DomůNovinkyLepší časy pro rybáře? Rybáři zasedali ve výboru sněmovny, mluvili o problémech

Lepší časy pro rybáře? Rybáři zasedali ve výboru sněmovny, mluvili o problémech

- Reklama -

Český rybářský svaz informoval o tom, že jeho zástupci poprvé zasedali v Zemědělském výboru Poslanecké sněmovny. A právě tady je šance představit problémy, které rybářskou veřejnost tolik trápí.

Foto: Český rybářský svaz

O prvním zasedání rybářů v Zemědělském výboru Poslanecké sněmovny informoval sám Český rybářský svaz. Za rybáře se zasedání účastnil předseda ČRS Karel Mach a jeho jednatel Roman Heimlich. Proč je tento výbor pro rybáře tolik důležitý?

„Pro činnost Českého rybářského svazu je Zemědělský výbor a jeho podvýbory klíčový zejména v oblasti legislativy a jejích případných úprav. ČRS dlouhodobě udržuje nadstandardní vztahy s jeho členy a je významným připomínkovým místem v legislativním procesu,“ vysvětluje Český rybářský svaz.

 

Rybáři na výboru uvedli, co je trápí

Rybáři na prvním zasedání Zemědělského výboru Poslanecké sněmovny představili jednak činnost rybářské organizace, ale zároveň uvedli problémy, které rybáře aktuálně nejvíce pálí. A těchto aktuálních problému je hned několik.

Rybáři především uvedli problémy s rybožravými predátory, anebo jak je trápí nedostatek vody v českých tocích. Právě tyto negativní trendy výrazně ovlivňují třeba populace reofilních druhů ryb. A to třeba tak, že tyto negativní podmínky ovlivňují jejich schopnost se přirozeně rozmnožovat.

„Věříme, že budoucí intenzivní spolupráce se zástupci Zemědělského výboru PSP ČR bude i nadále přínosem pro naše revíry i rybářskou veřejnost,“ uvedli rybáři na svém webu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -