DomůAkční nabídkaDělený prut na kapry za 700 korun: šílený výprodej prutů je v plném...

Dělený prut na kapry za 700 korun: šílený výprodej prutů je v plném proudu

- Reklama -

Dělené pruty na kapry jsou jednoznačně nejoblíbenějším typem rybářských udic v posledních letech. Mnoho rybářů si ale myslí, že takové pruty stojí hromadu peněz. To ale není pravda! Nevěříte? 

Na rybářském e-shopu PARYS aktuálně probíhá obrovská slevová akce BLACK FRIDAY. Rybář tak může získat hromadu rybářského vybavení za super nízké ceny. A to se týká obrovského množství rybářských prutů. V této bohaté nabídce pak rybáři mohou najít i super levné pruty na kapry, které vyjdou jen na několik stovek

 

Dělený prut na kapry Carp Expert Smart Boilie

Tento dělený prut na kapry od populární značky Carp Expert patří k oblíbeným modelům na česko-slovenském trhu. A to zejména proto, že je k dostání za super nízkou cenu. A nyní ho rybáři mohou mít ještě levněji! Stačí zadat jednoduchý slevový kód BLACKFRIDAY, a rybář dostane parádní slevu. Levný prut na kapry najdete na e-shopu PARYS.

I když se jedná opravdu o velmi levný model kaprového prutu, tak přesto má zajímavý blank. Ten je zhotovený z kvalitního IM5 karbonového materiálu, který slibuje parádní akci. Díky tomu se tak rybář může těšit na přesné hody do velké vzdálenosti, ale zároveň si užije zdolávání s jakoukoliv rybou. Za tohle palec nahoru!

Prut je vhodný pro daleké hody i díky tužší gramáži, která dovoluje používání těžších olov, která létají do větší vzdálenosti. Gramáž prutu je totiž 3,5 libry. Co se týče délky, tak ta je 3,6 metrů, což je vhodné délka jak pro daleké hody, tak i pro vyvážení na rybářském člunu.

Na prutu pak najdeme i zajímavá SIC očka. Skvělou zprávou je i velikosti prvního, naváděcího očka, která je 50 mm. Díky tomu tak prut bez sebemenších problémů pojme i velké množství uvolněného vlasce při nahození. Takže nedochází k přebytečnému tření, díky čemuž montáž letí při hodu podstatně dále.

Pokud nechcete za kaprové udice utrácet hromadu peněz, tady je od nás tip! Tento kaprový prut od značky Carp Expert je k dostání za pár stovek, přitom nabízí perfektní vlastnosti, které zejména rybářští začátečníci ocení. A nezapomeňte použít slevový kód BLACKFRIDAY, aby cena byla ještě nižší. Levný prut na kapry najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu…

 

Dělený prut na kapry Mistrall Atlantis Carp

Tohle je další dělený kaprový prut, který je k dostání za fakt luxusní peníze. I tento prut po zadání slevového kód BLACKFRIDAY vyjde na něco málo přes 700 korun. Za takové peníze takovou udici neseženete! Dělený kaprový prut najdete na e-shopu PARYS.

Velkou předností tohoto prutu je uhlíkový blank. Ten slibuje perfektní vlastnosti jak při zdolávání ryby, tak i nahazování montáže. Zároveň ale použitý materiál zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání při lovu kaprů. Tento prut vydrží dlouhé sezóny!

Prut má délku 3,66 metrů, která je vhodná právě pro nahazování do větší vzdálenosti. Na druhou stranu se s takto dlouhým prutem i příjemně manipuluje na rybářském člunu při vyvážení nebo zdolávání ryby. Gramáž prutu jsou potom 3 libry.

Z našeho pohledu je velkou výhodou i to, že se jedná o trojdílný prut na kapry. Právě ten zaručuje maximálně pohodlný transport při cestě na ryby. Takže i když rybář jezdí na ryby třeba na kole nebo na skútru, tak právě takový prut je pro něj jako dělaný.

Neutrácejte za kaprové pruty hromadu peněz. A sáhněte po „méně profláknutém“ modelu, který ale přitom nabízí perfektní vlastnosti. Tohle je prut, do kterého se zamilujete! Levný prut od značky Mistrall najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu. Nezapomeňte použít slevový kód BLACKFRIDAY!

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. No jo zase plácnutí do vody ti lidé ohledně šíleného kupování prutů se z toho z lázní zdivocej ach jo jen ty nesmyli

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -