DomůNovinkyVIDEO: Brutální zdolávání obrovského sumce albína! Viděli jste někdy takovou rybu?

VIDEO: Brutální zdolávání obrovského sumce albína! Viděli jste někdy takovou rybu?

- Reklama -

Sumci albíni jsou vyhledávanými „trofejemi“ mnoha milovníků sumcařiny. A není se co divit! Sněhově bílí dravci vypadají naprosto dokonale. Pomyslnou třešničkou na dortu potom je to, pokud má ulovený sumec albín trofejní rozměry. Tak jako tato ryba na videu, které se objevilo na kanále známého sumcaře z Itálie. Podívejte se na fascinující zdolávání velkého sumce albína, ze kterého běhá mráz po zádech!

Ilustrační foto: InRybar.cz

Sumcař Yuri Grisendi je světově uznávaným specialistou z Itálie, který se zabývá lovem těch největších sumců. Když si rybář „projede“ jeho videa na YouTube, tak musí uznale pokynout hlavou. To jsou ryby! A v široké nabídce videí s obrovskými sumci najdeme i jeden klenot s velkým sumce albínem!

Ano! Na videu jde vidět, jak rybář sedí na přídi člunu, a v rukou drží pořádně ohnutý prut. Tohle bude slušná ryba! Chvíli jde vidět „jen“ brutální zdolávání velké ryby. A pak to přijde! Na nazelenalé hladině se objeví obrovský obrys sněhově bílé ryby. Tohle je velký sumec albín! Není proto divu, že své nadšení dávají rybáři hlasitě najevo. Taková ryba se prostě nechytá každý den! Nádherný sumec!

Kolik velký sumec albín měřil? Uznávaný italský sumcař v názvu videa uvedl, že tato ryba měřila 2,42 metru. Jen škoda, že na videu bylo vidět jen zdolávání sumce, ovšem rybáři-diváci si tuhle rybu nemohli prohlédnout na podložce na břehu. Nevadí! I tak je to teda pořádný zážitek…

VIDEO ZDE: Mrkněte na zdolávání obrovského sumce albína! 

 

Giga sumci od Yuriho Grisendiho!

To, že italský sumcař umí chytat ty největší sumce, dokazuje celá řada dechberoucích videí, na kterých jsou zachycené brutální souboje s těmito obrovskými dravci. Videa od tohoto rybáře sbírala zejména v minulosti milionová zhlédnutí. A není se co divit! Podívejte se na ta sumčí monstra!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -