DomůAkční nabídkaLikvidace skladu stojanů: oblíbený rybářský stojan na pruty za pár korun

Likvidace skladu stojanů: oblíbený rybářský stojan na pruty za pár korun

- Reklama -

Na e-shopu PARYS probíhá totální likvidace skladových zásob oblíbených stojanů od renomované značky Prologic. Rybáři si nyní tak mohou obstarat oblíbený stojan na pruty s výraznou slevou.

Stojan na pruty je v dnešní době nepostradatelným pomocníkem. Jedná se o to, že právě tato pomůcka spolehlivě drží pruty na položenou při rybaření. Takže i když je břeh nerovný, anebo například silně fouká, rybář se vždy může spolehnout na 100% stabilitu. Vynikající vlastnosti nabízí i oblíbený stojan od firmy Prologic, který rybáři mohou mít za „lidovou cenu“.

 

Stojan na pruty Prologic C Series Convertible 3 Rod Pod

Na tento oblíbený model stojanu na pruty Prologic aktuálně platí hodně zajímavá sleva. A právě díky tomu mohou rybáři stojan na pruty C Series Convertible 3 Rod Pod získat za fakt luxusní peníze. Za takovou cenu budete takový stojan na pruty v takové kvalitě hledat jen těžko. Zlevněný stojan Prologic najdete na e-shopu PARYS.

První obrovskou předností z našeho pohledu je široká škála použití. Jedná se totiž o to, že konstrukce stojanu dovoluje různé nastavení délky a výšky. K té délce: tu rybář může nastavit od 80 do 120 centimetrů. Tudíž stojan může používat jak při lovu s dlouhými, tak ale i s krátkými pruty na ryby. Palec nahoru!

Hodně zajímavé je i nastavení výšky. Stojan nabízí nastavení od 34 do 62 centimetrů, takže rybář tak může reagovat na nejrůznější podmínky u vody. Ve chvíli, kdy je například břeh hodně nerovný, může rybář na dané podmínky reagovat. Zároveň může třeba zvednou špičky prutů do větší výšky kvůli vodní vegetaci u břehu. Těch možností je fakt hodně, a proto se nám ten stojan tak líbí.

Pokud se podíváme na hmotnost stojanu, tak ta je 1,8 kilogramu. I proto rybáři stojan na pruty Prologic C Series Convertible 3 Rod Pod nosí k vodě i při krátkodobých vycházkách k vodě, kdy mají v plánu rybařit třeba jen několik málo hodin. Stojan se prostě nepronese!

 

Na skladě leží poslední kusy

Na tomto modelu pak oceňujeme i tu možnost, že stojan je určený až pro 3 udice. Rybář jej tak využije jak při rybaření na soukromých vodách nebo v zahraničí, kde se může chytat na vícero prutů. Anebo pak i na svazových vodách, kdy místo pro třetí prut rybář využije třeba pro uchycení podběráku. Tohle se nám hodně líbí!

Ještě k té konstrukci: díky použitým materiálům je sice stojan na pruty lehký, ovšem to nemá v žádném případě žádný vliv na jeho stabilitu. Naopak! Tento stojan na pruty Prologc je parádně stabilní, takže vydrží i dravé poryvy větru. Vaše pruty tak budou v maximálním bezpečí!

Výrobce pak udává, že nastavitelné nohy na stojanu lze odejmout, a následně je připevnit k hrazdám. Takže rybář tak někdy nemusí stavět celý stojan, ale použije jen hrazdy samostatně jako vidličky. Tuhle možnost pak „s velkou chutí“ využívají ti rybáři, kteří jezdí na revíry s bahnitými břehy. A kteří chtějí mít „na zádech“ co nejlehčí zátěž.

Skvělou zprávou je, že tento všestranný stojan na pruty od renomované společnosti Prologic je aktuálně k dostání za lákavě nízkou cenu. Pokud byste totiž takový stojan pořizovali u jiného výrobce, pak byste mohli zaplatit až mnohonásobně více.

Má to ale háček! Počet zlevněných stojanů Prologic C Series Convertible 3 Rod Pod je výrazně omezený. Na skladě leží poslední kusy za nízkou cenu, za kterou v budoucnu už nebudou k dispozici. Takže jestli si chcete pořídit „nový kus“ do rybářské výbavy, pak neotálejte! Praktický stojan na pruty Prologic najdete na e-shopu PARYS se slevou!

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -