DomůAkční nabídkaKukuřice na ty největší amury a kapry: tohle mega zrníčko malá ryba...

Kukuřice na ty největší amury a kapry: tohle mega zrníčko malá ryba nevezme

- Reklama -

I když moderní rybářský trh chrlí jednu novinku za druhou, tahle stálice má mezi rybáři neotřesitelnou pozici. Ano, mluvíme o kukuřici na ryby. Věděli jste, že existuje mega kukuřice na velké ryby?

Kukuřice na ryby je u některých rybářů nejoblíbenější nástrahou. Ale divíte se? Právě tato zlatavá zrníčka nabízí perfektní vlastnosti. A hlavně! Rybám neuvěřitelně chutnají. Zejména pak kaprům a amurům, které můžete na kukuřici úspěšně chytat. Co když ale máme spadeno na ty největší ryby? Pak vyzkoušejte mega kukuřici

 

Obří kukuřice na ryby Mega Corn

Tohle je perfektní nástraha pro ty rybáře, kteří chtějí chytit velkého kapra nebo amura, ale přitom je nechtějí chytat na boilies nebo pelety. Výběrová kukuřice na ryby Mega Corn je tvořena obřími zrníčky, která jsou oproti klasické kukuřici výrazně větší. Obří kukuřici na ryby najdete na e-shopu LK Baits  za super cenu.

Právě ona velikost obří kukuřice je prvním významným plusem. Jedná se o to, že taková kukuřice je díky větším rozměrům selektivní. To znamená, že na ni tolik neberou menší ryby. Takže pokud chce mít rybář klid od menších kaprů, cejnů a „bílé ryby“, pak se tahle mega kukuřice na ryby určitě hodí.

Jaké další „zbraně“ tato obří kukuřice nabízí? Především lákavou vůni! Jelikož jsou zrníčka naložená v atraktivním nálevu, tak vydávají neodolatelné aroma. Kukuřice je doslova nasáklá zmíněnou lákavou tekutinou, tudíž po vhození do vodního prostředí vydávají neodolatelnou pachovou stopu hodně dlouho dobu.

V jakých příchutích je tato obří kukuřice na ryby k dostání? Rybáři si mohou vybrat hned ze 3 osvědčených vůní. K dispozici je například legendární medová příchuť Hungary Honey. Kromě toho mohou rybáři sáhnout po vanilkové Ice Vanilla, která má rovněž pronikavě sladkou vůni. A do třetice je pak na výběr nezaměnitelná jahodová příchuť Wold Straweberry. Jakou si vyberete?

 

Nebojte se kombinovat s plovoucí nástrahou

Kromě velikosti této kukuřice a pronikavého aroma nabízí tato nástraha ještě další silnou zbraň – výrazné zbarvení. Obří kukuřice v příchutích Hungary Honey a Ice Vanilla mají nepřehlédnutelnou žlutou barvu, která se neztratí na téměř jakémkoliv terénu.

Ať už bude rybář rybařit na zaneseném nebo zarostlém dně, tak tato masitá žlutá zrníčka se tady rozhodně neztratí. Jahodová obří kukuřice má potom taktéž výrazně červené zbarvení, které je skvěle viditelné i na podvodních terénech s velkými nánosy. Za tohle velký palec nahoru.

A pokud chce mít rybář stoprocentní jistotu, že se jeho nástraha ve zmíněném „bordýlku“ na dně neztratí, tak může k obří kukuřici přidat třeba plovoucí boilies, anebo kus pěny. Díky tomu se tak nástraha nadnese nad dno, díky čemuž bude mnohem lépe viditelná. Tohle je jednoduchý trik, který častokrát přinese hromadu záběrů.

Jaké krmení k této nástraze zvolit? K obří kukuřici se hodí jakákoliv návnada. Rybáři s ní mohou chytat na krmných místech z krmného boilies, pelet nebo z partiklu. Ideální je potom k obří kukuřici přidávat i PVA punčochu s nadrceným krmením, které u nástrahy vytvoří atraktivní kupku. Tohle je postup, který parádně funguje.

Jestli pak máme spadeno na amury, je nejlepší vytvořit lovné místo z kukuřice, nasbíraného ovoce, anebo z naklíčeného partiklu (řepka, pšenice). A právě na takové krmné místo se pak vyplatí nahodit návazec s obří kukuřicí, která počká na vysněné „stříbrné torpédo“.

Pokud patříte mezi konzervativní rybáře, kteří rádi chytají na léty osvědčené nástrahy, pak se určitě podívejte na tuto výběrovou obří kukuřici na kapry a amury. Právě tahle nástraha je totiž něco jiného než boilies nebo pelety, přitom s ní ale lze počítat i při lovu těch největších ryb. Obří kukuřici najdete na e-shopu LK Baits  za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -