DomůAkční nabídkaDomácí výroba rohlíkového boilies: jednoduchá výroba díky šikovným kleštím

Domácí výroba rohlíkového boilies: jednoduchá výroba díky šikovným kleštím

- Reklama -

V rybařině není moc tak populárních nástrah, jakou je rohlíkové boilies. Kuličky z pečiva slibují parádní zábavu, přitom si je rybář může vyrobit za pár korun doma. Co při výrobě nástrahy použít?

Rybáři na rohlíkové boilies velice rádi chytají jak při rybaření na klasické krmítko, tak i na feeder. A někteří jej dokonce používají i při klasické kaprařině, když ryby na moderní boilies nebo pelety nereagují. Mnoho rybářů si pak rohlíkové boilies vyrábí v pohodlí domova podle vlastních představ. Výroba je pak o to jednodušší, když rybář použije kleště na rohlíkové boilies.

 

Kleště na rohlíkové boilies ZFish

Chcete si vyrobit velké množství rohlíkového boilies za krátkou chvíli? Pak budete potřebovat tyto praktické kleště na rohlíkové boilies od české rybářské značky ZFish. Jedná se o populární nástroj pro rybáře, který při výrobě zmíněné nástrahy hodně pomůže. Kleště na rohlíkové boilies najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Na těchto kleštích na rohlíkové boilies oceňujeme velmi kvalitní zpracování. Nástroj je vyrobený z kvalitního kovu. Takže rybář se může spolehnout na dlouhodobé a bezproblémové používání. Kleště pak mají černou povrchovou úpravu, takže za zmínku stojí i elegantní design.

Samozřejmě, zásadní jsou vlastností kleští při výrobě. Velkou výhodu vidíme v tom, že rybář pro výrobu kuličky rohlíkového boilies nemusí používat nějakou extra sílu, protože kleště mají opravdu pevný stisk. Výsledkem tak jsou krásně pravidelné kuličky, které jsou pevně stlačené. Tohle při výrobě rohlíkového boilies potřebujeme!

Pří výrobě většího množství kuliček z pečiva pak každý rybář stoprocentně ocení také to, že kleště mají příjemnou rukojeť. Ta se pohodlně drží, a ve spojení s tím, že rybář nemusí kleště extra stisknout, tak díky tomu je rybář s tímto nástrojem schopný pracovat i delší dobu. Palec nahoru!

 

Rybář může vyrábět více průměrů

Tou další zásadní předností je potom to, že rybář je schopný s pomocí těchto kleští vyrábět různě velké kuličky rohlíkového boilies. A to je super! Rybář tak může zhotovit menší nástrahu do studenější vody, anebo větší do teplejší vody.

Na kleště totiž lze připevnit různě velké čelisti s různými průměry. Nejmenší čelisti mají průměr 6 mm, takže rybář může vytvářet i opravdu malé kuličky na feeder do studené vody. Druhá velikost čelistí má průměr 8 mm. A třetí, ty největší čelisti, mají průměr 10 mm. Tahle škála velikostí je opravdu parádní!

Jak tyto kleště na rohlíkové boilies používat? Nejprve je důležité slisovat pečivo (ideální rohlík). Ve chvíli, kdy máme slisovanou „placku pečiva“, tak poté z ní můžeme vyštípávat s pomocí kleští kuličky rohlíkového boilies. A pak už záleží pouze na rybářovi, jestli chce mít rohlíkové boilies s šňůrkou na navléknutí na háček, anebo bez šňůrky.

Velkou výhodou této domácí výroby je to, že rybář si může rohlíkové boilies vyrobit dle vlastních představ. Může třeba použít potravinářská barviva neobvyklých barev (např. modrá, fialová), aby měla nástraha netradiční zbarvení. A samozřejmě lze použít i příchutě, které nejsou na rybářském trhu tak často k dostání (např. paprika, skořice).

Jestli si chcete vyrobit jednu z nejlepších nástrah pro rybaření na položenou nebo feeder podle vlastních představ, pak vám k tomu pomůžou právě tyto kleště na rohlíkové boilies. Jedná se o perfektní nástroj, se kterým se skvěle pracuje! Kleště na rohlíkové boilies najdete na e-shopu Chyť a pusť

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -