DomůAkční nabídkaNaviják na kapry do 1000 korun od české značky, který se chlubí...

Naviják na kapry do 1000 korun od české značky, který se chlubí kvalitní brzdou

- Reklama -

Kvalitní naviják na kapry je základem „úspěchu“. Pokud rybář nemá naviják na kapry, na který se může stoprocentně spolehnout, zadělává si na problém. Za naviják ale není nutné utratit půl výplaty.

Ilustrační foto: ZFish

Česká značka ZFish je mezi tuzemskými rybáři velmi oblíbená zejména proto, že nabízí kvalitní rybářské vybavení za rozumné peníze. A to samé se dá říct o navijáku na kapry Rider 6000, který je k dostání za fakt luxusní cenu. Přitom ale tento kaprový stroj nabízí celou řadu předností, které ocení i náročnější rybáři. Pojďme se na tento kaprový naviják podívat blíže…

 

Naviják na kapry ZFish Rider 6000

Hodně rybářů se při výběru nového vybavení kouká na cenu. A není na tom nic divného, protože v současném světě, kdy ceny lítají nahoru, je prostě nutné myslet ekonomicky. Naštěstí ale na rybářském trhu je pořád takové vybavení, které nabízí kvalitní vlastnosti, přitom je ale dostupné za normální peníze. Tak jako tento naviják od české firmy, který je k dostání na e-shopu ZFish .

Jde o model ZFish Rider 6000, který nabízí celou řadu zajímavých vlastností. Čím začít? Musíme začít asi brzdným systémem. Tento naviják na kapry totiž nabízí třeba volnoběžnou brzdu, která je mezi rybáři velmi oblíbená. Jde o to, že tato brzda umožňuje úplné povolení cívky, které lze zastavit otočením kličky. Tohle je prostě při lovu na položenou super!

Kromě toho se nám ale na tomto navijáku líbí i jeho precizní chod. Ten je dán například počítačově vyváženým rotorem, díky kterému je chod navijáku krásně hladký a pravidelný. Velký paráda! K hladkému chodu navijáku pak přispívají i kvalitní ložiska (6+1), která se starají o to, aby všechno „šlapalo“ jako švýcarské hodinky.

 

Ideální na krmítko, feeder i lehkou kaprařinu

Dalším velkým plusem tohoto kaprového stroje je to, že naviják má velmi odolné tělo, které je „postaveno“ tak, aby vydrželo i pořádně těžké podmínky u vody. Takže i když bude rybář chytat na těžkých vodách v těžkých podmínkách, tak tento stroj na kapry to vydrží.

Naviják má i atraktivní kapacitu pro rybaření na položenou s krmítkem, feeder nebo lehčí kaprařinu. Kapacita cívky činí 360 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,26 mm, 270 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,30 mm nebo 230 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,32 mm. Z těchto hodnot je patrné, že kaprový naviják ZFish Rider 6000 je vhodnější na menší nebo středně velké vody.

Naviják je díky chytře tvarované cívce velmi vhodný pro delší hody, protože cívka je vymyšlena tak, aby se z ní co nejlépe odvíjel navazovací materiál při nahození. Díky tvarování nedochází k přebytečnému tření, takže montáž ve výsledku letí opravdu daleko. Důležitým faktem také je to, že k tomuto navijáku je náhradní kovová cívka v balení.

Sice to nemá vliv na chod navijáku a jeho kvalitu, ovšem musíme zmínit i elegantní design. Krásně matné zbarvení se světlými prvky budí dojem, že tento naviják stojí mnohem více peněz. Když rybář zvolí barevně sladěné udice, pak si může vytvořit opravdu hodně pěknou sestavu na kapry!

Tenhle naviják na kapry si rybář velmi oblíbili zejména díky přívětivé ceně. Naviják na kapry ZFish Rider 6000 si lze obstarat za méně jak 1000 korun, což je v dnešním „zdražujícím se světě“ opravdu hodně přívětivá cena. Navíc, ta cena je o to příjemnější, když si rybář uvědomí, jak dobré vlastnosti naviják nabízí. Pokud vás tento stroj zaujal, pak si ho můžete prohlédnout na rybářském e-shopu ZFish .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -