DomůAkční nabídka„Horké“ fotky krásných rybářek: Nástěnný kalendář pro rybáře už je na trhu

„Horké“ fotky krásných rybářek: Nástěnný kalendář pro rybáře už je na trhu

- Reklama -

Letošní rok se pomalu chýlí ke konci, takže stránky v kalendářích se začínají tenčit. Už je třeba pomalu začít myslet na příští rok. Máte na rok 2023 už kalendář? Pokud ne, máme pro vás zajímavý tip! 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Pochopitelně i rybáři potřebují kalendář. A do takové rybářské klubovny, rybářovy dílny nebo kanceláře se určitě hodí kalendář s rybářskou tématikou. Jeden takový opět vydala slovenská značka Delphin, která představila nový kalendář na rok 2023.

Už v loňském roce slovenská značka Delphin zaznamenala obrovský úspěch s krásným kalendářem pro rybáře, který obsahoval „lechtivé“ fotografie rybářek při rybaření. A po obrovském zájmu se slovenská značka rozhodla, že vydá další kalendář. Nový kalendář pro rybáře na rok 2023 s „horkými fotkami už je na trhu. Podívejte se, co v něm najdete…

 

Kalendář Delphin Hot Catch 2023

Už v loňském roce byl kalendář od slovenské značky Hot Catch doslova hitem internetu. A letos tomu není jinak! Tvůrci si totiž pro rybáře připravili luxusní kalendář, který obsahuje velmi atraktivní fotografie. Nový kalendář na rok 2023 najdete na e-shopu Chyť a pusť.

V kalendáři rybáři najdou velmi smyslné fotografie s nádhernými rybářkami, které mají jemně erotický podtón. Ale bacha! Nejde o žádnou „lacinou erotiku“, ale spíše umělecké fotografie, které kombinují jak krásu žen, tak to nejlepší z rybaření.

Motivy jsou vybrány tak, aby rybolovné techniky „seděly“ s danými měsíci. Rybáři v kalendáři najdou nejen ženy s krásnými rybami, ale také v atraktivních pózách při rybaření. Na malou ochutnávku fotografií se můžete podívat na přiložených fotografiích. Jak se vám líbí?

Stránky kalendáře jsou navrhnuty tak, že jim dominuje vždy kvalitní fotografie. Takže rybář má na stěně opravdu krásnou fotku. Až pod fotografií najdeme uvedené jednotlivé dny z daného měsíce, aby kalendář plnil svou funkci. Celková podoba stránek tak působí elegantně, a přitom je i velmi praktická.

 

Fotografie jsou na luxusním papíře

Kromě toho, že tento kalendář opět nabízí opravdu zajímavé fotografie, tak také slibuje dokonalé zpracování. Jde o to, že fotografie jsou vytištěny na velmi kvalitním papíře, který je krásně pevný. Tisk je také precizní, takže rybář se může spolehnout, že fotografie na stěně „nezblednou“. Za zpracování opravdu palec nahoru!

Rozměry kalendáře jsou potom 297 x 420 mm, takže jde opravdu o velký kalendář na stěnu, který nikdo nepřehlédne. Vazba je potom spirálová, aby se pohodlně měnily stránky podle aktuálního měsíce. Celkem má kalendář 14 stránek, do toho se počítá i obálka kalendáře pro rybáře Delphin Hot Catch

Tento kalendář pro rybáře je třeba i vhodným dárkem. Pokud aktuálně uvažujete, jakou drobnost dát blízkému rybářovi, pak tímto kalendářem uděláte velkou radost. Jde opravdu o velmi povedené dílo, které si obdarovaný rybář může pověsit v rybářské klubovně, dílně, garáži nebo kanceláři.

Z loňské zkušenosti také můžeme říct, že tento kalendář je také vhodný dárek pro rybáře na Vánoce. Ideální je pak pro rybářského kolegu, kterému chcete darovat nějakou drobnost, kterou ale využije, a ze které bude mít velkou radost.

Vzhledem k loňské zkušenosti upozorňujeme, že o tyto kalendáře je opravdu velký zájem, a zásoby se velmi rychle tenčí. Pokud tedy chcete mít tento luxusní kalendář i s nahými rybářkami doma, pak si rozhodně pospěšte. Krásný kalendář pro rybáře najdete na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -