DomůNovinkyRybář Bohumil Kuna kritizuje organizaci za cedule: Za rok se nezměnilo vůbec...

Rybář Bohumil Kuna kritizuje organizaci za cedule: Za rok se nezměnilo vůbec nic!

- Reklama -

Bohumil Kuna v nejnovějším videu připomenul rok starý incident, kdy přibližně v tuto dobu přišel o povolenku. Rybářskou povolenku mu zadržela rybářská stráž za to, že podle jejího názoru známý rybář rybařil v „zakázaném pásmě“. Jenže! S tímhle Bohumil Kuna od začátku nesouhlasil. Vše vygradovalo v červnu loňského roku, kdy rybář z Labe hrozil i žalobou. Teď se Bohumil Kuna rozhodl, že se po roce na místo „činu“ vrátí, a sám se přesvědčí, zdali došlo k úpravě značení.

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: archiv InRybar.cz

„Nezměnilo se vůbec nic! Tahle cedule je špatně, má být trošku vedle. V soupisu revírů jsou uvedeny GPS souřadnice, které tam nemají co dělat, protože označení revíru nebo chráněné rybí oblasti má vypadat úplně jinak. A to tak, že musí být viditelně po obou stranách. Tady je cedule jenom na straně, kde stojím, na druhé straně řeky není vůbec nic. Na ceduli má být uvedený hospodář, který na této ceduli není,“ říká Bohumil Kuna ve videu.

„A co je vtipné, tak ta cedule se od loňska nezměnila. Je na ní datum od 1. dubna, že je tady chráněná rybí oblast. Takže kdyby si sedl někdo vedle cedule v březnu, tak přišel o papíry, protože v rybářském řádu je napsáno od 1. března. Nebyli schopni tuhle ceduli za rok změnit, nebyli schopni dát ceduli na druhou stranu řeky. A nebyli schopni to vyřešit tak, aby cedule byly viditelné i z vody,“ kritizuje známý rybář.  

VIDEO: Bohumil Kuna se vrátil na místo, kde mu zadrželi povolenku

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -