DomůAkční nabídkaKonec čínských šuntů: Češi vyrábí špičkové rychlospojky. Vydrží roky

Konec čínských šuntů: Češi vyrábí špičkové rychlospojky. Vydrží roky

- Reklama -

Rychlospojky jsou dneska už neodmyslitelnými pomocníky těch rybářů, kteří používají rybářské signalizátory. Právě tahle nenápadná součástka dovoluje snadné nastavení rybářského hlásiče.

Jenže! Některé rychlospojky toho moc nevydrží. Buďto mají nekvalitní závity, které se velmi těžko šroubují, anebo z nich vypadá magnet. A to je k vzteku! Proto je rozumné sáhnout po kvalitních rychlospojkách, které vyrábí renomovaná ČESKÁ firma Flajzar s.r.o.

 

Magnetická rychlospojka FLAJZAR Fishtron

Česká společnost Flajzar s.r.o. není jen výrobcem kvalitní rybářské elektroniky. Tato oblíbená firma z Moravy uvedla na trh také kvalitní magnetické rychlospojky, které se staly okamžitě hitem rybářského trhu. Hlavní síla těchto rychlospojek je v jejich kvalitě! Magnetické rychlospojky najdete na e-shopu FLAJZAR.cz .

Firma z Moravy garantuje, že tyto rychlospojky jsou opravdu vyrobené v České republice, což dokazuje i certifikace ČESKÉHO VÝROBKU. Společnost si tak vybrala „cestu kvality“, kdy nenakoupila levné rychlospojky v Číně s vidinou snadného zisku, ale vyrábí je u nás doma. A tenhle směr se firmě Flajzar s.r.o. vyplácí, protože zájem o tento produkt je ze strany rybářů obrovský

K čemu jsou rychlospojky vlastně dobré? Jedná se o to, že tato pomůcka výrazně usnadňuje nastavení signalizátoru na stojanu nebo ve vidličce. V praxi to vypadá tak, že spodní část rychlospojky rybář našroubuje do stojanu nebo do vidličky, tu vrchní pak do signalizátoru. A pak po skončení rybaření stačí jen rychlospojku rozpojit (obě části drží na magnetech).

Není proto divu, že si rybáři rychlospojky tolik oblíbili. Právě tato pomůcka totiž slibuje jednak velmi rychlé sundání signalizátorů ze stojanu nebo vidliček na pruty. Ale hlavně! Rybář při další vycházce nemusí zase složitě signalizátor štelovat, aby byl v ideální poloze. Tohle je fakt super!

U firmy Flajzar s.r.o. si rybáři zvykli na obrovskou kvalitu. A ani v případě této „nenápadné pomůcky“ tomu není jinak. Tyto rychlospojky mají totiž povrchovou úpravu z černého Eloxu, který slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Rybář se tak může spolehnout, že tato investice do kvalitních rychlospojek je na hodně dlouhé roky!

Kromě zmíněného Eloxu jsou pak ČESKÉ rychlospojky vyráběny z kvalitního hliníku, který se vyznačuje jednak vynikající odolností, ale třeba i nízkou váhou. A ano, tyto rychlospojky jsou opravdu vyráběny v ČESKU!

 

Kvalitní magnety a špičkové závity

Na rybářském trhu je pochopitelně celá řada rychlospojek, ovšem některé z nich toho opravdu moc nevydrží. Velký problém bývá například ve slabém magnetu, který není tolik pevný. A v tu chvíli pak nemusí rychlospojka tak pevně držet, což je samozřejmě při lovu kapra nepřípustné!

To ale není případ ČESKÝCH rychlospojek FLAJZAR Fishtron, které jsou vybavené neodymovými magnety. Právě ty u sebe velmi pevně drží, takže rybář se může spolehnout, že rybářský hlásič bude u stojanu nebo vidličky držet jako přilepený. A to i za hodně těžkých podmínek, kdy jsou nízké teploty, vlhkost nebo silný vítr.

ČESKÉ rychlospojky od Flajzar s.r.o. jsou potom mezi rybáři oblíbené i díky kvalitně zpracovaným závitům. Ty navíc mají univerzální rozměr, který slibuje pohodlné našroubování většiny vidliček, stojanů nebo signalizátorů, které jsou na česko-slovenském trhu k dostání.

Velké plus najdeme také na vrchním dílu této rychlospojky FLAJZAR Fishtron. O co jde? Jedná se o to, že právě tento vrchní díl rychlospojky je parádně hluboký. Díky tomu tak lze naprosto komfortně do rychlospojky připnout i swinger nebo uši. Paráda!

Česká firma Flajzar s.r.o. po uvedení těchto rychlospojek zaznamenala obrovský zájem. V současné chvíli ale není zaznamenán žádný technický problém – ovšem pokud by se někdy s rychlospojkami něco stalo, pak stačí kontaktovat servis Flajzar s.r.o. A problém se začne ihned řešit…

Tyto kvalitní rychlospojky FLAJZAR Fishtron je zapotřebí opravdu chápat jako investici do kvality. Rybář se může spolehnout, že tato pomůcka bude sloužit dlouhé roky bez sebemenších problémů. Pokud tedy hledáte kvalitu, tady máte možnost! Špičkové rychlospojky najdete na e-shopu FLAJZAR.cz .

Zdroj a ilustrační foto: Flajzar s.r.o.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. Jo super jen ta cena je trochu mimo mísu. A pokud se jedná o tu Čínu mám je z Číny a za shruba 6 let bez problému a za ani ne poloviční cenu

  2. Rybářim od 6 let je mi 67 let nemám nic proti novotam zlepsovakum různým vilepsenim atd ať je to v náčiní různé pomůcky nebo v nastrhach nejsem staromódní ale dříve nic takového nebilo nebo spíš toho tolik ve vibaveni a nástrahy dost často mě udivuje s jakým náčiním vibaveni přijdou rybáři k vodě a co všeho a ruznejch druhů zakrmovacich prikrmovacich a td dotáhnou nejhorší je že to jejich zakrmovani jakmile se mě objeví takové vůl a v kilach to tam nahaze tak už vím že je konečná a vibaveni je mu totálně za tisíce ničemu a kvalita nebo virobce ji je to jedno co se konkrétně týče priposlechu má to určite vihody ale zase nejednou jsem četl že rybář byl mimo prutů cca 20m vedle u souseda přišla kontrola a měl problém max a to víme 3 m od prutů což je taktéž nesmysl já osobně jsem ne jednou i 10m i víc ryba zabere mám signál slisim v klidu dojdu k prutů nadzvednu atd žádné spěch my už skusenejsi i poznáme cca o jakou rybu se jedná žasnu nad tím jak vehementně a to stačí jen malinké oznámení záběru a ten zasek ty rybě by urval hlavu a kvalita může hrát roli naviják vlasec prut ale já nikdy neměl nějakého problém a mám i modernější vibaveni a je pravda lituji v dnešní době začínajícího rybáře pokud nemá problém ohledně financí ale jinak buď sehnat přes bazar nebo známé a je pravda ve všem je to hodně a dost drahé předražené PS chytal jsem chytám a budu chytat úlovky za ty léta mám nádherné a dost jinak rybí z 90procent vracím Petrův zdar

  3. Na věci z Číny mám svůj názor, ne ten vymývací. Když si u číňana překupníček zadá např. elektrokolo s tím, že se chce vejít do 3 tisíc, tak mu ho číňan vyrobí a pošle , ale podle toho to taky vypadá. Potom je šmejd ten, co ti ho tady za 30 tis. prodává. A tak je to i s ostatníma věcma, včetně rybářských. Naváděl bych nenasytnost překupníků na někoho jinýho, to může spolknout jen hodně slabá tykev.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -