DomůAkční nabídkaJak rychle přilákat candáty k nástražní rybičce? Zkuste trik zkušených rybářů

Jak rychle přilákat candáty k nástražní rybičce? Zkuste trik zkušených rybářů

- Reklama -

Chytání candátů na rybičku je populární rybolovnou metodou při lovu těchto krásných dravců. Právě přirozená nástraha je tou nejlepší volbou, jak candáty zaujmout. Jde nástražní rybku nějak vylepšit? 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Žádná nástraha není dokonalá, a to platí i o přirozené nástražní rybičce. Rybář by si sice mohl pomyslet, že „kus masa“ je to nejlepší, co můžeme candátům nabídnout, ale i nástražní rybičku jde vylepšit. Jak?

Jednoduše! Jelikož candáti při nočním tažení za kořistí používají vytříbený čich, je vhodné, když nástražní rybička pořádně páchne. Proto není na škodu, když výrazně posílíme její pach. Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je použití speciálního spreje na candáty

 

Sprej na candáty Sensas Bombix

Vynikající atraktor nejen na nástražní rybičky, ale také například na umělé nástrahy nebo žížaly. Tento atraktor se vyrábí jak na candáty, tak ale i na štiky nebo okouny. Pojďme se teď věnovat zmíněnému spreji na candáty, který je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

Sprej na candáty Sensas Bombix je vyrobený z unikátních surovin, díky kterým má tato tekutina opravdu silný zápach. Ten tak dokáže ve vodním prostředí vytvářet silnou pachovou stopu, která zláká lovící candáty i z větší vzdálenosti.

Jak to funguje? Roztok Sensas Bombix přidá mrtvé rybičce ještě silnější aroma, takže candát rychle zjistí, že v jeho blízkosti je snadno dostupná kořist. Jak už jsme výše uvedli, candáti při lovu využívají také čich, proto tohle posílení pachové stopy má velký smysl

Zdolávání candáta při nočním rybaření na přívlač

Použití tohoto spreje na candáty je opravdu jednoduché: Stačí na nastraženou mrtvou rybkou několikrát stříknout páchnoucí tekutinu. Doporučujeme ihned nenahazovat! Ideální je, pokud necháme tekutinu alespoň 30 až 60 vteřin působit.

Sprej je totiž vymyšlený tak, že se do nástrahy „nádherně zažere“. Rázem tak nástražní rybička, ale i umělá nástraha, bude vydávat silnou pachovou stopu podstatně delší dobu. Tekutina se dodává v 75ml lahvičkách. Sprej na candáty Sensas Bombix najdete na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

 

Atraktor na dravce Predator Booster

Tohle je hit posledních několika sezón. A my se nedivíme! Roztok Predator Booster je opravdu silně páchnoucí tekutina, která slouží jak pro zatraktivnění mrtvých rybiček, tak ale i umělých nástrah nebo žížal. Predator Booster najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Páchnoucí roztok Predator Booster pro posílení aroma sumcových pelet

Zcela zásadní je složení této tekutiny: Predator Booster imituje bakteriální proces, který dravé ryby moc dobře znají „od narození“ u mrtvých nebo těžce zraněných rybek. Dravec tak při kontaktu s takto vylepšenou nástrahou ihned „ví“, že ulovení této kořisti nebude nic složitého.

Při práci s Predatorem doporučujeme dbát na čas! Co tím myslíme? Naprosto ideální je například mrtvé rybičky dát do krabičky nebo sáčku, a následně je zalít touto tekutinou. Pak nechte nástrahu klidně i hodiny odležet, aby se páchnoucí tekutina do nástrahy pořádně vsákla. Tím tak docílíme opravdu silného zápachu!

Úlovek candáta při rybaření

Predator Booster je dokonalý jak při lovu candátů na mrtvou rybičku nebo umělé nástrahy, tak ale například i při lovu sumců na chomáče rousnic nebo pijavice. Tento páchnoucí roztok používají sumcaři opravdu ve velkém. Tohle je totiž atraktor, který vousaté dravce spolehlivě zaujme! Predator Booster je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

4 KOMENTÁŘE

  1. nám stačilo nechat rybičku den,dva,tři v pytličku odležet.efekt smrdici rybky je dosažen taky,stejny efekt drobitko levněj.

  2. Největší úspěch na candata je když se v dané lokalitě vyskytuje a v tom je problém. Vem chlup na dlani když tam nyní. 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -