DomůAkční nabídkaKbelík plný nástrah na kapry od české firmy: vychází na výhodné peníze

Kbelík plný nástrah na kapry od české firmy: vychází na výhodné peníze

- Reklama -

Česká rybářská značka Chytil je oblíbená mezi rybáři, kteří rádi chytají kapry na klasickou položenou. Firma se zaobírá výrobou cenově dostupných nástrah. A ty jsou k dostání ve výhodnějším balení.

Asi není moc rybářů, kteří by neznali českou rybářskou značku Chytil, která vyrábí cenově dostupné nástrahy a krmení. Rybáři si tak v sortimentu této české společnosti mohou vybírat nejrůznější nástrahy pro lov kaprů, přitom nebudou „trpět“ jejich peněženky. Pokud máte rádi výhodné nákupy rybářských nástrah a krmení, pak se podívejte na tento výhodný kbelík rybářských nástrah a krmení Chytil.

 

Kbelík s nástrahami a návnadami Chytil

Toto praktické balení nástrah a návnad od české firmy Chytil si mezi česko-slovenskými rybáři získalo obrovskou popularitu. Ale není se čemu divit! Kbelík s nástrahami a krmením je poskládán tak, aby rybář najednou získal ty nejlepší nástrahy a návnady na kapry. Výhodný kbelík Chytil najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Rybář v kbelíku najde ty nejúčinnější nástrahy, které skvěle fungují po celou rybářskou sezónu. Musíme začít třeba sladkou nakládanou kukuřicí, která má neodolatelně nasládlé aroma. Právě kukuřice patří k léty osvědčeným nástrahám, které málokdy zklamou. A díky zmíněné lákavé vůni má nástraha ještě atraktivnější vlastnosti.

V kbelíku ale rybář najde i další „legendární nástrahy“, které slibují zábavný rybolov. Jednou z těchto nástrah je foukaná kukuřice, která patří k nejpoužívanějším nástrahám při lovu na krmítko. Tato kukuřice má pak krásně sladkou příchuť jahody, která je ideální pro jarní, ale i letní lov kaprů na krmítko.

Další suprovou nástrahou, kterou rybář v kbelíku najde, je rohlíkové boilies. Tyto kuličky z pečiva jsou léty osvědčenou „laskominou“ na kapry, kteří na tuhle nástrahu spolehlivě reagují. Není divu, když tato nástraha je vyrobena z pečiva, které kapři milují! Velmi zajímavou nástrahou je i pufovaný chleba v příchuti vanilky, který je vynikající pro rychlé chytání kaprů.

 

Nechybí ani modernější nástrahy

Ve výhodném balení od české rybářské firmy Chytil ale rybář najde i modernější nástrahy, které jsou v posledních letech extra populární. Jedná se například o atraktivní amino pelety, které se skládají z lákavých surovin, které ve vodním prostředí skvěle pracují. I tato nástraha je pak vhodná pro rychlejší chytání, při kterém má rybář mnoho záběrů.

Zajímavé jsou potom i „perličky foukačky“ v ikonické příchuti anýz, kterou znali už naši rybářští dědové. Anýz má opravdu specifickou vůni, která se skvěle šíří za každých podmínek, a proto je právě tato příchuť mnohdy úspěšná i v těch nejtěžších podmínkách.

Kromě toho v balení ale rybář najde i nástrahu „corn soft baits“, která je zase „něco jiného“. Takže ve chvíli, kdy na ostatní nástrahy ryby moc nereagují, pak může rybář použít tohoto „černého koně“, který ryby zase až tolik neznají.

Součástí celého kbelíku je i kvalitní medové krmení, které má nádherné aroma. Tohle krmení je vynikající například při jarním lovu kaprů, kdy v tomto období ryby na sladké příchutě parádně reagují. Rybář tak v tomto kbelíku najde kompletní zásobu pro jarní lov kapra na krmítko nebo feeder.

Rybářovi pak zůstane i kvalitní kbelík s kovovým madlem. Takových nádob není v rybářské výbavě nikdy dost. Kbelík může rybářovi i po spotřebování všech nástrah a návnad dále sloužit jako nádoba pro rozmíchávání krmení. Palec nahoru!

Připravte se na novou rybářskou sezónu výhodně. Jestli právě hledáte nějaké zajímavé nástrahy na jarní kapry, už jste je našli! V tomto kbelíku najdete vše, co mají kapři rádi. A přitom všechno získáte za rozumné peníze. Kbelík plný nástrah a návnad Chytil najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -