DomůTrendyGigant z české svazovky: rybář chytil nádherného kapra o váze 27,3 kilogramů

Gigant z české svazovky: rybář chytil nádherného kapra o váze 27,3 kilogramů

- Reklama -

Rybářovi Aloisovi Nosterskému se povedlo ulovit kapra, kterého by si chtěl potěžkat asi každý rybář. Na české svazovce ulovil šupináče, který vážil neuvěřitelných 27,3 kilogramů. Tohle je ryba snů!

Foto: Alois Nosterský

Alois Nosterský se vydal na oblíbenou svazovou vodu, aby se pokusil přelstít nějakého z tamních velikánů. A možná ani sám nedoufal, že se mu jeho výprava za kapry povede až v takovém stylu. Co tím myslíme? Rybářovi se povedlo zvednout vlastní osobní rekord na fascinující váhu!

 

Záběr byl krásně „pomalá jízda“

Jak vlastně vypadalo lovné místo? Podle úspěšného rybáře nebylo ničím výrazně zajímavé. Přesto jeden „detail“ byl zcela zásadní. Lovné místo se od okolí lišilo „tvrdostí dna“. Nakonec se ukázalo, že právě tohle mohlo být tím rozhodujícím faktorem. Proč?

Protože přišla „jízda“! Záběr nebyl nikterak divoký. „Po pěkně pomalé jízdě jsem vyrazil na člun,“ popisuje zdolávání rybář Alois. Ovšem ani z lodě nebylo zdolávání vůbec jednoduché. Obrovská ryba za léta zkušeností moc dobře věděla, „kam zajet“.

 

Kapr dvakrát zajel do vázky

Kapr se během zdolávání dvakrát dostal do překážky na dně. Naštěstí ale navazovací materiál toto „nepříjemné setkání“ vydržel. A zkušenému rybářovi se pokaždé podařilo kapra vykotvičkovat.

Díky tomu tak mohla na konci zdolávání vypuknout nefalšovaná euforie! Po 20 minutách se totiž u člunu zjevila obrovská ryba! „Konečně se mi ukázal na hladině! Když jsem ho podebral, nevěřil jsem, jak je velký,“ radoval se úspěšný lovec. Kapr vážil 27,3 kilogramů!

Na co se povedlo obrovského kapra ulovit? Rybář pod háček nastražil kvalitní boilies kořeněný losos od firmy EmersFish. A právě tato nástraha mu pomohla k osobnímu rekordu! „Chtěl bych poděkovat firmě za skvělé a kvalitní produkty,“ poděkoval na závěr rybář Alois Nosterský.

Poznámka redakce: Chcete zveřejnit také váš životní úlovek? Napište na e-mail [email protected], a podělte se o vaše rybářské štěstí s ostatními…

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -