DomůAkční nabídkaExkluzivní značka světové rybářské hvězdy je v Česku: na co se těšit?

Exkluzivní značka světové rybářské hvězdy je v Česku: na co se těšit?

- Reklama -

Tak tohle je velká bomba! Rybářský e-shop PARYS aktuální nabízí produkty od značky One More Cast od velmi známého rybáře Aliho Hamidiho. Tyto produkty najdete pouze na e-shopu PARYS. Na co se těšit?

Ilustrační foto: PARYS

Rybář Ali Hamidi je velmi známou tváří také v Česku a na Slovensku. Mnozí rybáři tohoto rybářského tvůrce znají především z kanálu Prima Zoom, na kterém běžel seriál pro rybáře Monster Carp. I díky tomuto pořadu si Ali Hamidi získal přízeň hromady rybářů nejen v Evropě.

VIDEO: Rybáři Aliho Hamidiho znají z televize, kde působil v oblíbeném pořadu

Ostřílení kapraři pak Aliho znají i z anglické firmy KORDA, která patří k nejvýznamnějším producentům kaprařského vybavení na světě. A právě tady Ali Hamidi One More Castzastával důležitou funkci, kdy se staral o marketing. Díky tomuto rybářovi i čeští a slovenští rybáři milují produkty od značky KORDA.

Ovšem Ali už v této společnosti nepůsobí – založil si vlastní značku One More Cast. Produkty pod touto značkou nyní exkluzivně najdete na rybářském e-shopu PARYS. Na co se mohou česko-slovenští rybáři těšit?

 

Špičkové oblečení pro rybáře One More Část

V nabídce rybářské značky od Ali Hamidiho najdeme například TOP rybářské oblečení. Toto oblečení je vhodné zejména pro ty rybáře, kteří hledají nekompromisní kvalitu, která slibuje vynikající vlastnosti i v tom nejhorším počasí. Špičkové oblečení pro rybáře One More Cast najdete na e-shopu PARYS.

Naprosto dokonalá je například bunda pro rybáře Cubera Puffer Jacket. Ta jednak nabízí dokonalý tepelný komfort až do -15 stupňů Celsia, takže se hodí i do toho nejstudenějšího počasí u vody. Zároveň má ale i krásně prostornou kapuci, do které rybář schová hlavu i s velkou čepicí. Bunda tak vydrží i ty nejsilnější lijáky u vody, protože má 100% voděodolnou teflonovou povrchovou úpravu.

Dalším hitem je potom i vesta pro rybáře One More Část Wuchang Puffer Gilet. Tato vesta nabízí také špičkový tepelný komfort až do -10 stupňů Celsia. Zároveň ale také nabízí komfortní a prostornou kapuci, pod kterou se nedostane voda ani při tom nejsilnějším dešti. Špičkové oblečení pro rybáře od Ali Hamidiho najdete na e-shopu PARYS.

 

Dokonalé háčky a návazce na kapry

Ali Hamidi je spojený především s lovem obrovských kaprů. A proto v jeho sortimentu nemohou chybět super ostré háčky na kapry, anebo špičkové návazce. Zase: jestli chcete tu nejvyšší kvalitu, tenhle sortiment je přesně pro vás! Návazce a háčky na kapry najdete na e-shopu PARYS.

Už při prvních dnech prodejů můžeme říct, že velmi oblíbeným sortimentem u nové značky od Ali Hamidiho jsou hotové návazce na kapry. Ty jsou zhotoveny z prvotřídních komponentů – TOP šňůrky, bižuterie a háčků – takže rybář se může spolehnout, že dostane 100% kvalitu! Tyto návazce jsou vynikající na ty nejtěžší vody, na kterých mají rybáři spadeno na ty největší kapry.

Velmi zajímavé háčky na kapry od Ali Hamidiho se jmenují Colne V Surrender Curve. Jde o neuvěřitelné ostré háčky, které krásně „lepí“, takže ryba se chytne už při prvním kontaktu. Háček je navíc tvarovaný tak, že ryba se ho jen těžko zbavuje. Proto je tento háček dokonalý třeba na silně prochytávané vody – typicky na soukromé lokality.

Nová značka od Ali Hamidiho umožňuje česko-slovenským rybářům si vybrat opravdu tu nejvyšší kvalitu, která je při lovu největších kaprů zapotřebí. Pokud chcete vybavení, na které se můžete spolehnout i v těch netěžších podmínkách, pak je tady sortiment od Ali Hamidiho. Všechno najdete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -