DomůAkční nabídkaDělený prut na kapry za méně jak 1000 korun: e-shop spustil výprodej...

Dělený prut na kapry za méně jak 1000 korun: e-shop spustil výprodej prutů

- Reklama -

Kaprové dělené pruty patří k nejvíce populárním udicím pro lov velkých kaprů s pomocí moderních metod. Pokud hledáte dělené pruty na kapry, pak se podívejte na výprodejovou akci na e-shopu PARYS. 

Rybářský e-shop PARYS aktuálně spustil výprodejovou akci na kaprové dělené pruty. Rybáři si nyní mohou obstarat populární kaprové děličky od české značky MIVARDI za výrazně lepší cenu. A v nabídce lze najít i takové dělené pruty, kdy 1 kus vychází na méně jak 1000 korun. Pojďme se na zlevněné pruty podívat blíže.

 

Dělené pruty na kapry MIVARDI Enigma Carp

Populární model dělených prutů od české značky MIVARDI, který nabízí perfektní poměr cena/výkon/kvalita. Rybář totiž za velmi rozumné peníze dostane kvalitní dělený prut na kapry, který nabízí super vlastnosti. Zlevněné pruty od české značky MIVARDI najdete na e-shopu PARYS za super nízké ceny.

Čím začít? Na těchto prutech každý rybář ocení kvalitní blank. Ten je zhotovený z moderního materiálu (ExHRC65 carbon), který se vyznačuje skvělou odolností a pevností. Rybář tak má stoprocentní jistotu, že tento prut zvládne chytání i na těžkých vodách v náročných podmínkách. Velkým plusem potom je, že blank je zesílený opletem z kvalitních vláken, která zvyšují odolnost udice.  

I když je zmíněný model opravdu odolný, rybář se nemusí obávat toho, že by byl přespříliš tvrdý. Dělené pruty na kapry MIVARDI Enigma Carp mají krásně tenký blank. Ten má vynikající akci, kterou rybář ocení jak při nahazování montáže, tak při zdolávání ryby. Díky zmíněné tenkosti blanku si rybář užije zdolávání i menší ryby. Super!

Ještě ohledně onoho nahazování: rybáři si tyto pruty mohou vybrat v několika délkách. K dispozici jsou dělené pruty v délce 3,6 metrů a gramáži 3 lb. Tyto univerzální pruty jsou oblíbené proto, že rybář je s nimi při volbě vhodné zátěže nahazovat přes 100 metrů daleko. Přitom se s nimi i pohodlně vyváží na rybářském člunu.

 

K dispozici i pruty pro daleké hody

Jestli ale jezdíte na opravdu velké vody, na kterých se nesmí vyvážet, tudíž potřebujete nahazovat opravdu daleko, pak doporučujeme, abyste se podívali na pruty Enigma Carp v délce 3,9 metrů a gramáži 3,5 lb. Toto jsou pruty, se kterými budete nahazovat ještě dále.

Jedním z největších lákadel těchto prutů je aktuálně super nízká cena. Například pruty Enigma Carp v délce 3,6 metrů a gramáži 3 lb se aktuálně dodávají ve výhodném 1+1 setu. Takže když si rybář cenu za pruty rozpočítá dvěma, pak jeden dělený prut na kapry od české značky MIVARDI vyjde na méně jak 1000 korun. Takový prut v takové kvalitě a za takové peníze budete hledat jen těžko!

Pruty Enigma Carp od české značky MIVARDI jsou trojdílné. Díky tomu jsou tak super přívětivé pro transport k vodě. Rybář nemusí „kvůli délce prutů“ kupovat dlouhé obaly na pruty. Ne! Postačí stará dobrá klasika. Třeba zmíněné pruty Enigma Carp v délce 3,6 metrů a gramáži 3 lb mají transportní délku 127 centimetrů. Tohle je pohoda!

Jestli aktuálně hledáte nové pruty na kapry, ale nechcete za ně utrácet hromadu peněz, pak se určitě podívejte na zlevněné modely od české značky MIVARDI. U těchto prutů máte velkou jistotu, že nabízí perfektní vlastnosti, díky kterým se na tyhle udice můžete stoprocentně spolehnout. Zlevněné pruty MIVARDI najdete na e-shopu PARYS za super nízké ceny!

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -