DomůAkční nabídkaJednoduché uzení ryb: Praktická stolní udírna za pár korun. Poslední kusy na...

Jednoduché uzení ryb: Praktická stolní udírna za pár korun. Poslední kusy na skladě

- Reklama -

Na e-shopu PARYS jsou k dostání zlevněné stolní udírny, které jsou dostupné za super nízkou cenu. Za hodně přijatelné peníze si rybář může obstarat praktickou stolní udírnu na jednoduché uzení ryb.

Ilustrační foto: PARYS

Takže během chvilky si rybář může vyudit chutné rybí maso. Tohle je fakt lahoda! Ale bacha! Zlevněné stolní udírny jsou k dostání v omezeném množství! V regálech leží poslední kusy!

 

Stolní udírna Ron Thompson Smoke Oven Deluxe L

Nadupaná stolní udírna od značky Ron Thompson, která je k dostání za super peníze! Tahle stolní udírna na ryby je sice k dostání za hodně libovou cenu, přitom ale nabízí fakt super vlastnosti. Díky tomu si rybář může velmi jednoduše a rychle připravit chutné uzené ryby, které patří k největším lahůdkám. Tohle je super! Stolní udírna za atraktivní cenu je dostupná na e-shopu PARYS.

Obrovskou předností této udírny je to, že je vyrobena z kvalitní oceli. Tedy z velmi odolného materiálu, který slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Použitá nerezová ocel je velmi odolným materiálem, který vydrží i časté používání této udírny. Velký palec nahoru! Dalším obrovským plusem této nerezové ocele je to, že skvěle „pracuje“ s teplem, takže uzení je opravdu rychlé a jednoduché.

Použití této udírny je opravdu velmi jednoduché! Jak na to? Stačí černý podstavec položit na nějakou rovnou plochu, aby se udírna při uzení nepřevrhla. Následně pak do podstavce vložíme 3 hořáky. Tohle je další obrovská výhoda! Díky 3 hořákům je uzení velmi rychlé, protože toto množství „rozpálí“ udírnu velmi rychle. Bomba!

Po zapálení hořáků s naplněným lihem položíme na podstavec hlavní mísu. Do ní se vloží piliny, na které se umístí odkapávací tác. A až nad tác umístíme rošt pro umístění ryb na uzení. Příprava této stolní udírny k uzení je opravdu velmi rychlá a zabere jen několik málo okamžiků. Tohle je taky třeba připočíst k velkým kladům této udírny, který je fakt jednoduchá jak na přípravu, tak na obsluhu při uzení.

VIDEO: Jak fungují stolní udírny? 

Poznámka: Toto video je ilustrační! Jedná se o udírnu od jiného výrobce!

Dalším plusem je pak i údržba této udírny. Ta je totiž taky extrémně jednoduchá! Po vyuzení ryb stačí nechat udírnu pořádně vychladnout a poté ji lze jednoduše vyčistit. Díky odkapávacímu tácu je ale velmi pravděpodobné, že udírnu ani nezapatláte mastnotou, protože ta zůstane právě na tomhle místě. Pak stačí jenom tác vytáhnout a mastnotu vyhodit. Vše jednoduché a rychlé!

Na této stolní udírně milujeme fakt tu jednoduchost! Pokud má rybář chuť na čerstvý úlovek, není nic jednoduššího, než připravit tuto stolní udírnu a do ní „hodit“ rybu. Výsledek je fantastický! Namísto „obyčejné“ smažené ryby si rybář může připravit uzenou pochoutku, která třeba v obchodech stojí nemálo peněz. Super!

Pokud si chcete užít jednoduché uzení ryb, které nebude nikterak složité, a které nezabere hromadu času, pak se rozhodně podívejte na tuto levnou udírnu na ryby. Jedná se opravdu o praktického pomocníka nejen do kuchyně, ale například i na delší výpravy za rybami, kdy si chceme zpestřit jídelníček čerstvou rybou.

Ale bacha! Upozorňujeme, že aktuálně zlevněné udírny na ryby Ron Thompson jsou množstevně omezené. V regálech leží poslední kusy! Praktická stolní udírna na ryby je k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -