DomůAkční nabídkaDělené pruty na kapry za 525 korun: Dostupné udice za pár korun...

Dělené pruty na kapry za 525 korun: Dostupné udice za pár korun nejen pro začátečníky

- Reklama -

Dělené pruty na kapry jsou žádanými modely, protože nabízí zásadní přednosti. V posledních sezónách jsou populární i kratší modely o délce 3,3 metru. A právě takové jsou k dostání za nízkou cenu. 

Ilustrační foto: PARYS

Krátké dělené pruty na kapry o délce 3,3 metru jsou ideální na menší a středně velké vody, na kterých není nutné nahazovat do nějakých brutálních vzdáleností. Na druhou stranu i s takto krátkou udicí je možné nahazovat přes 100 metrů daleko. Rybáři si tyto rybářské pruty oblíbili zejména proto, že se s nimi perfektně manipuluje třeba na hodně zarostlých vodách.

Navíc, krátké dělené pruty na kapry nabízí opravdu dokonalý požitek z lovu. Jde o to, že právě s těmito rybářskými udicemi si rybář užije zdolávání každé ryby. Ten požitek z lovu je fakt fantastický! Chtěli byste si takové rybaření vyzkoušet, aniž byste museli investovat velké peníze? Pak se podívejte na dělené pruty od firmy Ron Thompson, které jsou k dostání za velmi příznivou cenu.

 

Dělené pruty Ron Thompson Refined Carp

Tohle jsou třímetrové kaprové udice od společnosti Ron Thomspon, které jsou aktuálně dostupné na e-shopu PARYS za hodně zajímavou cenu. Pruty se dodávají v akčním setu o dvou kusech. Když si rybář celkovou cenu rozpočítá dvěma, pak výsledná cena za jeden prutu je 525 korun. Za takové peníze budete rybářský prut v takové kvalitě hledat jen těžko.

Tyto dělené pruty mají základ v lehkém kompozitním blanku, který nabízí hodně zajímavou akci. Tu rybář ocení jak při nahazování, tak i zdolávání. S těmito pruty se velmi dobře nahazuje, a při zvolení správné zátěže je rybář schopný nahodit přes 100 metrů daleko s „prstem v nose“.

K dalekému a přesnému nahazování pak napomáhají i kvalitní SIC očka, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby v nich nedocházelo k přebytečnému tření. Díky tomu tak montáž na ryby letí opravdu daleko. I proto tyto pruty rybáři rádi používají nejen při lovu v blízkosti břehu, ale také při rybaření na středně velkých vodách.

Na dělených prutech Ron Thompson Refined Carp je příjemná rukojeť, která se pohodlně drží jak při nahazování, tak zdolávání. Rukojeť je vymyšlena tak, aby se komfortně držela i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Paráda!

Samozřejmostí je potom i kvalitní sedlo, které udrží i velký kaprový naviják. Takže rybář má jistotu, že se na celou sestavu může stoprocentně spolehnout. Pokud si chcete vyzkoušet lov ryb na krátké dělené pruty, ale nechcete investovat velké peníze, pak se rozhodně podívejte na tyto na rybářském e-shopu PARYS. Jsou to fakt hodně zajímavé pruty na kapry.

 

Akční sety rybářských prutů a navijáků

Chystáte se na novou sezónu, ale přitom nechcete utrácet spoustu peněz? Pak se podívejte na výhodné rybářské sety, které obsahují třeba rybářské pruty s navijáky za zvýhodněné ceny. Tyhle sety jsou mezi rybáři populární nejen díky výhodnější ceně, ale také díky tomu, že rybář si všechno obstará pěkně najednou.

Rybářský set, který se skládá z dělené udice DAM Base X Carp a kaprového navijáku DAM Nova 5000 FS

Velmi populární je například set kaprové děličky DAM Base X Carp o délce 3,6 metru s kaprovým navijákem DAM Nova 5000 FS. Tento set kombinuje kaprový prut v nejpopulárnější délce spolu s velikostně ideálním navijákem. Tento akční set najdete na rybářském e-shopu PARYS za zajímavou cenu.  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -