DomůAkční nabídkaJednoduchý servis navijáku: Znáte ho? Kvalitní sprej SHIMANO na promazání navijáku

Jednoduchý servis navijáku: Znáte ho? Kvalitní sprej SHIMANO na promazání navijáku

- Reklama -

Navijáky na ryby patří k nejvíce vytíženým součástem na rybářské výbavě. A není se co divit! Tyhle rybářské stroje jsou neustále v zápřahu! Bez navijáků by to u vody nešlo tak hladce jako doposud.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

A proto je důležité se o tyhle naše rybářské miláčky poctivě starat. Co tím myslíme? Je důležité ty nejvíce zatížené součástky na navijácích občas promazat. Ideálně kvalitním sprejem…

Když si to člověk uvědomí, tak naviják je neustále „v pohybu“. Rybář s ním manipuluje při nahození, a pak samozřejmě při zdolávání nebo vytahování montáže z vody. Navíc! Na navijácích jsou takové součástky, na které je kladena ta největší zátěž. O jaké součástce třeba teď mluvíme? Například o rolničce! Tato nenápadná součástka se stará o precizní navíjení navazovacího materiálu, takže její údržbě je nutné věnovat zvýšenou pozornost!

Takhle! Pokud rolnička nepracuje tak, jak má, pak to může mít za následek třeba „nešetrné chování“ k navazovacímu materiálu, který je s rolničkou v kontaktu. Přitom aby rolnička šlapala opravdu spolehlivě, tak k tomu stačí naprosto jednoduchá údržba. Jaká? Prostě ji promažte speciálním sprejem.

 

Sprej na mazání rolniček SHIMANO Line Roller Oil

Firma SHIMANO je jedním z nejznámější rybářských výrobců navijáků. A právě tato společnost, která vlastní know-how na špičkové navijáky, logicky dodává i takové přípravky, které se starají o bezproblémový chod navijáků. Jedním z nich je tento sprej na mazání rolniček Line Roller Oil. K čemu je vlastně dobrý? Sprej pro servis navijáků SHIMANO dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Tento sprej na mazání rolniček obsahuje takové látky, které se starají o rolničku – aby spolehlivě pracovala, a aby vydržela i pořádnou zátěž v dalších sezónách. Zároveň s pomocí tohoto spreje prodlužujeme i životaschopnost rolničky. Pokud tedy máte nějaké oblíbené navijáky, kterým „chcete udělat dobře“, pak se rozhodně podívejte po tomto spreji.

Jak tento sprej na mazání rolniček Line Roller Oil od věhlasné firmy SHIMANO používat? Je to jednoduché! Na spreji najdeme kovovou trubičku, se kterou se roztok velmi snadno a přesně aplikuje na rolničku. A jak sprej aplikovat na důležitou součástku na navijáku?

U dražších navijáků bývá na rolničkách otvor, který slouží k aplikaci tohoto mazacího spreje. Pokud tento otvor na navijáku nemáte, pak stačí sprej nanést do prostoru mezi rolničku a nohu překlapěče. Následně je důležité rolničku protočit. Jak? Jednoduše! Vezměte kus silonu, se kterým rolničku protočíte. Poté hadříkem odstraňte vnější nečistotu.

Tento sprej je perfektní nejen díky tomu, že s jeho pomocí promažete velmi namáhanou část na navijáku! Ale díky jeho složení dostanete z rolničky i drobnou nečistotu, která kolikrát stojí za vážnou poruchou. Tohle je prostě velká paráda!

Sprej na mazání rolniček SHIMANO Line Roller Oil je dodáván v praktickém, 50 mililitrovém balení. Toto množství bohatě postačí pro servis velkého množství navijáků, mnoha rybářům vydrží i několik sezón. Samozřejmě, je zásadní se sprejem pracovat „s rozumem“ a nepřehánět to s dávkováním!

Pokud chcete, aby vaše navijáky u vody spolehlivě pracovaly, pak rozhodně sáhněte po tomto spreji, který je přímo vyráběn na servis rybářských navijáků. S tímto sprejem velmi rychle a účinně ošetříte důležitou část navijáku, takže ta bude u vody spolehlivě pracovat! Rozhodně doporučujeme! Servisní sprej SHIMANO je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -