DomůNovinkyRybář dostal u vody mrtvici, v bezvědomí ho okradli. Policie žádá o...

Rybář dostal u vody mrtvici, v bezvědomí ho okradli. Policie žádá o pomoc

- Reklama -

Odpornou krádež řeší policisté z Břeclavi. Ti vyšetřují okradení invalidního důchodce, který na rybách dostal mozkovou mrtvici. Zloděj rybářovi v bezvědomí ukradl věci v hodnotě 8000 korun.

O případu informovala policie z Jihomoravského kraje, která žádá veřejnost o pomoc. Policisté hledají svědka, který na konci července hovořil s okradeným rybářem naposledy. Aby policisté byli úspěšnější v pátrání, zveřejnili i fotografie svědka.

 

Rybář upadl do bezvědomí

Rybář ve věku 61 let rybařil na konci července v podvečer na řece Dyji, když tu najednou se s ním dal do řeči muž ve věku okolo 30 až 40 let. Podle informací policie hledaný muž hovořil slovensky. „Povídali si asi půl hodiny, poté muž řekl, že si musí odskočit a poodešel kousek dál,“ uvedla policie z Jihomoravského kraje.

Pak ale nastala kritická situace – rybařící důchodce dostal mozkovou mrtvici, kdy dokonce upadl do bezvědomí. Ve chvíli, kdy se 61letý muž probral, tak zjistil, že mu zmizely hodinky, mobilní telefon a řetízek s přívěskem v celkové hodnotě 8000 korun. 

Důchodce na nic nečekal, a vydal se na policii. Tam kromě oznámení krádeže také uvedl, že ho bolí hlava. „Z odborných vyšetření vyšlo najevo, že muž měl krvácení do mozku a prodělal lehkou mozkovou příhodu,“ dodali jihomoravští policisté.

 

Policie hledá tohoto muže

Policisté nyní pátrají po muži, který jako poslední hovořil s okradeným rybářem. A při pátrání by uvítali také pomoc veřejnosti. Koho policie hledá? Muž, který jako poslední hovořil s okradeným rybářem, byl ve věku 30 až 40 let, a měl by být okolo 175 centimetrů vysoký.

Výrazným poznávacím znamením jsou potom tetování. Svědek totiž měl tetování na pravé, ale i levé ruce. A také na noze. K tomu policie dodala, že hledaný měl viditelně zjizvené zápěstí a na rukou staré jizvy. Policie pak k informací také přidala fotografii hledaného svědka

„Z toho důvodu se obracíme na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání a ztotožnění osoby na záběrech. Jakékoliv informace sdělte prosím přes tísňovou linku 158,“ prosí policisté.

Zdroj a foto: KŘP Jihomoravského policie, titulní foto: InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Bože můj to je maras!!!!
    …i při své naivitě… Není to divné, že s tím invalidním důchodcem mluvil jen „tak“ cizí chlap a pak ten invalida dostal mrtvici???? …a pak se mu ztratily věci??

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -