DomůAkční nabídkaKoule z živých červů: dokonalé krmení, které přiláká všechny ryby z okolí

Koule z živých červů: dokonalé krmení, které přiláká všechny ryby z okolí

- Reklama -

Rybáři se odjakživa snaží mít u sebe takové krmení, které spolehlivě přiláká ryby na krmné místo. Ideální je potom použít živou návnadu, kterou mají ryby v oblibě. Jak ale s drobnými červy krmit?

Asi není sporu o tom, že právě živá návnada dokáže přilákat velké množství ryb. Když si chce rybář parádně zachytat, pak stačí právě do krmení přidat živé červy, které milují jak kapři, tak cejni, líni, plotice, perlíni a další ryby. Jak efektivně s drobnými červy krmit? Vyzkoušejte suprové pojivo na červy od legendární belgické značky MVDE.

 

Pojivo na červy MVDE Stickymag

Tohle je dokonalá vychytávka od ikonické belgické firmy MVDE, kterou ve velkém používají třeba rybářští závodníci. A ono se není čemu divit! S tímto pojivem je rybář schopný vyrábět super lákavé krmné koule z červů, ale i jiného typu krmení. Pojivo na červy najdete na e-shopu distributora MVDE za super cenu.

Jak tohle pojivo funguje? Použití je naprosto jednoduché: nejprve si do misky odsypeme požadované množství červů. Je důležité, aby živá návnada byla alespoň mírně navlhčená. Pak na navlhčené červy nasypeme požadované množství pojiva. A poté je důležité počkat!

Ano, po nasypání pojiva na navlhčené červy počkáme okolo 10 až 15 minut, aby se vše pořádně promísilo, a aby pojivo začalo působit. Pak stačí mírně navlhčit ruku, se kterou z červů vytvoříme krmné koule. Je to naprosto jednoduché, rychlé, ale neuvěřitelně efektivní.

Důležitá věc: když rybář slyší slovo „pojivo“, může si představit něco „umělého“. Ale bacha! Toto pojivo na červy od belgické firmy MVDE je voňavé, takže samo o sobě ve vodním prostředí vytváří lákavou pachovou stopu. Proto není na místě se obávat nějakého „nežádoucího účinku“ při rybaření.

 

Množství pojiva ovlivňuje rozpad koule

Obrovskou výhodou je, že toto pojivo rybář nemusí používat pouze na červy. Ne! Pokud chce, pak může krmné koule vytvářet třeba z drobných peletek. Anebo rovnou z červů a peletek, čímž vznikne neuvěřitelně lákavé krmení. Tímto způsobem je tak rybář schopný velmi rychle vytvořit extra lákavé krmné místo, které zaujme každou rybu v okolí.

Ano, toto pojivo je dobré používat zejména při rychlém chytání. Ve chvíli, kdy se u vody nechceme nudit, je ideální použít právě toto pojivo na atraktivní krmení. Pak stačí hotové koule nastřílet třeba s pomocí praku na lovné místo. Tohle prostě funguje!

Bacha na dávkování! Je důležité si uvědomit, že čím více pojiva použijeme, tím delší bude rozpad krmné koule. Takže pokud například chytáme na stojaté vodě, na které chceme rychlejší rozpad krmení, dáme do návnady menší množství pojiva.

Jestli ale například chytáme na lokalitě s velkým výskytem bílé ryby, kdy potřebujeme, aby krmení vydrželo u nástrahy co nejdéle, je lepší použít více pojiva. V tu chvíli tak máme jistotu, že krmná koule bude tužší, takže výrazně déle odolá i nájezdům menších ryb. Více pojiva pak rybáři používají i při chytání v na proudných revírech.

Jestli si chcete velmi jednoduše a rychle vyrobit atraktivní krmení na ryby do každých podmínek, pak se určitě podívejte na toto pojivo od belgické firmy. Jedná se o úžasný produkt, se kterým budete „o krok“ napřed před ostatními rybáři. Pojivo na červy najdete na e-shopu distributora MVDE za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: MVDE

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -