Domů Soukromé revíry Jihočeský kraj Rybníčky U Korčáků

Rybníčky U Korčáků

- Reklama -

Soukromý revír rybníčky U Korčáků leží v Jihočeském kraji nedaleko obce Štěpánovice a jen pár kilometrů od Českých Budějovic nebo Třeboně. Soukromý revír nádrž rybníčky U Korčáků je malebná vodní plocha, na které naleznete klid a pohodu. Rybníčky U Korčáků jsou perfektně zarybněné nádhernými rybami. Tento soukromý revír je vhodný především pro děti.

Prostředí okolo soukromého revíru rybníčky U Korčáků nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníčků roste hustá vegetace, která malým rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc ze břehů okolo soukromého revíru je velice dobrý přístup až k vodě. Na soukromém revíru rybníčky U Korčáků si mohou zachytat malí i velcí rybáři za velice příznivé ceny.

Rybníčky U Korčáků jsou velice dobře zarybněné nejrůznějšími druhy ryb. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Rybáři tady mohou ulovit například nádherné kapry nebo amury. Nechybí ale ani dravci! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Kraj: Jihočeský

 

Informace o lovu ryb

Ceník povolenek:

  • Denní (chyť a pusť) – 200 korun

 

Pravidla lovu:

Na rybníčcích se loví od března do prosince po celý týden od 7 do 21 hodin. Na revíru se chytá metodou chyť a pusť. Na rybníčcích mohou chytat i ti, kteří nemají rybářský lístek.

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov rybníčky U Korčáků

Web: anna-korcakova.estranky.cz/clanky/sportovni-rybolov-i-pro-deti/

Telefon: 777 600 373

Předchozí článekNádrž Rašelina
Další článekRybník Mrhal
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -