DomůAkční nabídkaVýprodej: poslední kusy špičkových čelovek od anglické značky se slevou

Výprodej: poslední kusy špičkových čelovek od anglické značky se slevou

- Reklama -

Na e-shopu PARYS zůstaly poslední kusy špičkových čelovek RidgeMonkey, které jsou k dostání za super nízkou cenu. Kromě toho si ale rybáři mohou vybrat i zlevněnou čelovku od NASH.

Čelovka pro rybáře je pochopitelně zcela nepostradatelnou součástí rybářské výbavy. Ve chvíli, kdy je u vody horší viditelnost, tak rybář čelovku potřebuje jak při zdolávání ryby, tak ale například i při navazování návazce nebo nastražování nástrahy. A nyní si můžete na PARYS obstarat fakt hodně luxusní čelovky se super slevami. Ale bacha! Počet kusů je výrazně omezený…

 

Čelovka pro rybáře RidgeMonkey VRH300X USB Rechargeable Headtorch

Tohle je jedna z nejvíce populárních čelovek pro rybáře na česko-slovenském trhu. Těch důvodů je několik, protože právě tento model čelovky od anglické značky Ridge Monkey nabízí vynikající vlastnosti. Poslední kusy čelovek se slevou najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Jednou z hlavních předností této čelovky je nepřekonatelná výdrž baterie. Rybář se může spolehnout, že při běžném používání čelovka vydrží svítit až 90 hodin – pochopitelně záleží na intenzitě svícení. Ve chvíli, kdy čelovka svítí na 1 procento výkonu, tak vydrží svítit dlouhých 360 hodin (funkce nočního nasvícení).

Dalším výrazným plusem, který česko-slovenští rybáři na této čelovce oceňují, je obrovskou odolnost. Čelovka Ridge Monkey je zhotovena z velmi kvalitních materiálů, které jsou odolné proti vodě, ale i nízkým teplotám. Navíc rybář se může díky kvalitnímu tělu čelovky spolehnout, že k citlivé elektronice se nedostane ani prach.

Tato čelovka nabízí 2 zbarvení osvícení. První variantou je klasické bílé světlo, které rybáři používají při vázání návazců nebo nastražování nástrahy. Ve chvíli ale, kdy rybář třeba zdolává rybu, kterou nechce plašit, pak je vhodné použít méně rušivé zelené světlo.

Čelovka od anglické značky RidgeMonkey nabízí hned 5 intenzit svícení, kdy světelnost je 50 až 200 lumenů. Rybář se fakt může spolehnout, že s touhle čelovkou bude noční rybaření neuvěřitelně komfortní, a že uvidí vše, na co posvítí. Tuhle čelovku si opravdu zamilujete! Zlevněnou čelovku najdete na e-shopu PARYS.

 

Čelovka pro rybáře NASH Moonshine Multi Lite

Další vynikající čelovka pro rybáře, kterou si můžete obstarat s obrovskou slevou. Tato čelovka je jako dělaná pro ty rybáře, kteří chtějí jak svítilnu na hlavu, tak ale i světlo na jiné použití. K čelovce je totiž celá řada příslušenství. Zlevněnou čelovku pro rybáře NASH najdete na e-shopu PARYS za nízkou cenu.

Na této čelovce jsou 2 bílá nastavitelná světla, která spolehlivě osvítí prostor před rybářem. Ten je tak schopný „fungovat“ na břehu i za černočerné tmy, ale i navazovat nebo nastražovat nástrahy. Kromě bílého světla pak čelovka nabízí i červené světlo pro noční zdolávání nebo sběr rousnic (není tolik plašivé).

Zásadním plusem je, že tato čelovka je dodávána s inovativní řadou různých držáků, takže rybář může tohle světlo použít hned několika způsoby. Tato široká paleta možností použití je jedním z hlavních důvodů, proč fanoušci anglické značky NASH tohle světlo tolik milují.

Podle intenzity svíce je výdrž baterie v čelovce 2 až 11 hodin, takže rybář se může spolehnout, že čelovka vydrží i intenzivní noční lov, kdy se „pořád něco děje“. Baterie se potom dobíjí nabíjecím kabelem, který je součástí balení. Tahle čelovka od anglické značky NASH také nabízí celou významných plusů, díky kterým si ji při nočním rybaření ihned oblíbíte.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -