DomůAkční nabídkaJarní slevy pro kapraře: Swingery od německé značky za 99 korun a...

Jarní slevy pro kapraře: Swingery od německé značky za 99 korun a zlevněná bižuterie

- Reklama -

Na e-shopu PARYS aktuálně probíhá velký výprodej rybářského vybavení od německé značky DAM. Tento populární brand z Německa je mezi rybáři oblíbený díky jeho dostupnosti. A teď je ještě dostupnější. 

Ilustrační foto: PARYS

Bižuterie na ryby není nikdy dost! Tak by se dala charakterizovat spotřeba některých rybářů, kteří často vyráží na ryby. Ono se to na první pohled nemusí zdát, protože jde o malé položky, ale v součtu rybáři za bižuterii utratí nemalé peníze. A proto jakákoliv šance na výhodnější nákup rybářského vybavení určitě přijde vhod. Jako právě teď na PARYS…

 

Swingery na ryby DAM Hanger

Populární swingery na ryby od německé značky DAM, které si rybáři oblíbili jednak díky jejich krásnému designu, ale i díky funkčnosti při rybaření. Tyto swingery mají řetízkové uchycení k vidličce nebo hrazdě. Řetízek má elegantní černé zbarvení a měří 15 centimetrů. Zlevněné swingery na ryby DAM jsou k dostání na e-shopu PARYS za pouhých 99 korun.

Rybáři si tyto swingery mohou obstarat ve čtyřech zbarveních. K dostání jsou modré nebo zelené swingery, které působí krásně decentně. Pokud jste spíše příznivci výraznější barev – třeba kvůli lepší viditelnosti z větší vzdálenosti – pak by vás mohly zajímat červené nebo oranžové swingery. Stačí si jen vybrat dle vlastních požadavků…

Velkou výhodu vidíme i v kuličkových klipech, které jsou na těchto swingerech na ryby od německé značky DAM k vidění. Jde o to, že tyto klipy jsou mnohem citlivější než pevné klipy, a lépe se sundávají při záběru od ryby. Pokud chcete kvalitní swingery na ryby od německé značky DAM, pak se podívejte na rybářský e-shopu PARYS. Teď jsou dostupné za fakt zajímavou cenu. 

 

Velký výprodej bižuterie na PARYS

Pokud se teprve chystáte na kaprovou sezónu, anebo už jste třeba při rybaření „zažili ztráty“, pak by vás mohl zajímat výprodej rybářské bižuterie na rybářském e-shopu PARYS. Právě na tomto místě aktuálně seženete hromadu drobností pro lov kapra za hodně příznivé ceny. Výprodej kaprové bižuterie DAM probíhá na rybářském e-shopu PARYS.

Ale pozor! Upozorňujeme, že počet zlevněných položek je množstevně omezen. Z čeho si rybáři mohou vybírat? Zajímavá jsou například kvalitní rovnátka na kaprové háčky DAM Line Aligner, která zaručují to, že se háček při záběru vždycky stočí tak, aby byl zásek přesný. Tato rovnátka jsou aktuálně k dostání na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Další zlevněnou bižuterií jsou například i převleky DAM Touchdown Anti Tangle Sleeves, které zabraňují tomu, aby se montáž při nahození zamotala. Díky této pomůcce tomu může rybář velmi jednoduše zabránit. A nesmíme zapomenout ani na zlevněné obratlíky a uchycení nástrah od této německé značky, které jsou také k dostání za hodně zajímavé ceny.

A ještě připomeneme: Na rybářském e-shopu PARYS probíhá i výprodej oblíbených rybářských setů, které kombinují pruty a navijáky. Takže rybář si pořídí celou sestavu pěkně najednou. I u těchto rybářských setů platí, že jsou aktuálně k dostání za hodně zajímavé peníze.

Rybářský set, který se skládá z dělené udice DAM Base X Carp a kaprového navijáku DAM Nova 5000 FS

Připravte se na jarní část rybářské sezóny ve velkém stylu, a hlavně výhodně! Všechny zlevněné produkty od německé firmy DAM, o kterých dneska padla řeč, naleznete na rybářském e-shopu PARYS. Ale bacha! Jejich počet je výrazně omezený…

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -