DomůAkční nabídkaDělený prut na kapry od německé značky za pár korun: Kvalita za...

Dělený prut na kapry od německé značky za pár korun: Kvalita za nízkou cenu

- Reklama -

Německou značku DAM mají česko-slovenští rybáři ve velké oblibě díky poměru cena/výkon/kvalita. Právě u produktů od německé společnosti si rybáři zvykli, že i levnější produkty nabízí TOP zpracování. 

Ilustrační foto: PARYS

A přesně tohle platí u levných dělených prutů DAM Base X Carp. Právě tyto kaprové udice od německé značky nabízí perfektní vlastnosti, přitom jsou k dostání za parádně nízkou cenu. Takto levný prut na kapry v takové kvalitě budete hledat jen těžko…

Pokud tedy sháníte takové pruty, které vydrží opravdu hodně, ale přitom za ně nechcete utrácet půlku výplaty, pak máme pro vás tip. Tyto dělené pruty na kapry vás rozhodně nezklamou! Co nabízí? Pojďme se na ně podívat blíže.

 

Dělené pruty na kapry DAM Base X Carp

Parádní pruty od německé značky, které mají česko-slovenští rybáři v oblibě zejména díky nízké ceně. Za velmi rozumné peníze rybář získá dělený prut ve vysoké kvalitě, který nabízí opravdu parádní vlastnosti. Levné pruty na kapry DAM Base X Carp najdete na e-shopu PARYS.

Čím začít? Určitě blankem! Ten je vyrobený z kvalitního sklolaminátu, který má parádní rozměry. Jde především o vysokou pevnost a odolnost, takže tyto pruty vydrží i náročné zacházení v extrémních podmínkách. Kromě toho je ale sklolaminát docela lehký, takže se s pruty perfektně manipuluje jak při nahazování, tak zdolávání.

K dalekým hodům pak přispívají i kvalitní očka, která jsou k blanku precizně připevněna. Navíc, očka jsou rozmístěna po blanku tak, aby v nich nedocházelo k přebytečnému tření. Díky tomu tak montáž při hodu letí opravdu hodně daleko!

Dělený prut na kapry DAM Base X Carp

A musíme zmínit také jednoduchou, ale zatraceně odolnou, EVA rukojeť. Ta vydrží opravdu hodně! Přitom se velmi pohodlně drží, a to i ve chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Takže udice při zdolávání ryby nebo nahazování nepříjemně neprokluzuje. Za tohle velké plus!

 

K dostání i dlouhý prut o délce 3,9 metru

Pruty DAM Base X Carp si lze vybrat v několika provedeních. Na výběr je například nejvíce populární model o délce 3,6 metru a gramáži 3 lb. Právě tento prut je typickým „univerzálem“, se kterým jde nahodit do velké vzdálenosti, přitom se s ním ale luxusně manipuluje i na člunu při vyvážení nebo zdolávání ryby. Palec nahoru!

Sedlo na naviják děleného prutu na kapry DAM Base X Carp

Pro opravdu dlouhé hody se pak může hodit druhý typ děleného prutu Base X Carp od německé značky DAM. Jde o to, že tento prut má délku 3,9 metru a gramáž 3,5 lb. Dlouhý dělený prut je tak vhodný na ty nejvíce rozlehlé vody, na kterých se třeba kvůli platným pravidlům nemůže vyvážet. A je prostě nutné „si poradit“ ze břehu.

Rybářský set, který se skládá z dělené udice DAM Base X Carp a kaprového navijáku DAM Nova 5000 FS

K dostání je potom ještě prut v délce 3,6 metru, ke kterému si rybář už přímo pořídí i vhodný naviják na kapry Nova 5000 FS. Jde o spolehlivý stroj s volnoběžnou brzdou, který je jako dělaný právě k tomuto prutu. Takže rybář si všechno pořídí pěkně najednou!

Očko děleného prut na kapry DAM Base X Carp

Pokud aktuálně hledáte opravdu levné pruty na kapry, pak se určitě podívejte na tyto modely od německé značky DAM. Jde o spolehlivé „dříče“, se kterými si u vody užijete velkou spoustu zábavy. A přitom za ně neutratíte hromadu peněz. Levné pruty na kapry DAM Base X Carp najdete na e-shopu PARYS za super peníze.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -