DomůAkční nabídkaHlásiče na ryby FOX za pár korun: šílený výprodej rybařiny FOX pokračuje

Hlásiče na ryby FOX za pár korun: šílený výprodej rybařiny FOX pokračuje

- Reklama -

Pořádně tučné slevy si pro rybáře připravil populární e-shop PARYS. Právě v tomto rybářském obchodě si rybáři mohou obstarat oblíbené rybářské potřeby FOX se super slevou. Množstevně omezeno!

Asi není milovníka kaprů, který by neznal špičkové produkty od rybářské značky FOX. Právě tahle firma na rybářský trh dodává kvalitní produkty pro rybáře, které si mnozí zamilovali. Co třeba? Například kvalitní hlásiče na ryby. A právě jeden model hlásičů s „vyraženou“ liščí hlavou je k dostání za super nízkou cenu.

 

Signalizátor na ryby FOX Mini Micron

Tohle je hit letošní sezóny! Kvalitní hlásič na ryby od renomované společnosti FOX je aktuálně k dostání za super cenu, přitom nabízí perfektní vlastnosti. Ale bacha! Množství těchto zlevněných signalizátorů je výrazně omezeno! Zlevněné hlásiče FOX Mini Micron najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Na těchto hlásičích spousta rybářů oceňuje jednoduché ovládání. Na přístroji najdeme tlačítko pro výběr hlasitosti, kterou si lze navolit ve 4 úrovních. Dále si pak rybář může na hlásiči nastavit ze 4 různých úrovní také tón. Vše jednoduše a rychle!

Kromě pronikavého zvukového signálu tyto hlásiče při záběru od ryby vydávají také světelnou signalizaci. A to díky pronikavě svíticím LED diodám. Konkrétně na tomto modelu hlásiče FOX se nám líbí to, že diody jsou umístěné na vrchní části „uší“, díky čemuž je světelný signál zřetelně viditelný i z velké vzdálenosti.

 

Signalizátory nabízí šikovné funkce

Navíc, na signalizátorech FOX Mini Micron je možné si nastavit jas LED diody, takže rybář tak může reagovat na světelné podmínky u vody. Kromě toho si lze na hlásičích s „liščí hlavou“ nastavit také citlivost – takže rybář například může reagovat na aktuální sílu proudu na revíru, anebo na povětrnostní podmínky. Palec nahoru!

Samozřejmostí je to, že tyto hlásiče Mini Micron jsou vybavené 2,5 mm výstupní zdířkou, takže rybář může do přístrojet připojit například externí drátkový příposlech nebo například svítící swinger. Díky tomu si tak rybář může zhotovit takovou sestavu, která ho výrazně upozorní na každý záběr od ryby.

Nejlepší na tom všem je, že tyto signalizátory od anglické společnosti FOX jsou k dostání za parádní cenu. Takhle: za podobné peníze si rybář obstará tak maximálně nějaké hlásiče od „no name“ společnosti, jejichž kvalita je hodně diskutabilní. Zlevněné hlásiče FOX Mini Micron najdete na e-shopu PARYS za super cenu!

 

Super slevy na další produkty FOX!

Tohle byla jen malá ochutnávka toho, co si můžete ve výprodejové sekci ze zlevněných produktů FOX vybrat. V regálech totiž najdeme celou řadu dalšího vybavení, které je k dostání za super nízkou cenu.

Například batoh pro rybáře FOX Explorer Rucksack Barrow Bag Medium je dalším naším favoritem. Jedná se totiž o super kvalitní a praktickou taškovinu pro rybáře, která nabízí kvalitní zpracování, super odolné materiály a spoustu vychytávek. Přitom je právě na tento batoh sleva více jak 1600 korun. Super!

Chcete další tip? Pokud aktuálně uvažujete o větší investici do bivaku, pak ve výprodeji FOX najdete oblíbený model FOX Frontier Camo+, na který je několik tisíc korun sleva. A zase: rybář získá perfektní kus rybářského vybavení, který slibuje obrovskou kvalitu, výdrž a komfort u vody. Zlevněné produkty FOX najdete na e-shopu PARYS i o tisíce korun levněji.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -