DomůAkční nabídkaLehká tyč na boilies za pár korun: jednoduché vytvoření lákavého místa

Lehká tyč na boilies za pár korun: jednoduché vytvoření lákavého místa

- Reklama -

Lov kapra na boilies je oblíbenou metodou mezi česko-slovenskými rybáři. Ti používají boilies jako nástrahu, ale také jako krmení. Jak jednoduše dostat boilies na lovné místo? Ideální je vrhací tyč.

Vrhací tyč na boilies, které někteří rybáři říkají kobra, je oblíbenou krmnou pomůckou. Jedná se totiž o to, že tyč je transportně nenáročná, přitom je rybář s její pomocí schopný vytvořit neuvěřitelně lákavé krmné místečko. Ano! Rybář totiž může během chviličky naházet do vody velké množství krmného boilies. Jakou vrhací tyč na boilies vybrat? Mrkněte na tuto od slovenské značky Delphin…

 

Vrhací tyč Delphin Stalx

Tato krmná tyč na boilies patří na česko-slovenském trhu k těm nejžádanějším. Ale divíte se? Právě tato vrhací tyč totiž rybářovi nabízí suprové vlastnosti pro vytvoření lákavého krmného místa, přitom je k sehnání za pár korun. Levnou krmnou tyč na boilies najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Začněme použitým materiálem: vrhací tyč Delphin Stalx je vyrobená z kvalitního a pevného plastu. Materiál tak zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání během dlouhých rybářských sezón. Plast má pak elegantní zbarvení, které u vody nepůsobí rušivě.

Výrobce udává, že průměr vrhacího otvoru je 28 mm. Rybář tak s touto vrhací tyčí může krmit tím nejpoužívanějším boilies v průměrech 20 a 24 mm. Právě tyto velikosti patří k nejvíce oblíbeným při lovu kaprů. Aby kuličky boilies se při hodu nepůlily, doporučujeme jejich krátkodobé namočení před jejím hozením vrhací tyčí. Tímto jednoduchým trikem zabráníte rozpůlení kuličky…

VIDEO: Jak vypadá vrhací tyč Delphin Stalx? Koukněte na tohle video

Ve chvíli, kdy rybář použije ideální kuličku boilies a naučí se s vrhací tyčí správně házet, může krmné boilies házet do opravdu úctyhodných vzdáleností. Díky tomu je tak rybář schopný vytvářet krmná místa i dále od břehu, i když primární účel této krmné tyče je pro krmení v blízkosti břehu. Délka vrhací tyče Delphin Stalx je 55 centimetrů.

 

Vrhací tyč Delphin Stalx je krásně lehká

Zásadním plusem této vrhací tyče je její nízká hmotnost. Jelikož je vyrobená z plastu, tak se rybář může spolehnout, že krmná tyč na boilies není těžká. A to je zásadní při déletrvajícím krmení s vrhací tyčí. Proč? Díky nízké hmotnosti nehrozí takové riziko namožení ruky. A to ani při déletrvajícím a častém používání. Hmotnost celé tyče je pouhých 116 gramů.

S krmnou tyčí se pohodlně hází také proto, že je vybavena pogumovanou a protiskluzovou rukojetí. Takže proto se tak komfortně drží i tomu rybářovi, který má mokrou nebo od krmení špinavou ruku. A to je velké plus!

Rybáři krmné tyče rádi používají proto, že jsou schopni v krátkém časovém intervalu dostat mnoho krmného boilies na lovné místo. Přitom není nutné mít u sebe žádnou zavážecí lodičku nebo rybářský člun. Tato pomůcka je pak ideální jak při krátkých, tak i dlouhodobých vycházkách k vodě. A zejména pak na lokalitách, na kterých se nemůže zavážet návnada…

Jestli aktuálně hledáte nějakou levnou krmnou tyč na boilies, se kterou budete schopni rychle a jednoduše vytvořit lákavé krmné místo pro kapry z krmného boilies, pak se určitě podívejte na tuto od slovenské značky Delphin. Jedná se opravdu o povedený model za pár korun. Levnou krmnou tyč najdete na e-shopu PARYS za pár korun.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -