DomůNovinkyRybářská stráž zadržela 5 povolenek za noční rybolov! Jednu povolenku za nezapsání...

Rybářská stráž zadržela 5 povolenek za noční rybolov! Jednu povolenku za nezapsání ryb

- Reklama -

Květen patří k nejlepším měsícům v rybářském roce. V tomto období se na březích svazových revírů objevuje mnohem větší počet rybářů. A někteří z nich nerespektují danou dobu lovu. Tak jako například na revírech Územního svazu pro Severní Moravu a Slezsko. Právě vedení moravskoslezských rybářů informovalo o tom, že tamní porybní provedli víkendový zátah. A zadrželi hned 5 povolenek za noční rybolov mimo stanovenou dobu lovu.

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko informoval o aktivní práci rybářské stráže i v nočních hodinách, kdy se porybní zaměřili i na rybáře, kteří nerespektují platnou dobu lovu. A hned 5 povolenek za toto porušení rybářská stráž zadržela.

„Během uplynulého víkendu provedli členové rybářské stráže několik kontrol zaměřených mimo jiné na dodržování stanovené doby lovu. Přestože je tato doba stanovena od 4:00 do 24:00 ukázalo se, že je to pro některé rybáře málo, a tak bylo během dvou dnů zadrženo celkem pět povolenek za toto porušení rybářského řádu,“ uvedl Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko.

Na jakých revírech rybářská stráž zadržela nejvíce povolenek? Hned tři „noční rybáře“ rybářská stráž chytila například na revíru Opava 2C. „Celkem tři povolenky byly zadrženy v noci ze soboty na neděli na revíru Opava 2C. Další dvě pak v noci z neděle na pondělí na revírech Odra 1A a Odra 2A,“ napsali moravskoslezští rybáři.

 

Rybářská stráž zadržela i pytláky!

Kromě porušování stanovené doby lovu rybářská stráž řešila i nezapsané ryby nebo pytláky. „Šestá povolenka pak byla zadržena v neděli večer na revíru Pelnář 1A a to za nezapsání přisvojené ryby. K těmto zadrženým povolenkám pak ještě přibyl nedělní ranní pytlák na revíru Kozinec 1A a páteční dopolední pytlák na revíru Odra 3 A,“ doplnil Moravskoslezský územní svaz.

Vedení moravskoslezských rybářů poděkovalo porybným za jejich náročnou práci. „Celkem bylo během tří dnů zkontrolováno 478 lovících, kterým bylo mimo výše uvedeného uděleno osm napomenutí. Nezbývá než poděkovat všem členů rybářské stráže za jejich namáhavou a záslužnou práci, kterou chrání všechny poctivé rybáře,“ sumarizují moravskoslezští rybáři.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

6 KOMENTÁŘE

  1. Když Krása vynalezl vědro, napsal na něj, že „noční rybolov není zločin“. Tak buď Krása lže, nebo RS nezaznamenala jeho pokrokovou myšlenku. MO Přelouč byla pověstná tím, že povolenky povolenky posbírané za lov přes čáru svým členům, zpravidla Krásovým „testerům“, neprodleně vracela, asi aby mohli se svým guru vyvíjet Cuc a Nutrigo pro blbce co těm předraženým srágorám věří.

    • Chlape,to mě tedy zajímá,kde bereš tak zaručené informace o MO Přelouč a o povolenkách,nočním lovu ,Lukáši a jeho testerech. Asi jsi dokázal a vymyslel a kritizovat to umíš výborně. Nikdo ti Nutrigo nevnucuje,kupovat to nemusíš, tak tu nepiš že je to předražené pro blbce.

  2. Ropo..
    Co si to zase vymyslel? Ty si nevynalezl ani to vědro. Sám víš prd a do LK se budes navazet.
    Frajer za monitorem vid😘

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -