DomůAkční nabídkaBoilies za 60 korun/kilo od Tomáše Blažka trhá rekordy, rybáři musí na...

Boilies za 60 korun/kilo od Tomáše Blažka trhá rekordy, rybáři musí na kuličky čekat

- Reklama -

Tak tohle je teda tornádo! Po spuštění prodejů levného boilies z „dílny“ Tomáše Blažka se zvedl nevídaný zájem. Rybáři tyhle 10 kilogramové pytle levného boilies začali zkupovat ve velkém.

Ilustrační foto: PARYS

A není se co divit! Ta cena je fakt „sexy“! Největší zájem je podle všeho o masové příchutě, tedy o kuličky monster crab a scopex/oliheň. Zájem o levné boilies od Tomáše Blažka je tak velký, že na další várky musí rybáři čekat. Proto je dobré si objednávat tohle levné boilies na kapry trochu s předstihem…

 

Levné boilies TB Baits

Tohle netrvalo dlouho! Zásoby, které byly určeny na delší dobu dopředu, zmizely jako po vichřici. A u jednotlivých položek levného boilies „svítí“, že rybáři si musí několik dní počkat na novou várku. Aktuálně u každé příchutě levného boilies od Tomáše Blažka stojí, že některá ze dvou velikostí není skladem, a dostupná bude během několika málo dní. Boilies TB Baits za 60 korun/ kilo je dostupné na e-shopu PARYS.

Není se co divit! Levné kuličky od značky TB Baits jsou k dostání v 10 kilogramových pytlích za 599 korun. Po rozpočítání tak 1 kilogram boilies vychází na pouhých (necelých) 60 korun. Tohle je cena, na kterou se drtivá většina konkurence může dívat jen z uctivé vzdálenosti.

Tomáš Blažek na rybářský trh přišel se 4 příchutěmi. K dostání je klasická jahoda, která kromě nádherného aroma nabízí i zajímavě červené zbarvení. Tohle je osvědčená kombinace, která funguje už roky. Protipólem sladké jahody je pak masová příchuť monster krab, kterou si rybáři okamžitě oblíbili.

A pak jsou k dostání ještě kombinace sladkých a masových příchutí. První je broskev/játra (peach/liver), která kombinuje právě sladkou vůni ovoce a masové játry. Přesto ani tato kombinace zatím nestačí na příchuť scopex/oliheň (scopex/squid). Právě tahle sladko-masová varianta vévodí dosavadním prodejům, protože patří k nejvíce oblíbeným.

Jak je možné, že tyto kuličky od Tomáše Blažka jsou tak levné? Těch důvodů je více! Zaprvé: Výrobce nakupuje suroviny na výrobu boilies ve velkém množství, takže jejich cena je výrazně nižší. Zároveň se toto levné boilies vyrábí i na super moderní lince, která nepotřebuje na obsluhu velký počet lidí. Takže v tomto ohledu je výrob taky velmi ekonomická. Výsledkem je tak velmi levná nástraha/návnada na kapry, která se stala okamžitým hitem letošní sezóny!

Levné boilies od Tomáše Blažka se aktuálně dodává ve dvou průměrech. Rybáři si mohou vybrat velikost 20 mm nebo 24 mm. Menší kuličky jsou vhodnější například pro rychlé chytání, kdy chce rybář co nejrychleji „udělat“ nějaký záběr od kapra. K tomu může napomoci například i jednoduché ořezání kuličky, čímž sundáme z jejího povrchu tuhý obal. Takže boilies bude rychleji vypouštět atraktivní látky.

Větší velikost 24 mm je pak vhodnější pro chytání větších kaprů. V momentě, kdy chceme selektovat menší ryby, pak není nic jednoduššího než pod háček „nabít“ dvě 24 mm koule. Tím vznikne sousto, na které si nějaká malá ryba jen tak netroufne. Super!

Jestli si chcete obstarat kvalitní nástrahu/návnadu na kapry za pár korun, pak se rozhodně podívejte na tyto kuličky od TB Baits. Toto levné boilies od Tomáše Blažka nabízí fakt suprové vlastnosti, zajímavé příchutě nebo atraktivní průměry. To vše za nepřekonatelnou cenu! Levné boilies od Tomáše Blažka je k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

5 KOMENTÁŘE

 1. No nevím proč … V mobilu se mi změnil celej inrybář jako modernizace. No bohužel k horšímu. Plus neni vidět kolik lidí vidí čte článek což dle diskuse to tady upadá včetně blokace diskuse opilého Labskeho. Aspoň tu byla zábava. Jen muj postřeh.

  • Dobrý den,

   nefunguje Vám něco v mobilní verzi ideálně? Dělá Vám to nějakou chybu?

   Díky za případné echo!

   Redakce InRybar.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -