DomůAkční nabídkaDoprodej hlásičů od české firmy Flajzar: rybář ušetří až 3000 korun

Doprodej hlásičů od české firmy Flajzar: rybář ušetří až 3000 korun

- Reklama -

Firma Flajzar s.r.o. má na skladě poslední kusy zlevněných signalizátorů Fishtron NEON TX3 Black. Rybáři si tyto zlevněné hlásiče mohou vybrat i ve výhodných sadách s příposlechem Fishtron RX Multi.  

Česká firma Flajzar s.r.o. doprodává poslední kusy signalizátorů Fishtron NEON TX3 Black. Na tyto spolehlivé přístroje je nyní významná sleva, díky které může rybář ušetřit pořádný balík peněz. Výhodná sleva se pak týká i sad signalizátorů Fishtron NEON TX3 Black s příposlechy Fishtron RX Multi.

Jedna věc na začátek: i když česká firma zmíněné hlásiče doprodává, tak to v žádném případě neohrozí servis. Společnost z Moravy ujišťuje všechny rybáře, že na skladě je dostatek náhradních dílů pro případný servis. Tady se nemají rybáři čeho bát!

 

Zlevněné sady hlásičů Fishtron NEON TX3 Black

Tyhle sady hlásičů Fishtron NEON TX3 Black s příposlechy Fishtron Multi RX se staly „doprodejovým hitem“. Jedná se o to, že rybář si může obstarat nadupanou elektroniku na ryby s obrovskou slevou! Pro představu: v případě sady 3+1 může rybář ušetřit skoro 3000 korun! Zlevněné sady Fishtron NEON TX3 Black najdete na e-shopu FLAJZAR .

Sady signalizátorů Fishtron NEON TX3 Black si rybáři mohou vybrat buďto ve verzi 2+1, anebo pak ve verzi 3+1. Pokud rybář jezdí na tuzemské svazové vody, na kterých se může chytat na 2 pruty, pak bohatě postačí menší sada. Početnější sada se pak rybářům hodí v tom případě, když jezdí na ryby na soukromé lokality nebo do zahraničí. Nejpočetnější je potom sada 4+1.

Ve zlevněné sadě rybáři najdou spolehlivé signalizátory Fishtron NEON TX3 Black, které si rybáři oblíbili díky prvotřídním funkcím, ale také nadčasovému designu. Rybář si na tomto signalizátoru velmi jednoduše může nastavit hlasitost, výšku tónu nebo citlivost hlásiče. Maximálně jednoduché, ale efektivní! Signalizátor má dosah k příposlechu až 150 metrů.

VIDEO: Jak vypadají signalizátory Flajzar Fishtron NEON TX3 Black? 

Signalizátory Fishtron NEON TX3 Black mezi rybáři vzbudili pozornost i díky nadčasovému designu. Průhledný materiál signalizátoru slibuje při záběru od ryby „nefalšovanou diskotéku“, kdy LED diody vytvoří krásný světelný signál. Tohle je fakt paráda!

Kromě toho jsou pak signalizátory Fishtron NEON TX3 Black vybavené i pozičními diodami, které jsou nasměrované směrem k rybáři pro lepší orientaci. Pak mají ale navíc i zadní LED diody, které slouží jako maják pro navádění rybáře zpět ke břehu při zavážení ve tmě nebo za horší viditelnosti.

To, že tyto přístroje byly zrozeny ve firme Flajzar s.r.o., která je známá prvotřídními produkty, dokazuje i integrovaný senzor okolního osvětlení. Tohle je fakt marchovina! Tento senzor totiž vyhodnocuje množství světla na lovném místě, na základě čehož potom nastavuje intenzitu LED diod. Díky tomu tak signalizátory jednak šetří energií, ale zároveň zabraňují možnému oslnění rybáře. Paráda!

 

Součástí sady jsou spolehlivé příposlechy

Rybáři si tyto zlevněné sady signalizátorů Fishtron NEON TX3 Black oblíbili i proto, že výrobce k nim dává super spolehlivé příposlechy RX Multi. Právě ty patří k tomu nejlepšímu a nejspolehlivějšímu z „dílny“ společnosti Flajzar s.r.o.

Rybáři tenhle český přístroj milují jednak díky super vlastnostem při lovu ryb. Příposlech totiž třeba rozpozná i směr a rychlost odvíjení vlasce při záběru od ryby, takže rybář už v prvním okamžiku dostane veledůležitou informaci. Dosah přístroje je až 800 metrů, a to při spárování s hlásičem Fishtron Q9-RGB ve volném prostranství.

Na příposlechu si rybář může nastavit jak hlasitost, tak i vibrace. Rybář se tak nemusí obávat toho, že by mu pod nohama „pištěl“ nepříjemný zvuk. Součástí je potom i LED osvícení, které vizuálně upozorňuje rybáře na záběr. Barva LED diody na příposlechu je stejná jako na spárovaném signalizátoru.

VIDEO: Jak vypadá příposlech Flajzar Fishtron RX Multi? Více ve videu

Velkou parádou je, že rybáři si mohou tento příposlech Fishtron RX Multi připojit i k dalším zařízením z produkce Fljazar s.r.o. Kromě signalizátorů od této české firmy lze na příposlech napojit i alarm ALF3, takže rybář má v tu ránu jistotu, že jeho majetek je u vody pod mnohem větší ochranou. S příposlechem pak lze ovládat i lampy Fishtron WRL1, WRL2 a WRL3 na vzdálenost až 700 metrů.

Rybáři mají nyní jedinečnou příležitost si obstarat opravdu špičkovou elektroniku na ryby, která slibuje prvotřídní kvalitu, spolehlivé funkce a dlouhodobou životnost. U české společnosti Flajzar s.r.o. má rybář jistotu, že jeho investice se v průběhu dlouhých sezón spolehlivě vrátí! Zlevněnou sadu signalizátorů s příposlechem najdete na e-shopu FLAJZAR .

Zdroj a ilustrační foto: Flajzar s.r.o.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -