DomůNovinkyPráce pro rybáře: Rybáři z Plzně hledají nového technika, šance je do poloviny...

Práce pro rybáře: Rybáři z Plzně hledají nového technika, šance je do poloviny června

- Reklama -

Rybáři z Plzně hledají nového člena do jejich týmu. O jakou pozici jde? Plzeňští rybáři nabízí pracovní pozici rybářského technika. Pokud máte o tuto práci zájem, máte čas do poloviny června. 

Ilustrační foto: InRybar.cz

O nové pracovní příležitosti pro milovníky ryb a rybářství informovala sama organizace ČRS MO Plzeň 1. Právě tato rybářská organizace hledá do pracovních řad nového rybářského technika. Co tato práce obnáší?

 

Práce s rybami, ale i v kanceláři

Pochopitelně půjde především o práci na rybochovných zařízeních a práci s rybami. Zároveň ale nový rybářský technik bude mít na starosti přípravu akcí rybářské organizace Plzeň 1, a další součástí bude i administrativní práce v kanceláři. Jde tedy o pestrou škálu pracovních povinností, proto je tato pracovní příležitost vhodná pro lidi, kteří nemají rádi stereotyp.

Jaké jsou požadavky na pracovní pozici rybářského technika v ČRS MO Plzeň 1? Dost zásadním požadavkem je fyzická zdatnost, protože rybářské řemeslo dokáže „dát zabrat“. Dalšími požadavky jsou znalost práce s počítačem nebo řidičský průkaz skupiny B. Pochopitelně, výhodou pro uchazeče bude vzdělání v oboru rybářství.

Pokud vás pracovní nabídka zaujala, pak máte šanci se přihlásit do 12. června 2022 na e-mailové adrese moplzen1(zav)seznam.cz. Všichni zájemci o tuto novou pracovní příležitost budou přizváni na pohovor do poloviny června 2022.

 

Rybářská organizace, která vznikla v roce 1890

Rybáři z Plzně mají pořádně dlouhou historii. Rybářský klub, na jehož práci ČRS MO Plzeň 1 navazuje, vznikl už v roce 1890. Zajímavostí je, že plzeňští rybáři neměli v prvopočátcích jako hlavní cíl provozování sportovního rybolovu, ale spíše šlo o péči znečištěných řek na Plzeňsku. A zároveň se organizace snažila chovat ryby. Přečtěte si o zajímavé historii plzeňských rybářů.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -