DomůNovinkyGigantické štiky Jakuba Vágnera z českých vod! Slavný rybář zažívá snový podzim

Gigantické štiky Jakuba Vágnera z českých vod! Slavný rybář zažívá snový podzim

- Reklama -

Slavný rybář Jakub Vágner je známý svými rekordními úlovky po celém světě. Tento nejznámější český rybář dokázal v nejrůznějších koutech světa přelstít obrovské rybí druhy. Ovšem! Jakub Vágner aktuálně své rybářské umění předvádí především na domácí půdě. Právě na českých lokalitách ulovil hned několik gigantických štik, ze kterých jednoduše běhá mráz po zádech. Tohle jsou snoví dravci, které by chtěl ulovit každý rybář!

Ilustrační foto: InRybar.cz

Podzimní část sezóny patří tradičně dravcům. Právě v tomhle období jsou dravé ryby v našich lokalitách nejvíce aktivní, a proto se za nimi vydává nemalé množství rybářů. A taky i ten v Česku nejznámější – rybář Jakub Vágner. Právě on „dráždí“ rybářskou veřejnost fotkami gigantických štik.

VÝPRODEJ: Brutální slevy na tisíce rybářských produktů! Platí jen do pátku!

VIDEO: Obrovská štika Jakuba Vágnera!

Ten, kdo by si pomyslel, že tito obrovští dravci pochází ze zahraničí, by se spletl. Jakub Vágner tyto obrovské dravce chytá na domácích lokalitách. A ze zveřejněných fotografií je jasně patrné, že tihle „krokodýli“ přesahují s přehledem metr délky. O přesných mírách ale mohou rybáři pouze spekulovat. Jak je zvykem Jakuba Vágnera, tak on u ulovených štik nezveřejňuje jejich délky a váhy.

„Bum Bum Bác! Česká monstr štika! Pro letošek mám splněno. Děkuji Ti vodo a svatý Petře,“ napsal u fotografií obrovské štiky Jakub Vágner. Ze zveřejněných obrázků musí zaplesat každí srdce rybáře! Je prostě nádherné vidět, že i naše vody skrývají nefalšované „štičí královny“, takže rybář nemusí jezdit třeba do dalekého Švédska nebo Finska. Nádherná ryba!

VÝPRODEJ: Brutální slevy na tisíce rybářských produktů! Platí jen do pátku!

Jak je ale u nejznámějšího českého rybáře zvykem, tak ten rozhodně nezůstává jen u jedné gigantické štiky. V posledních dnech zveřejnil hned několik fotografií několika trofejních dravců, které by chtěl mít na háčku každý rybář. „Další česká monstr štika! Tentokrát mi to vzala jen kousek od břehu, kde většinou stojí jen menší štičky. První nápor brzdy ale mluvil jasnou řečí. Tyhle vypasené štiky prostě miluji!“ radoval se Jakub Vágner.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -