DomůAkční nabídkaHlásiče od české značky za rozumné peníze: Nabízí spolehlivost a hromadu funkcí

Hlásiče od české značky za rozumné peníze: Nabízí spolehlivost a hromadu funkcí

- Reklama -

Česká rybářská značka ZFish má v portfoliu produktů i kvalitní hlásiče pro rybáře, které jsou k dostání za rozumné peníze. I když jsou tyto hlásiče dostupné za nízké ceny, nabízí super vlastnosti. 

Ilustrační foto: ZFish

Hlásiče pro rybáře jsou v dnešní době skoro už nezbytnou pomůckou při moderním lovu kaprů. Právě tahle elektronika „pohlídá“ rybářské pruty, takže ve chvíli, kdy přijde záběr, začnou vydávat světelný a zvukový signál. Takže rybář tak nemusí neustále koukat na číhátka nebo swingery.

Některé hlásiče pro rybáře stojí docela „hříšné peníze“. Ovšem to není případ třeba české značky ZFish, která na rybářský trh dodává kvalitní rybářské signalizátory za hodně rozumné ceny. Pojďme se na ně podívat trochu blíže…

 

Hlásiče na ryby ZFish Prime

Tohle je jeden z nejvíce populárních signalizátorů na ryby na celém česko-slovenském trhu. Jde o to, že tyto přístroje jsou „zlatou střední cestou“. Nejde o vyloženě nejlevnější hlásiče, které kolikrát vydrží sotva jednu sezónu. Zároveň ale za ně rybář neutratí půlku výplaty. Hlásiče ZFish Prime jsou k dostání na e-shopu ZFish .

I když jsou tyto signalizátory na ryby cenově opravdu hodně dostupné, tak přesto nabízí vynikající zpracování a spoustu zajímavých funkcí. Čím začít? Samozřejmostí je to, že na těchto hlásičích jde nastavit jak hlasitost tónu, tak i samotný zvuk. Takže rybář si zvukovou stránku navolí tak, jak mu to vyhovuje.

Velkou přednost vidíme v tom, že na těchto poměrně levných signalizátorech jde nastavit citlivost. Takže rybář si může přístroje přizpůsobit aktuálním podmínkám u vody, tudíž nehrozí „plané záběry“ třeba kvůli síle proudu. Tahle funkce je k vidění spíše u dražších hlásičů, takže za tohle palec nahoru.

VIDEO: Jak vypadají hlásiče od české značky ZFish Prime? Mrkněte na video

Pochopitelně, na těchto signalizátorech jsou i diody, které vydávají světelný signál při záběru od ryby. Rybáři si mohou vybrat až 7 různých barevných diod podle toho, jaká mu bude nejvíce vyhovovat. Strašně důležitá je i modrá poziční dioda, díky které rybář už z větší vzdálenosti uvidí, na jakém místě má přesně vlastní pruty.

Hlásiče ZFish Prime se prodávají i v setech s příposlechem. Rybář si tak může vybrat buďto set 2+1 nebo set 3+1. Záleží jen na rybářovi, do jakých podmínek danou elektroniku potřebuje. Rybářské signalizátory ZFish Prime si můžete prohlédnout na e-shopu ZFish .

 

Hlásiče na ryby ZFish Helios

Tento hlásič má velmi podobné vlastnosti jako výše představený přístroj. I na tomto hlásiči Helios najdeme regulaci tónu, a také ovladač pro volbu vhodného zvuku, který se začne z přístroje vyluzovat při záběru od ryby. Hlásiče Helios jsou k dostání na e-shopu ZFish .

Také na těchto hlásičích si rybář může vybírat ze 7 barevných diod takový odstín, který je nejpříjemnější pro jeho oči. Na hlásičích Helios najdeme i poziční diodu, která dává rybářovi vědět, kde přesně stojí jeho nahozené udice.

Na těchto signalizátorech máme rádi jejich odolnost. Hlásiče na ryby ZFish Helios mají bytelné „tělo“, které vydrží i používání v hodně těžkých podmínkách za škaredého počasí, kdy silně prší, mrzne nebo sněží. Samozřejmostí je stoprocentní voděodolnost!  

VIDEO: Jak vypadají hlásiče od české značky ZFish Helios? Mrkněte na video

Příjemnou funkcí je varování vybité baterie, díky které se rybářovi nestane, že přístroje přestanou z ničeho nic fungovat. Přístroje napájí 9V baterie, která není součástí balení. Hlásiče na ryby ZFish Helios jsou dostupné na e-shopu ZFish .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -