DomůAkční nabídkaKvalitní woblery na dravce za 66 korun: německá firma nabízí výhodné sady

Kvalitní woblery na dravce za 66 korun: německá firma nabízí výhodné sady

- Reklama -

Letošní sezóna dravců je konečně v plném proudu! Na březích našich revírů se tak objevila spousta vyznavačů přívlače. A právě pro ně si renomovaná německá značka DAM připravila výhodné sady.

Woblery na přívlač patří k nejčastěji používaným umělým nástrahám při lovu dravců. Právě tyto imitace drobných rybiček zaznamenávají velké úspěchy při lovu nejrůznějších druhů dravých ryb. Proto není divu, že se woblery těší takové oblibě mezi rybáři. Nyní si můžete kvalitní woblery na přívlač obstarat za super nízké ceny

 

Sady woblerů DAM

Tyto sady woblerů od německé značky DAM patří k velmi oblíbeným produktům na rybářském trhu. A ono se není čemu divit, protože 1 wobler ze sady vychází na pouhých 66 korun. To je cena, která potěší každého milovníka lovu dravých ryb. Výhodné sady woblerů DAM najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Rybář si může vybírat hned z několika atraktivních sad. Do aktuálních podmínek rybáři často sahají po sadě plovoucích nástrah typu pop. Tyto hladinové woblery patří k velmi úspěšným nástrahám při letní přívlači, kdy dravci často loví kořist v těsné blízkosti hladiny, kde se rybičky nyní často zdržují.

V sadě rybář najde hned několik velikostí popů. V krabičce je třeba menší model o velikosti 7 centimetrů a váze 11 gramů, který je jako dělaný pro lov velkých okounů a menších štik. Na větší štiky a boleny je pak vhodnější větší pop o velikosti 9 centimetrů a váze 13 gramů.

Rybář pak v krabičce dostane i různě zbarvené popy, které zaujmou dravé ryby právě i výrazným zbarvením. Moc nás těší, že v sadě nástrah nechybí bílo-červený pop, který patří k nejúčinnějším „zbraním“ při lovu velkých štik a okounů. Rybáři takto zbarvené nástraze lidově říkají „karkulka“.

Popy jsou pro dravce dráždivé díky šplouchání a pukání na hladině. Právě tyto zvuky dokážou přimět k záběru velké okouny, štiky, ale i boleny. Kromě toho ale hladinové nástrahy na dravce DAM obsahují i ocelové kuličky, které „přidávají“ chrastící zvuk, který rovněž dráždí dravou rybu k útoku. Sadu najdete na e-shopu Chyť a pusť.

 

Další sady jiných typů woblerů

Rybáři ale mohou sáhnout i po jiných sadách woblerů. Další velmi oblíbenou sadou je ta, která obsahuje hluboce potápivé woblery. Právě s nimi je rybář schopný prochytat i hluboko skryté úkryty velkých candátů, okounů a štik. I tuto sadu najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Právě ono „chování“ nástrahy je velkým plusem při lovu candátů a okounů poblíž jejich skrýší. Wobler je sice hluboce potápivý, takže umělá rybička se dostane i ke zmíněným úkrytům. Na druhou stranu je wobler plovoucí, takže ve chvíli, kdy rybář přestane navíjet, tak se nástraha nadzvedne. A v tu chvíli často přijde záběr!

Woblery ze zmíněné sady je možné si vybrat ve velikosti 6,5 až 7,5 centimetrů. Tato velikost je jako dělaná na velké okouny, ale i středně velké candáty nebo štiky. Kromě agresivního chodu pak nástraha nabízí i vysoce dráždivý chrastící zvuk, který jde slyšet i na velkou vzdálenost. Tohohle si všimne každý predátor!

Skvělou zprávou je, že rybář v sadě najde hned několik zbarvení – od výrazných barev až po přírodní odstíny. Rybář tak může velmi rychle reagovat na nejrůznější podmínky vody. Ať už bude chytat za horší viditelnosti nebo v křišťálově čisté vodě za jasného dne, vždy v krabičce najde vhodného woblera.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -