Domů Akční nabídka Imitace spadaného ovoce: Nádherná vůně! Ovocné pelety na amury a kapry do...

Imitace spadaného ovoce: Nádherná vůně! Ovocné pelety na amury a kapry do letní vody

- Reklama -

Ovocné plody patří k nejlepším nástrahám při letním lovu kaprů nebo amurů. A to zejména na těch lokalitách, u kterých rostou ovocné stromy, ze kterých slaďounké plody padají přímo do vody. Právě tyhle dobroty kapři, amuři a další ryby aktivně sbírají. Jenže! Ne každý rybář má čas sbírat sladké ovoce. Jak to tedy vyřešit? Co vyzkoušet ovocné pelety na kapry a amury, které nabízí neuvěřitelně silnou vůni sladkých plodů? Pojďme se na některé takové ovocné pelety na ryby podívat blíže…

Foto: Chyť a pusť

 

Ovocné pelety s dírou Chyť a pusť

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové ovocné pelety na amury a kapry, které nabízí opravdu perfektní vlastnosti. Čím začít? Asi extra atraktivní vůní ovoce, kterou si rybář může vybrat v několika příchutích. Ano! Tyto pelety se vyrábí v ananasovém, jahodovém nebo „ovocném“ provedení. Všechny tyto příchutě mají opravdu nádhernou vůni, která se skvěle šíří teplou vodou. Tohle amury a kapry zaručeně přiláká!

Kromě silné vůně pelety nabízí i velmi atraktivní rozpad, kdy krátce po nahození začnou vypouštět drobné částečky. Tohle mají ryby taky velmi rády! Doba rozpadu hodně závisí na aktuálních podmínkách – na teplotě vody, síle proudu, množství menších ryb. Tyto ovocné pelety jsou ale určitě vhodnější pro rychlejší chytání, kdy chceme udělat co nejrychleji záběr.

Tomu napovídá i poměrně malý průměr – ovocné pelety na amury a kapry mají velikost 18 mm, takže jsou opravdu vhodné k rychlým záběrům. Pokud chcete vytvořit „selektivnější“ nástrahu, pak je dobré pod háček nastražit 2 nebo 3 pelety (klidně i více). Díky tomu tak vytvoříme velmi atraktivní řetízek, který prostě amuři a kapři nenechají ležet…

Velkou zbraní těchto pelet je i jejich výrazná barva. Ovocné pelety od české značky Chyť a pusť mají nádherně výraznou barvu, takže jdou vidět i na zarostlém dně. A právě husté „koberce“ z rostlin jsou častým jevem při letním rybaření, protože vegetace teď aktivně bují. Tyhle pelety se ale rozhodně neztratí!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Plovoucí ovocné pelety

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ještě u těch hustých „koberců“ z rostlin chvíli zůstaňme, protože tenhle problém trápí rybáře na velkém množství vod. Jak se s tím poprat? Co chytat nad tímto „bordýlkem“ na dně? No ano! Stačí pod háček nastražit plovoucí pelety na amury nebo kapry, které mají velmi výrazné ovocné příchutě.

Rybáři si plovoucí pelety na kapry a amury mohou vybírat v ovocných příchutí (ananas, lesní jahoda). K dostání jsou ale i sladké příchutě typu med nebo compot NHDC. Tyto všechny příchutě velmi věrně napodobují spadané ovoce do vody, takže ryby na ně spolehlivě reagují. Tohle je velká paráda!

Jak s plovoucími peletami chytat? Nejlepší je k nim přidávat PVA punčochy s drobnými peletkami nebo nadrceným boilies. Právě díky tomu v blízkosti nástrahy vytvoříme atraktivní místečko, které spolehlivě zastaví jak amury, tak kapry. A právě nad tímto místečkem bude plavat plovoucí peleta, která nepůjde přehlédnout!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -