DomůAkční nabídkaKaprařský hit: osvěžovač do auta, který vypadá jako nastražené boilies

Kaprařský hit: osvěžovač do auta, který vypadá jako nastražené boilies

- Reklama -

Dneska není moc milovníků kaprařiny, kteří by neměli vlastní automobil. A právě v autech hromada rybářů používá osvěžovače vzduchu. Co si pořídit takový, který dá všem okolo najevo, že jste rybář? 

Milovníci rybaření často dávají rádi najevo, že právě oni patří do řad „tichých bláznů“. Někteří to projevují rybářským oblečením, jiní třeba nálepkou na autě. Ale co to ukázat i prostřednictvím příjemně vonícího osvěžovače vzduchu? Velmi originální osvěžovače pro rybáře dodává značka Camo Carpers.

 

Osvěžovač vzduchu pro rybáře Camo Carpers

Tohle je hit posledního období na česko-slovenském trhu. Upřímně? Nedivíme se! Právě tyto osvěžovače vzduchu mají totiž velmi originální vzhled. Takže rybáři si jej okamžitě zamilovali! Originální osvěžovače vzduchu najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Jak jednoduché, přitom geniální! Osvěžovač vzduchu do auta pro rybáře se skládá z háčku, pod kterým je připevněna krásně vonící kulička, která vypadá jako boilies. Takže osvěžovač připomíná návazec na kapry s populární kaprovou nástrahou. Tohle je prostě parádní nápad!

A právě v oné kuličce, která připomíná boilies, je napuštěna příjemná vůně. Rybáři si tyto osvěžovače mohou vybrat hned v několika vůních. K dispozici jsou sladké vůně jahoda, borůvka nebo mandarinka. Dále pak třeba také exotické vůně typu kokos a další. Stačí si jen vybrat!

VIDEO: Jak vypadá osvěžovač vzduchu do auta pro rybáře? Mrkněte na video

Osvěžovač stačí jednoduše pověsit za provázek za zrcátko v autě. Díky smyčce na konci osvěžovače se velmi jednoduše připevňuje, takže rybář nemusí nikde nic složitě vázat. Za tohle palec nahoru! Osvěžovač je navíc z bytelného materiálu, který vydrží opravdu dlouhou dobu.

Někteří rybáři pak tyto osvěžovače nepoužívají pouze v autě. Najdou se i takoví, kteří osvěžovače nechávají působit i v bivacích. Přece jen, po několikadenním rybaření s masovými, a tedy páchnoucími nástrahami, se po nějakém čase může onen smrad zprotivit.

 

Do osvěžovače lze pořídit náhradní náplně

Kdekdo by si mohl pomyslet, že po vypršení příjemného aroma z kuličky se musí celý osvěžovač vyhodit. Tak tomu ale není! Do osvěžovače si totiž lze pořídit náhradní kuličky. Díky tomu tak rybář nemusí osvěžovač celý vyhazovat, ale stačí jen vyměnit vyčpělou kuličku „boilies“ za novou.

Náhradní kuličky jsou pak k dostání ve stejných vůních. Z našeho pohledu je velké plus, že rybář si najednou obstará 3 nové kuličky v jednom balení. Takže jednak má větší zásobu, zároveň je to příjemnější pro jeho peněženku. Super!

Pokud pak rybář není fanouškem náhradních kuliček, může si od té samé firmy vybrat tekutý posilovač, který výrazně posílí vůni osvěžovače. Tyto posilovače se dodávají v praktických lahvičkách, ze kterých se vonící tekutina snadno aplikuje na osvěžovač v autě.

Tento tekutý posilovač si lze pořídit ve stejných vůních (jahoda, borůvka, kokos, mandarinka). Velmi oblíbená je ale i vůně ananas, která má zajímavé exotické aroma. Takže rybáři si mohou vybrat jak sladké, tak exotické vůně do auta. Super!

Tyto osvěžovače pro rybáře od značky Camo Carpers jsou hitem letošní sezóny. Originálně vypadající osvěžovače jsou i suprovým designovým prvkem do auta, ale samozřejmě vydávají i silnou, ale příjemnou vůni. Osvěžovače jsou pak i velmi vhodným dárkem pro rybáře na narozeniny, anebo k jiné příležitosti. Rybářské osvěžovače, které připomínají návazec s boilies, najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -