DomůOstatníKomerční článkyLepší aplikaci pro rybáře nenajdeš: Fishsurfing ukázal zcela novou tvář

Lepší aplikaci pro rybáře nenajdeš: Fishsurfing ukázal zcela novou tvář

- Reklama -

Rybářská sociální síť je na internetu už nějakou tu dobu. Nyní si ale její tým přichystal pro uživatele naprosto zásadní aktualizaci se spoustou nových věcí, kterou musí ocenit každý rybář, a je to opravdu trefa „do černého”.

Hromada rybářských fotografií, zajímavých článků, ale i video příběhů od vody. To všechno je už neodmyslitelnou součástí rybářské sociální sítě Fishsurfing. Jenže nejen tohle všechno dostalo teď zcela „nový kabát“! Česká firma vzala poslední aktualizaci pěkně od podlahy – a v tuhle chvíli můžeme mluvit o technologické revoluci!

 

„Zapomeňte na to, co jste doteď pod jménem Fishsurfing znali…”

Kompletně nová, designově a uživatelsky moderní, funkcemi a informacemi nabušená aplikace Fishsurfing 2.0 je už teď ke stažení na Google Play , App Storu , ale používat ji můžete i na PC ve webové aplikaci na www.fishsurfing.com . A tohle rozhodně stojí za návštěvu!

Komunita na Fishsurfingu roste jako houby po dešti, a i díky kontrolovanému obsahu se tu rodí nová, mladá rybářská generace, doprovázená zvýšeným zájmem o aplikaci nejen od zkušených rybářů, cestovatelů, ale i rybářských firem, kteří tvoří velmi zajímavý obsah.

„Neviditelnou chloubou Fishsurfingu je jedinečné a velmi přátelské prostředí s již 80 000 českými rybáři, a nyní cítíme, že je nejvhodnější doba ke spuštění diskuzní sekce, která dodá aplikaci úplně nový rozměr,“ dodává zakladatel projektu Filip Domorád k nové funkci “Rybářské Fórum”.

Na novém Fóru tak bude příležitost „rozjet“ zajímavá témata se všemi uživateli, a to i třeba s ambasadorem Fishsurfingu, špičkovým kaprařem Petrem Novotným, který má hromadu zkušeností z lovu těch největších kaprů.

O své nepřijdou ani milovníci dravců, kdy v diskuzi mohou čekat na příspěvky známého vláčkaře Davida Havlíčka. Na síti se objevují další známá jména, sumcaři se jistě dočkají poznatků a rad jednoho z nejznámějších sumcařů  Jakuba Holubce či Jakuba Fiedlera.

 

Vylepšené funkce pro rybáře

Fishsurfing si pak pro rybáře přichystal nekonečnou řadu drobných vylepšení. Kromě hojně využívaného rybářského bazaru nebo oblíbené technologické funkce ukládání tajných míst, je hodně zajímavé například označování rybářské výbavy u příspěvků v galerii, článcích a ve video příbězích.

Uživatelé si pak jednoduše, na jedno kliknutí, mohou zobrazit dostupnost a cenu onoho rybářského produktu ve Fishsurfing Tržišti – vyhledávači rybářských potřeb, kde se dnes sdružuje přes 200 000 produktů od malých eshopů až po ty největší jako je Parys.cz či Chyť a pusť. Samo Tržiště si získává oblibu mezi rybáři jako výchozí bod pro jejich nákupy.

Mnoho lidí má Fishsurfing zakódovaný jako aplikaci s rybářskými mapami. A i ty se dočkaly zásadních vylepšení! Mapy jsou přehlednější, o desetitisíce nových revírů větší, doplněné o aktuální počasí a krátkodobé předpovědi, či aktuální průtoky vod.

„Kromě českých a slovenských revírů rybáři na síti najdou například nově unikátní, kompletní mapy svazových revírů ve Francii,“ doplňuje Filip Domorád.

Rybáři se na Fishsurfingu nemusí obávat hejtů z důvodu absence komentářů, které nahrazuje přeložitelný chat či nové Fórum, ale ani neoblíbeného „propalování fleků“. Rozhodnutí označit revír závisí vždy jen a pouze na samotném uživateli. „V aplikaci se jedná o mapy oficiálních revírů, nikoli přesných míst úlovků, takže místa označit ani na Fishsurfingu nelze,“ upřesňují vývojáři.

Stále zvětšující se mapy rybářských lokalit, průvodců, ubytování u vody či obchodů jsou pro mnoho uživatelů tou nejcennější „perlou“ na Fishsurfingu. Právě s touto funkcí lze mnohem jednodušeji plánovat méně náročně, ale i ty náročnější rybářské výpravy, které mnohdy znamenají cestu dlouhou stovky kilometrů od domova bez větších znalostí daných lokalit.

Fishsurfing chce stále hranici nejlepší rybářské aplikace posouvat, a tak připravují již teď, v ryze české firmě, další nové funkce, které budou k vidění v aplikaci ještě tuto sezónu.

Jak už jsme výše nakousli, tak Fishsurfing je možné stahovat buď na Google Play  nebo App Storu . Vy co už ho máte, nezapomeňte aplikaci aktualizovat na nejnovější verzi. Konzervativnější rybáři pak mohou Fishsurfing prozkoumat skrze webovou aplikaci na www.fishsurfing.com .

Ať už si vyberete jakoukoliv cestu k Fishsurfingu, můžete se těšit na spoustu krásného, zajímavého rybářského obsahu, a skvělou komunitu, kterou můžete obohatit i vy. A i pro vás pak Fishsurfing může být tím nejlepším místem po samotném rybaření!

Zdroj a ilustrační foto: Fishsurfing

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Některé svazovky tam vůbec nejsou a některé uvedené informace nejsou vůbec přesné ale jinak celkem vpohodě

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -