DomůAkční nabídkaExtra tvrdé boilies od Tomáše Blažka: účinná nástraha na ty největší kapry

Extra tvrdé boilies od Tomáše Blažka: účinná nástraha na ty největší kapry

- Reklama -

Ostřílení kapraři moc dobře ví, že při lovu velkých kaprů skvěle funguje tvrdé boilies. Tato nástraha má ideální vlastnosti pro chytání těch největších exemplářů. Jaké tvrdé boilies na kapry vybrat? 

Kvalitní tvrdé boilies na velké kapry za rozumné peníze vyrábí třeba zkušený kaprař Tomáš Blažek. Právě ten má na kontě celou řadu obrovských ryb. Ovšem nasbírané zkušenosti z jejich lovu si nenechává pro sebe, ale promítá je do svých nástrah. Zajímavou nástrahou na ty největší ryby pak je právě tvrdé boilies.

 

Tvrdé boilies TB Baits Hard

Tohle tvrdé boilies od českého kapraře Tomáše Blažka si oblíbila velká spousta rybářů, kteří chtějí přelstít nějakou větší rybu. Tyhle kuličky totiž nabízí hned několik výhod, díky kterým jsou na velké kapry jako dělané. Tvrdé boilies TB Baits najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Proč je právě tvrdé boilies na velké kapry ideální? Jedná se o to, že tvrdé boilies je selektivní nástrahou. To v překladu znamená, že takový druh boilies nezajímá menší ryby, ale právě spíše zkušenější exempláře.

A i kdyby náhodou tvrdé boilies menší ryby zaujalo, tak „mají smůlu“. Proč? Protože jak už samotný název nástrahy napovídá, toto boilies je opravdu tvrdé. Díky čemu vydrží i nájezdy menších kaprů nebo bílé ryby. I proto tuto nástrahu rybáři rádi používají na těch vodách, na kterých je vysoký výskyt bílé ryby nebo tzv. „násaďáků“.

Dalším důležitým plusem je, že tvrdé boilies TB Baits se dodává ve větších průměrech. Rybáři si tak mohou vybrat kuličky ve velikosti 24 nebo 28 mm. Tahle velikost je tak zárukou, že nástraha ve vodě vydrží podstatně delší dobu. I proto tyto kuličky vozí rybáři na ty vody, kde mohou mít nahozeno non-stop několik dní. Protože mají jistotu, že nástraha tam „bude ležet“.

Je to „hra nervů“, ovšem toto boilies je například ideální právě při déletrvajících výpravách, kdy chceme dostat „osudový záběr“. Někteří rybáři prostě pod háček dají hned 2 tvrdé kuličky. Tuto taktiku lze ale v Česku praktikovat pouze na non-stop revírech nebo na soukromých vodách, kde je legální nechat nástrahu ve vodě přes 24 hodin vkuse.

 

Boilies je k dostání ve vícero příchutích

I když se jedná o tvrdé boilies, rybáři nemusí mít vůbec strach, že by kuličky ve vodě nepracovaly. To ani náhodou! Boilies je vymyšlené tak, aby do okolí vydávalo atraktivní potravní signály, které budou kapry lákat k záběru.

Ostatně, k tomu napomáhá i směs, ze které jsou tyhle kuličky vyrobené. Ta totiž obsahuje celou řadu živočišných mouček, které dokážou ve vodním prostředí vytvářet koncentrované potravní signály. Díky tomu tak nástraha „dává“ kaprům jasně najevo, že v jejich okolí leží nutričně zajímavá nástraha.

Rybáři si toto tvrdé boilies od Tomáše Blažka mohou vybrat v celé řadě příchutí. Jaká je ta nejlepší z našeho pohledu? My bychom určitě sáhli po příchuti česnek/játra (garlic/liver). Tyto tvrdé kuličky jednak obsahují již zmíněné živočišné moučky, tak i sušený mletý česnek.

Nástraha díky má koncentrované aroma s kořeněným „ocasem“, který při lovu velkých kaprů skvěle funguje. Zlatým hřebem pak je, že tyto játrovo-česnekové kuličky obsahují také extrakt z hovězích jater, a to ne v malém množství. Tohle je prostě nástraha, kterou na velké kapry potřebujete!

Jestli aktuálně hledáte nějaké zajímavé boilies na těžkou vodu, rozhodně se podívejte na tyto tvrdé kuličky od ostříleného kapraře Tomáše Blažka. Jedná se opravdu o hodně povedené boilies z kvalitních surovin, které vás nezklame. Tvrdé boilies TB Baits najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -