DomůAkční nabídkaKalendář s krásnými rybářkami: už ho máte? Tohle je hit letošních Vánoc

Kalendář s krásnými rybářkami: už ho máte? Tohle je hit letošních Vánoc

- Reklama -

Kalendáře pro rybáře jsou oblíbeným doplňkem rybářských kluboven, ale také kanceláří nebo nejrůznějších pracovních prostor. Asi nejpopulárnější kalendář pro rybáře vydala slovenská značka Delphin. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Pořád ještě hledáte vhodný dárek pro blízkého rybáře nebo rybářského kolegu? Pak se rozhodně podívejte na povedený kalendář od slovenské značky Delphin. Právě ten totiž obsahuje krásné fotografie svůdných rybářek.

Tento kalendář je „venku“ už několik týdnů, ale okamžitě po uvedení se stal obrovským hitem na rybářském trhu. A není se čemu divit! Slovenská značka Delphin skloubila půvab krásných žen spolu s rybařením. Tohle je ideální kombinace! Pojďme se na tento kalendář podívat trochu blíže…

 

Kalendář pro rybáře Delphin Hot Catch

Tohle je kalendář, který patří k těm nejpopulárnějším na česko-slovenském trhu. Ale divíte se? Tento kalendář spojuje hned několik věci: horké fotografie půvabných rybářek, velmi kvalitní papír, a celkově špičkové zpracování. Kalendář najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Dominantním prvkem v kalendáři jsou velké fotografie krásných rybářek, které jsou zachyceny při nejrůznějších rybářských okamžicích. Nechybí tak modelky, které pózují s ulovenými rybami, ale například také u rybářského vybavení.

Všechny fotografie mají jedno společné: jsou na nich zachycené krásné ženy. Tvůrci krásného kalendáře od slovenské značky Delphin se snažili, aby motivy s modelkami „ladily“ podle aktuálních rybolovných technik. Takže už z fotografie jde „vycítit“, jaký měsíc představuje.  

Fotografie jsou vytištěné na kvalitním papíře ve formátu A3. Jde tak o rozměrný nástěnný kalendář, který bude dominovat každé rybářské klubovně, kanceláři nebo dílně. Tohle prostě nikdo nepřehlédne! Rozměry kalendáře jsou 297 x 420 mm.

Kromě kvalitního papíru se nám líbí také další kvalitní zpracování. Vazba kalendáře je spirálová, kdy střed tvoří kvalitní materiál, který bude spolehlivě držet. Na tomto kalendáři pro rybáře jde prostě vidět, že si na něm tvůrci dali záležet!

Pokud pořád hledáte nějaký originální dárek pro blízkého rybáře nebo třeba rybářského kolegu, pak se určitě podívejte na tento kalendář od slovenské značky. Jde o perfektní pozornost, která „rozsvítí“ daný interiér. Tento kalendář najdete na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

 

Vánoční dárky pro rybáře nejvýhodněji na Chyť a pusť

Pořád ještě hledáte ten nejlepší dárek pro rybáře? Pak se určitě podívejte na e-shop Chyť a pusť, na kterém najdete celou řadu rybářských produktů za super nízkou cenu. Jde především o to, že právě tento rybářský e-shop si připravil přehledný filtr, kdy si zákazník najde produkt například podle ceny.

Co pro blízkého rybáře vybrat? Těch možností je celá řada! Ideální je třeba sáhnout po praktickém dárku, který rybář vždycky použije – typicky jde například o rybářské křeslo. Mezi ta nejpopulárnější křesla patří ta od české značky MIVARDI, třeba modely Comfort Quattro nebo CamoCODE Quattro.

Na tomto e-shopu si vyberou také rybářští fajnšmekři – připravené jsou například i TOP echoloty na ryby, anebo velmi populární nahazovací echoloty Deeper, které se v posledních letech staly hitem rybářského trhu. 

Pokud hledáte ještě něco jiného, pak je na výběr celá řada věcí – od navijáků, prutů, až po prsačky. A pokud potřebujete poradit, nebojte se napsat nebo zavolat na uvedené kontakty. Odborná obsluha vám vždy velmi ráda poradí! Nezapomeňte na, že na Chyť a pusť najdete ty nejlepší dárky pro rybáře za super nízké ceny. A všechno skladem! 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -