DomůAkční nabídkaHlásič na stojanu našroubovaný „za vteřinu“: rychlospojka od české firmy

Hlásič na stojanu našroubovaný „za vteřinu“: rychlospojka od české firmy

- Reklama -

Rychlospojka na rybářský signalizátor je populární pomůckou, která slibuje jen jedno nastavení na stojanu. Díky tomu tak odpadá neuvěřitelně otravné „štelování“ hlásiče každou novou vycházku k vodě. 

Rybáři, kteří používají signalizátory, tenhle problém dobře znají: sotva skončí rybářská výprava, kdy všechno sbalíme, tak v tu chvíli už má někdo nervy z toho, že příště zase bude „štelovat“ hlásiče na stojanu. Co to ale udělat jen jednou? S pomocí rychlospojek od české firmy Flajzar s.r.o. to jde raz dva.

 

Magnetická rychlospojka Flajzar

Vynikající pomocník pro všechny rybáře, kteří používají signalizátory při lovu ryb. S touto pomůckou je rybář schopný nastavit přesně takovou polohu signalizátoru, která mu pak vydrží extra dlouhou dobu. Šikovné rychlospojky od české společnosti Flajzar s.r.o. najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Jak to celé funguje? Rychlospojka pro připevnění ke stojanu nebo vidličce se skládá ze dvou částí. Spodní část rybář nejprve našroubuje do rybářského stojanu nebo vidličky na ryby. Tím tak vytvoří pevný základ pro rybářský signalizátor.

Do vrchního dílu rychlospojky pak rybář našroubuje signalizátor na ryby. Rybář si tak velmi jednoduše a rychle nastaví přesně takovou polohu signalizátoru, jakou potřebuje. A pak jen stačí nechat působit magnet v rychlospojce, čímž oba díly spojíme. V tu chvíli máme pevně připevněný signalizátor ke stojanu nebo vidličce.

Zásadní výhodou je potom také to, že výrobce použil velmi silné magnety. Takže ty spolehlivě spojí signalizátor s rybářským stojanem nebo vidličkou. Magnety jsou opravdu kvalitní, takže rybář se nemusí obávat toho, že by „přestaly fungovat“ po sezóně používání. Tohle je investice, která se rozhodně vyplatí.

Velmi důležitým plusem této české rychlospojky je to, že dostatečně hluboký vrchní díl nabízí dostatek místa pro připevnění swingeru. Takže rybář se nemusí bát toho, že by jeho swinger nešel při použití této rychlospojky použít. Palec nahoru!

 

Rychlospojka je vyrobena z kvalitního materiálu

Tato kvalitní rychlospojka od české společnosti Flajzar s.r.o. je vyrobena z kvalitního hliníku, který slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Rybář se tak nemusí obávat toho, že by rychlospojka nevydržela používání v extra těžkých podmínkách, když silně prší, anebo když je zima. 

Rybáři si tyto rychlospojky mohou vybrat ve dvou baleních. Rybář může sáhnout po balení s 1 rychlospojkou, kdy například potřebuje pouze náhradu. Anebo je pak možné sáhnout po balení s 2 rychlospojkami, které vychází cenově výhodněji.

Důležitá je potom i povrchová úprava z černého Eloxu, která výrazně napomáhá k prodloužení životnosti této rychlospojky. Takže tato oblíbená pomůcka i díky tomu vydrží opravdu mnoho. Navíc, černá povrchová úprava vypadá neuvěřitelně elegantně, a to pak zejména ve spojení s tmavě zbarvenými signalizátory. Tohle se fakt povedlo!

Ještě ohledně závitů: česká firma myslela na to, aby byl závit rychlospojky kompatibilní i se závity většiny stojanů na ryby, rybářských vidliček a rybářských signalizátorů. Díky tomu se tak rybář může spolehnout, že tohoto šikovného pomocníka využije v drtivě většině případů.

Pokud už máte dost neustálého nastavování signalizátoru na rybářském stojanu nebo vidličce na ryby, pak se určitě podívejte na tohoto šikovného pomocníka od české společnosti Flajzar s.r.o. Právě díky této rychlospojce tato mnohdy zdlouhavá činnost úplně odpadá. Tohle je fakt super! Kvalitní rychlospojky najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -