DomůAkční nabídkaČeská firma nabízí kbelík plný nástrah za super cenu: to nejlepší na...

Česká firma nabízí kbelík plný nástrah za super cenu: to nejlepší na kapry

- Reklama -

Nová sezóna se pomalu, ale jistě, blíží. Rybáři teď doplňují zásoby nástrah na ryby. Aby byl tento výběr co nejjednodušší, připravila si česká firma praktické kbelíky plné zaručených nástrah na ryby.

Ilustrační foto: PARYS

Když se rybář vydá na první vycházku na ryby s prutem na položenou nebo na feeder, pak si většinou bere osvědčené nástrahy. Většinou si rybáři berou nějakou nástrahu z pečiva, kukuřice, anebo nějakou menší peletku. A právě všechny tyto účinné nástrahy na ryby si můžete obstarat v jednom praktickém balení.

Ulovený kapr při rybaření

Ano! Česká firma Chytil si připravila rybářské kbelíky, které obsahují spoustu osvědčených nástrah, které při jarních vycházkách skvěle fungují. A tyto nástrahy jsou k dostání za super cenu! Pojďme se na praktické kbelíky s nástrahami podívat podrobněji.

 

Kbelík nástrah a návnad na kapry Chytil

Česká firma Chytil patří k renomovaným výrobcům rybářských nástrah a návnad, které při lovu ryb skvěle fungují, ale přitom jsou dostupné za super cenu. Teď si český výrobce připravil cenově ještě výhodnější balení. Výhodný kbelík najdete na e-shopu PARYS za super cenu!

Co kbelík s nástrahami obsahuje? Výrobce jej „namixoval“ tak, aby byl co nejúčinnější, ale zároveň nejpestřejší. V kbelíku rybáři najdou jednu z největších klasik – sladkou kukuřici v nálevu, která má jednak výrazné zbarvení, ale také neodolatelnou vůni. Kukuřice, kterou rybáři v kbelíku najdou, má příchuť jahody.

Kukuřice na ryby je prostě vynikající nástrahou, která skvěle funguje. Proto není divu, že český výrobce kukuřici „dal do kbelíku“ i v jiné podobě. Ano, součástí cenově výhodného balení je i foukaná kukuřice, která patří k obrovským legendám ve světě rybaření. Tato nástraha, která je v příchuti medu, ve vodě atraktivně voní. Tohle nenechá žádného kapra v klidu…

Další osvědčenou nástrahou, kterou rybáři při lovu kaprů určitě využijí, jsou amino pelety. Jedná se o chytací pelety v 250gramovém balení. Tyto pelety jsou vyrobené z prvotřídních surovin, takže ve vodním prostředí vydávají neodolatelné potravní signály. Zároveň mají tyto amino pelety atraktivní, 15milimetrovou velikost, což slibuje spoustu zábavy u vody.

 

TOP nástrahy z pečiva

Součástí celého balení jsou potom i osvědčené nástrahy z pečiva. Právě pečivo totiž patří k těm nejvíce úspěšným nástrahám, které rybáře nikdy nezklamou. Jde především o to, že pečivo se ve vodě velmi atraktivně „chová“, zároveň ale prostě rybám chutná.

První nástrahou z pečiva, která je součástí tohoto výhodného balení od českého výrobce Chytil, je rohlíkové boilies. Tyto kuličky z pečiva jsou nesmrtelnou klasikou, která dokáže ve vodě „divy“. Toto rohlíkové boilies má atraktivní příchuť česneku, která se skvěle šíří i za nízkých teplot. Zároveň má nástraha lákavou, 8milimetrovou velikost. Palec nahoru!

Další zajímavou nástrahou je potom pufovaný chleba. Jde o atraktivně zpracovaný chleba, který je díky moderním technologiím pro ryby velmi atraktivní, navíc se ve vodě velmi zajímavě „chová“. Tuto nástrahu česká firma dává do kbelíku v příchuti med. A poslední nástrahou je potom ještě pařený rohlík v příchuti scopex.

Úplně poslední součástí celého zvýhodněného balení je kilogramové balení krmítkové směsi. Ta je k těmto nástrahám jako dělaná, takže spolehlivě přiláká kapry blíže k nástraze. Takže šance na záběr je ještě větší. Krmítková směs v kbelíku má příchuť med, která patří k těm nejúspěšnějším. Výhodný kbelík s nástrahami najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -