DomůAkční nabídkaHlasitý alarm přímo v bivaku: České čidlo pro rybáře ochrání drahé vybavení

Hlasitý alarm přímo v bivaku: České čidlo pro rybáře ochrání drahé vybavení

- Reklama -

Zprávy o tom, jak zloději ukradli rybářské vybavení za desítky tisíc korun od vody, nejsou žádnou výjimkou. Přitom existuje účinná ochrana, která vyjde na rozumné peníze. Jde o čidlo pro rybáře. 

Ilustrační foto: PARYS 

Znáte taky tu situaci? Když rybář bivakuje u vody, tak rozhodně každý den nebalí veškeré vybavení. Většinou to vypadá tak, že pruty s navijáky vloží do stojanu, který dá co nejblíže k bivaku. Pak zapne hlásiče, aby ty upozornily na možného zloděje, který by chtěl rybářské pruty s navijáky ukrást.

Oboustranné čidlo od firmy české Flajzar dokáže ochránit drahé vybavení na rybách

Takhle to dělá skoro každý rybář, který bivakuje. Jenže zmíněná metoda rozhodně není stoprocentní. Aby se mohl rybář v bivaku pořádně vyspat, aniž by měl starosti o drahé vybavení, je nejlepší metodou si pořídit alarm pro rybáře. Jde o jednoduché zařízení, které chrání rybářské vybavení za desítky tisíc korun…

 

Oboustranné čidlo pro rybáře Flajzar ALF3

Tohle je geniální věc pro rybáře, kteří jezdí k vodě na déletrvající výpravy. Jde o to, že toto zařízení je oboustranné čidlo, které dokáže ochránit vybraný prostor. A věřte nám, tomuto zařízení neunikne ani myška! Čidlo pro rybáře Flajzar ALF3 je k dostání na e-shopu PARYS.

Velkou výhodou čidla je například pevný obal z kvalitního materiálu, takže zařízení vydrží fungovat i za špatného počasí

Jak celé zařízení funguje? Uvnitř čidla najdeme jednak otřesový senzor, který reaguje na veškeré vibrace v okolí. A potom ještě dva optické infračervené senzory (PIR) detekující pohyb osob. Ve chvíli, kdy se člověk v dosahu čidla pohne, spustí se z připojeného přijímače nepřeslechnutelný zvuk, který okamžitě rybáře upozorní.

VIDEO: Jak funguje čidlo pro rybáře Flajzar ALF3? Koukněte na ukázku ve videu

Zcela zásadní vlastností je, že tento přístroj obsahuje i senzor s digitální analýzou. K čemu je to dobré? Toto zařízení slouží k tomu, že čidlo nebude vysílat falešné poplachy. Díky tomu tak příposlech připojený k zařízení pro rybáře neustálé nepíská při jakémkoliv pohybu, ale skutečně až „když se něco děje“.

Kvalitní závit s bytelnou matkou je základ!

Použití je naprosto jednoduché: Rybář prostě zapne zařízení a spáruje jej s přijímačem. Čidlo má úhel záběru z každé strany 110 stupňů. Díky tomu tak zabere obrovské množství prostoru, takže naprosto spolehlivě ochrání rybářské vybavení. Navíc, dosah čidla je 6 metrů z každé strany, takže zařízení spolehlivě „obejme“ celé lovné místo. Za tohle palec nahoru!

 

Příposlech začne „řvát“ v bivaku až na 150 metrů

Největší zbraní tohoto čidla je, že jde spárovat s dalšími produkty od české firmy Flajzar. Jde o to, že čidlo jde napojit na přijímače RX MULTI, RX MINI nebo RX SIX. K čemu je to dobré? 

Optický senzor na oboustranném čidle Flajzar na přední straně zařízení

Jde o to, že rybář může umístit čidlo i dále od bivaku nebo do karavanu. A ve chvíli, kdy se u vybavení objeví cizí osoba, čidlo okamžitě pošle signál přijímači, který se rozezvučí pod střechou rybářského obydlí. Tohle rybář ocení nejen při hlídání stojanu s pruty, které často dává blíže, ale například i při hlídání ukotveného člunu. Hlídejte si vaše rybářské vybavení!

MADE IN CZ! To už se na dnešní elektronice tolik nevidí!

Oboustranné čidlo je naprosto zásadní pak v takovém období, kdy rybář zavírá na noc bivak. Jde především o jarní nebo podzimní měsíce, kdy je zapotřebí zavírat kvůli udržování tepla pod střechou rybářského obydlí. Ale ani tohle nevadí, protože čidlo dosáhne pod střechu bivaku nebo karavanu na vzdálenost až 150 metrů (ve spojení s příposlechem RX MULTI).

Napájení oboustranného čidla zajišťují dvě baterky

Takovou technickou perličkou pak je, že čidlo lze spárovat i s bezdrátovou LED lampami Flajzar FISHTRON LAM WRL1 a WRL3. Každopádně, rybáři častokrát podceňují ochranu drahého vybavení. Přitom toto čidlo je cenově dostupným – a hlavně ÚČINNÝM – řešením. Rybář za rozumnou cenu dostane „krabičku“, která ochrání vybavení za desítky tisíc korun. Oboustranné čidlo je dostupné na e-shopu PARYS.

 

Česká elektronika pro rybáře Flajzar

Česká firma Flajzar patří k předním výrobcům rybářské elektroniky v tuzemsku, ale i v zahraničí. Produkty od této společnosti si získaly obrovskou důvěru díky stoprocentní spolehlivosti a dokonalému zpracování. Velkou výhodou je také český servis, který slibuje velmi rychlé řešení možných problémů.

Kromě TOP hlásičů na ryby česká firma Flajzar vyrábí také dokonalé přijímače, čidla pro rybáře, anebo powerbanky. Podívejte se na bohatou nabídku rybářské elektroniky v TOP kvalitě na rybářském e-shopu PARYS, kde je k dostání za super peníze.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -