DomůNovinkyGigantický kapr o váze 43 kilogramů! Podívejte se na fascinující fotky!

Gigantický kapr o váze 43 kilogramů! Podívejte se na fascinující fotky!

- Reklama -

Nejen na zahraničním rybářském internetu kolují fotografie obrovského kapra o váze 43 kilogramů! Tahle gigantická ryba byla ulovena šťastným rybářem na zahraničním jezeře. O gigantickém kaprovi informovala francouzská firma, ovšem z textu není úplně jasné, jestli byl kapr uloven právě v této zemi. Jenže z obrázků, které byly zveřejněny na internetu, opravdu běhá mráz po zádech. Tohle je prostě snový úlovek, ze kterého padá brada, a který musíte vidět!

Foto: Cook Carp Concept

Francouzská firma Cook Carp Concept, která se působí ve městě Mety, na sociálních sítích zveřejnila fotografie obrovského šupináče, který podle zveřejněných informací vážil neskutečných 43 kilogramů. Firma k obrázkům ulovené ryby uvedla: „S malým zpožděním vám představujeme zcela obludnou, velkou, jezerní rybu o hmotnosti 43 kilogramů!“

NEPŘEHLÉDNĚTE: Super levné boilies TB Baits za 60 korun/kilo! 4 příchutě!

Na fotografiích nás fascinuje to, že tahle gigantická ryba není lysec, ale šupináč. Tedy forma kapra, u kterého je podobná váha opravdovou událostí. To, že tento kapr rozhodně nebude lehký, prozrazuje i způsob držení. Všimněte si, s jakým úsilím lovec kapra drží! Tohle musela být ryba „jako blázen“! Prostě nádhera!

Francouzská firma Cook Carp Concept se pak pochlubila i tím, že tento kapr byl už druhou rybou za krátkou chvíli, která byla ulovena na její produkty. Před několika týdny firma zveřejnila i fotografie fascinujícího lysce, který vážil 40,4 kilogramů! I u této ryby není moc pochybností o její váze, která je prostě neskutečná!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -