DomůAkční nabídkaJahodové boilies za 96 korun: kuličkám se sladkou vůní kapři neodolají

Jahodové boilies za 96 korun: kuličkám se sladkou vůní kapři neodolají

- Reklama -

Voda v našich revírech se velmi rychle ohřívá, takže kaprům se zvyšuje jejich apetit. Co do ohřívající se vody použít jako nástrahu na kapry? Zkuste jahodové boilies, které málokdy zklame.

Jahodová příchuť u boilies je legendou, která se nesmazatelně zapsala do historie moderní kaprařiny. Právě na tuhle příchuť rybáři v průběhu dlouhých sezón nachytali obrovskou spoustu krásných kaprů. A nejvíce fascinující na tom všem je, že jahoda je stále velmi úspěšnou příchutí i v dnešní době, kdy už není „tou jedinou příchutí“. A zejména v tomto období jahodové boilies skvěle funguje

 

Jahodové boilies ReStart Wild Strawberry

Tyto jahodové kuličky na kapry patří k tomu nejlepšímu na česko-slovenském rybářském trhu. A to je dáno především jejich složením. Díky super kvalitním přísadám má toto boilies ve vodě skvělé vlastnosti, které slibují bohatý úlovek. Kvalitní jahodové boilies za 96 korun najdete na e-shopu Chyť a pusť.

První zásadní předností tohoto boilies je použitá směs: ta obsahuje celou řadu vytříbených surovin, které dohromady tvoří neodolatelnou „kapří pochoutku“. Boilies je sestaveno na směsi HNV, přičemž obsahuje také mléčné bílkoviny. Aby ale kuličky nabídly ještě větší nutriční hodnotu, tak v nich nechybí ani LT rybí moučky a předtrávené proteiny.

Samozřejmě další zcela klíčovou „zbraní“ jsou použité esence. Ty mají kořeny v „dílně“ legendy kaprařské historie Kevina Maddocka. Jahodové boilies tak obsahuje naprosto unikátní esenci, která dokáže ve vodním prostředí vysílat silně sladké potravní signály. Tomuhle slaďoučkému boilies kapři prostě neodolají.

K vysoké úspěšnosti této nástrahy pak často přispívá i jasné červené zbarvení, které jde skvěle vidět na drtivé většině našich revírů. Takže i když chytáte na zaneseném, zarostlém nebo kamenitém dně, tak tady všude půjde červená kulička skvěle vidět.

 

Boilies na těžké vody s velkým tlakem

Boilies je k dostání ve velikosti 18 mm. Na první pohled je tohle pro mnoho rybářů opravdu malá velikost. Ovšem! Zejména při lovu na těžkých vodách s velkým rybářským tlakem častokrát menší kuličky slaví větší rybářské úspěchy.

Rybáři pak jahodové boilies ReStart často kombinují s 15milimetrovými plovoucími kuličkami, čímž vytvoří opravdu neodolatelného panáčka. Taková nástraha může třeba na silně prochytávaných soukromých lokalitách slavit nebývalé úspěchy.

Při lovu s tímto kvalitním jahodovým boilies není zapotřebí „zahajovat“ masivní krmné kampaně. Osvědčenou taktikou je k nástraze přidat jen PVA punčochu s kvalitní krmnou směsí, ve které můžou být nakrájené buďto tyto jahodové kuličky, ale i jiné suroviny – třeba tygří ořech nebo pelety s vysokou výživovou hodnotou.

Toto boilies se sice dodává ve vícero baleních, ale pro rybáře, kteří nemají s tímto boilies prozatím žádné zkušenosti, doporučujeme si obstarat balení o hmotnosti 250 gramů. Právě u tohoto balení má rybář jistotu, že si nejprve nástrahu „osahá“, a až po dalších zkušenostech může sáhnout po větším balení. Tohle je osvědčená „cesta“…

Jestli aktuálně hledáte nástrahu, která bude „jiná“, ale přitom tradiční, pak se určitě podívejte na toto boilies v příchuti lesní jahody. Díky kvalitnímu složení, neodolatelné vůni a výraznému zbarvení můžete slavit obrovského rybářské úspěchy i na těch vodách, odkud jiní odjíždí „jako spráskaní psi“. Jahodové boilies za 96 korun najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -