DomůAkční nabídkaHorké léto: Na co chytit kapra ve sloupci? Nástrahy pro lov kaprů...

Horké léto: Na co chytit kapra ve sloupci? Nástrahy pro lov kaprů na Zig Rig z Anglie

- Reklama -

Lov kapra na Zig Rig je kolikrát jedinou možností, jak v horkých letních dnech chytit nějakého kapra nebo amura. V těchto chvílí se ryby drží výrazně nad dnem, takže montáže na položenou nefungují.

Ilustrační foto: PARYS

Pokud použijeme několikametrový návazec na Zig Rig, pak se můžeme k těmto rybám vysoko ve vodním sloupci snáze dostat. Jenže nastává otázka: Jakou nástrahu na Zig Rig použít? No, je důležité, aby byla super plovoucí. Vyzkoušejte třeba tohle…

Lov kapra na Zig Rig je geniální v tom, že se s nástrahou dostaneme právě tam, kde se ryby nejčastěji drží v horkých letních dnech. Tedy buďto výše do vodního sloupce, anebo rovnou pod hladinu. Tady letní ryby často bývají! Abychom ale byli schopni dostat několikametrový návazec na Zig Rig do takové výšky, je důležité chytat na nástrahu, která tak dlouhý návazec vytáhne.

 

Nástraha na Zig Rig KRYSTON

Anglická firma KRYSTON patří k světové špičce na kaprařském trhu! Tato společnost je známá tím, že neustále hledá nové a nové cesty při vývoji svých produktů. A to samé platí o nástrahách na Zig Rig! Drtivá většina firem má v sortimentu třeba plovoucí kuličky, ovšem společnost KRYSTON se vydala jinou cestou. Jakou? Nástraha na Zig Rig od KRYSTON je dostupná na e-shopu PARYS.

Na rybářský trh dodává perfektní plovoucí „těsto“, které je k dostání v praktické krabičce. Jaká je ta hlavní výhoda? Rybář si může tvarovat a vyrábět plovoucí nástrahy podle svého uvážení! To znamená, že stačí z těsta kousíček odlomit a z tohoto kousku vytvarovat červa, kuličku, váleček, obalit jen raménko, prostě cokoliv!

Tahle široká škála využití je právě tou nejsilnější zbraní této nástrahy. Rybář s touhle nástrahou může vymýšlet opravdu nefalšované „psí kusy“! Plovoucí těsto firma KRYSTON vyrábí ve čtyřech příchutích, kdy si lze vybrat jak sladké, tak masové příchutě. Stačí si jen vybrat! Nástraha od anglické firmy KRYSTON je k dostání na e-shopu PARYS.

 

Nástraha na Zig Rig Enterprise Barrels Ultra

Špičková firma Enterprise z Anglie je známá svými umělými napodobeninami na kapry, které patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu. Aby byl sortiment této společnosti z Anglie kompletní, bylo zapotřebí vymyslet i super plovoucí nástrahy na Zig Rig. Společnost Enterprise tak přišla s plovoucími „barely“, které si rybáři okamžitě zamilovali. Proč? Nástraha na Zig Rig je dostupná na e-shopu PARYS.

Tato nástraha má skvělé vlastnosti! Zaprvé: Enterprise Barrels Ultra jsou vyrobené ze super plovoucího materiálu, kdy nástraha spolehlivě vytáhne do vodního sloupce i několikametrový návazec. Rybář tak velmi účinně bude prezentovat nástrahu tam, kde se často drží letní ryby. Aby byl plovoucí efekt ještě silnější, lze nastražit vícero nástrah.

Obrovská část nástrah na Zig Rig má klasický tvar kuličky, který připomíná boilies. Tato nástraha od anglické značky Enterprise je ale jiná! Jedná se o nepravidelnou kuličku s popraskaným povrchem, která připomíná malou peletku nebo extrudu. A právě tento odlišný tvar může být rozhodujícím detailem! Velmi důležitou vlastností těchto nástrah je také to, že skvěle přijímají tekuté atraktory. Takže rybář může před samotným nahození nástrahy výrazně vylepšit! Nástraha na Zig Rig je k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -