DomůAkční nabídkaJednoduché uzení ryb: Nadupaná stolní udírna za pár korun! Poslední kusy!

Jednoduché uzení ryb: Nadupaná stolní udírna za pár korun! Poslední kusy!

- Reklama -

Tak tohle je bomba! Na rybářském e-shopu PARYS jsou momentálně k dostání zlevněné stolní udírny od značky Ron Thompson, které jsou dostupné za super nízkou cenu! Za hodně přijatelné peníze si rybář může obstarat praktickou stolní udírnu na jednoduché uzení ryb. Takže během chvilky si rybář může vyudit chutné rybí maso. Tohle je fakt lahoda! Ale bacha! Zlevněné stolní udírny jsou k dostání v omezeném množství! V regálech leží poslední kusy!

Tým PARYS

 

Stolní udírna Ron Thompson Smoke Oven Deluxe L

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Nadupaná stolní udírna od značky Ron Thompson, která je k dostání za super peníze! Tahle stolní udírna na ryby je sice k dostání za hodně libovou cenu, přitom ale nabízí fakt super vlastnosti. Díky tomu si rybář může velmi jednoduše a rychle připravit chutné uzené ryby, které patří k největším lahůdkám. Tohle je super!

Obrovskou předností této udírny je to, že je vyrobena z kvalitní oceli. Tedy z velmi odolného materiálu, který slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Použitá nerezová ocel je velmi odolným materiálem, který vydrží i časté používání této udírny. Velký palec nahoru! Dalším obrovským plusem této nerezové ocele je to, že skvěle „pracuje“ s teplem, takže uzení je opravdu rychlé a jednoduché.

Použití této udírny je opravdu velmi jednoduché! Jak na to? Stačí černý podstavec položit na nějakou rovnou plochu, aby se udírna při uzení nepřevrhla. Následně pak do podstavce vložíme 3 hořáky. Tohle je další obrovská výhoda! Díky 3 hořákům je uzení velmi rychlé, protože toto množství „rozpálí“ udírnu velmi rychle. Bomba!

Po zapálení hořáků s naplněným lihem položíme na podstavec hlavní mísu. Do ní se vloží piliny, na které se umístí odkapávací tác. A až nad tác umístíme rošt pro umístění ryb na uzení. Příprava této stolní udírny k uzení je opravdu velmi rychlá a zabere jen několik málo okamžiků. Tohle je taky třeba připočíst k velkým kladům této udírny, který je fakt jednoduchá jak na přípravu, tak na obsluhu při uzení.

VIDEO: Jak fungují stolní udírny? 

Poznámka: Toto video je ilustrační! Jedná se o udírnu od jiného výrobce!

Dalším plusem je pak i údržba této udírny. Ta je totiž taky extrémně jednoduchá! Po vyuzení ryb stačí nechat udírnu pořádně vychladnout a poté ji lze jednoduše vyčistit. Díky odkapávacímu tácu je ale velmi pravděpodobné, že udírnu ani nezapatláte mastnotou, protože ta zůstane právě na tomhle místě. Pak stačí jenom tác vytáhnout a mastnotu vyhodit. Vše jednoduché a rychlé!

Na této stolní udírně milujeme fakt tu jednoduchost! Pokud má rybář chuť na čerstvý úlovek, není nic jednoduššího, než připravit tuto stolní udírnu a do ní „hodit“ rybu. Výsledek je fantastický! Namísto „obyčejné“ smažené ryby si rybář může připravit uzenou pochoutku, která třeba v obchodech stojí nemálo peněz. Super!

Pokud si chcete užít jednoduché uzení ryb, které nebude nikterak složité, a které nezabere hromadu času, pak se rozhodně podívejte na tuto levnou udírnu na ryby. Jedná se opravdu o praktického pomocníka nejen do kuchyně, ale například i na delší výpravy za rybami, kdy si chceme zpestřit jídelníček čerstvou rybou. Ale bacha! Upozorňujeme, že aktuálně zlevněné udírny na ryby Ron Thompson jsou množstevně omezené. V regálech leží poslední kusy!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -