DomůOstatníRybářská publicistikaNejlepší kapraři na jednom místě: na Moravě budou přednášet ostřílení rybáři

Nejlepší kapraři na jednom místě: na Moravě budou přednášet ostřílení rybáři

- Reklama -

Už tuto sobotu se v Břeclavi koná další ročník velepopulární rybářské akce Carp Show Moravia. Na této akci budou přednášet kaprařská esa z Česka, ale i ze Slovenska. Na co se můžou rybáři těšit?

Ilustrační foto: Carp Show Moravia

Konečně se všichni milovníci lovu kaprů dočkali! Po „chudých letech“, které způsobila koronavirová pandemie, přichází našlapaný ročník populární kaprařské akce Carp Show Moravia 2023. A organizátoři se pořádně činili! Kromě obrovské porce přednášek je pro rybáře připravena i hutná nabídka vystavovatelů.

 

V Břeclavi budou přednášet kaprařská esa

Všichni návštěvníci, kteří se do Břeclavi přijedou podívat, se mohou těšit na celou řadu přednášek od zkušených kaprařů. Na koho se mohou návštěvníci na Carp Show Moravia 2023 těšit? Chybět nebudou například zkušení rybáři Karel Nikl a Jiří „Scopex“ Majer.

Právě tohle dynamické duo z firmy NIKL si na letošní ročník populární rybářské akce připravilo velmi zajímavou přednášku o listopadové výpravě za kapry na Pálavu. Právě tato ikonická rybářská lokalita na Moravě v letošním roce vydala celou řadu nádherných ryb.

A právě Karel Nikl spolu s Jirkou „Scopexem“ Majerem byli u toho, když rybář Josef Pavelka chytil rekordního šupináče o váze 31,55 kilogramů. „Můžete se těšit na premiéru videa, ve kterém uvidíte i obrovského šupináče s váhou 31,55 kg, kterého ulovil jejich kamarád Josef Pavelka,“ píše se na webu kaprařské akce. 

V programu letošního ročníku Carp Show Moravia nechybí ani další duo zkušených kaprařů z firmy Mivardi – Jaroslav Dufek a Pavel Vohralík. Tito ostřílení lovci kaprů si připravili velmi zajímavou přednášku Strategie lovu – kaprařina dříve a dnes. Rybáři se tak mohou těšit na celou řadu extra zajímavých informací a poznatků.

Carp Show Moravia 2023 ale přivítá v letošním roce také kapraře ze Slovenska. A zase jde o velmi zvučné jméno česko-slovenské scény. Na břeclavském pódiu se totiž ukáže slovenská kaprařská ikona Ivan Fabián. Právě tento zkušený lovec si připravil přednášku Jak ulovit kapra, takže rybáři zase dostanou obrovskou porci informací.

Kromě zmíněných kaprařských ikon do Břeclavi přijedou i další zvučná jména. Nebude chybět například populární kaprař Petr Novotný, velezkušený závodník Josef Konopásek, dále pak Marián Vrba nebo Michal Plichta.

 

Děti se nebudou na Carp Show Moravia nudit

Obrovské plus si organizátoři Carp Show Moravia jednoznačně zaslouží za to, že připravili program také pro ty nejmenší návštěvníky. Právě pro ně budou přednášet zkušení rybáři, kteří jim ukážou celou řadu rybářských tipů a triků, které jim v jejich začátcích velmi pomůžou.

Pro malé rybáře je například připravena velezajímavá přednáška od zkušeného závodníka Pepy Konopáska, který malým rybářům vysvětlí, jak připravit účinné krmení na ryby. Pro malé rybáře jsou ale připraveny i další přednášky o lovu kaprů, lovu na přívlač, ale také o životě ryb. Děti se tak v Břeclavi rozhodně nebudou nudit!

 

Připravena je i prodejní výstava

Kromě našlapaného programu přednášek si organizátoři Carp Show Moravia připravili také tradiční prodejní výstavu v prostorách břeclavského kulturního domu. Právě tady se tak představí více jak 30 vystavovatelů.

Rybáři se tak mohou těšit na celou řadu novinek, které se firmy pro ně v roce 2023 připravily. Návštěvníci tak mohou v některých případech být úplně první rybáři, kteří si mohou nové věci vyzkoušet a získat k nim více informací přímo od výrobců a prodejců.

Kdo bude v Břeclavi vystavovat? Nebudou chybět velké kaprařské firmy typu NIKL, MIKBAITS, Starbaits nebo Mivardi. Tyto rybářské velikány pak doplní i další kaprařské firmy, jako například Squat Carp, Carpson Baits, Splash Baits nebo My Baits.

Kromě výrobců návnad a nástrah se ale na Carp Show Moravia představí i výrobci a prodejci outdoorového vybavení na ryby, a dalšího vybavení. Nebude chybět třeba českých výrobce pouzder na pruty a rybářských batohů firma Kinetic. Nebo oblíbená značka s PVA sortimentem PVA Hydrospol. Těch firem bude ale na břeclavské akci ještě více!

 

Vstupné za lidovou cenu

I když v posledních měsících všechno okolo nás výrazně zdražuje, tak přesto organizátoři Carp Show Moravia drží i v letošním roce cenu vstupenky na velmi rozumné míře. Dospělí rybáři, kteří na letošní ročník zavítají, zaplatí za vstupenku 150 korun. Důchodci a držitelé průkazu ZTP pak zaplatí 100 korun.

Připomínáme, že na Carp Show Moravia tradičně neprobíhá předprodej vstupenek. Vstupenku si rybáři mohou zakoupit až na místě konání v Kulturním domě v Břeclavi. Organizátoři vyzývají, aby rybáři přijeli s předstihem, protože se očekává velký zájem.

Dveře v Kulturním domě v Břeclavi se rybářům otevřou už v 8 hodin ráno, první přednáška pak začne v 9 hodin. Od místa konání je potom rozlehlé parkoviště, které je vzdáleno asi 300 metrů daleko. Organizátoři na webu uvádějí, že pro návštěvníky Carp Show Moravia je zdarma.

Kaprařská akce Carp Show Moravia je vždy první velkou událostí v rybářské sezóně. Lednový termín slibuje příjemné setkání mnoha kaprařů z nejrůznějších koutů republiky a sdílení zážitků z předešlé sezóny. Pokud chcete nasát tu nejlepší kaprařskou atmosféru, přijeďte do Břeclavi!

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Přál bych to kamarádovi jenže jeho boilies asi funguje jinde já co vím sice chytám 5 měsíců ale vše kapry nad 90 cm největší 107 cm takže asi je to dobré boilies ale za mě jedině
    MISTY CARP od té doby co je používám jsem nechytl menšího kapra jak 85 takže jestli se chce někdo posumout víš tak ať se mi ozve [email protected] jen to chci dokázat než někdo něco objedná pak sám ať si člověk zvolí nástrahu sorač blecho všichni nemáme na drahé boilies

  2. Já bych to udělal jak u nás na severomoravském kraji ani jednu nostopku tu nemáme a cechy mají všude ,tak aby to bylo fér tak by neměla bejt nikde nebo všude a ne že se ti cechacci dělají co chtějí ….bylo by fajn se rozdělit a bejt samostatný svaz severomoravský kraj ,bo ty z Čech jen dotujeme

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -