DomůAkční nabídkaNepromokavý oblek pro rybáře za rozumnou cenu: Už nikdy žádná zima na...

Nepromokavý oblek pro rybáře za rozumnou cenu: Už nikdy žádná zima na rybách

- Reklama -

Kvalitní oblečení pro rybáře je základem pohodlí. Rybář na sobě musí mít odolnou vrstvu, která odolá jak nízkých teplotám, tak i dešti. Pokud tohle rybář podcení, pak se rybaření změní v horor. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Jenže! Hodně rybářů je přesvědčeno o tom, že kvalitní oblečení k vodě stojí hromadu peněz. Ale kdeže! Na rybářském trhu lze obstarat i takové komplety pro rybáře, které jsou k dostání za fakt super peníze. Jako třeba tento od anglické značky Trakker.

 

Komplet pro rybáře Trakker Core 2-Piece Winter Suit

Tohle je naprosto dokonalý komplet pro rybáře, který „obsahuje“ jak rybářskou bundu, tak i kalhoty. Rybář tak nemusí shánět jednotlivé díly samostatně, ale všechno dostane krásně dohromady – za super nízkou cenu. Tento komplet pro rybáře, který kombinuje bundu s kalhotami, nabízí fakt hodně zajímavé vlastnosti, díky kterým si toto rybářské oblečení rybáři hodně oblíbili. Co komplet nabízí? Rybářský oblek Trakker je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Musíme začít jeho voděodolností! Celý oblek Trakker Core 2-Piece Winter Suit má vodní sloupec 5000 mm, takže vydrží i pořádný slejvák u vody. I když rybáře u vody přistihne silná průtrž mračen, přesto bude mít obrovský komfort. Super! Aby byl oblek stoprocentně odolný proti vodě, tak švy jsou podlepené. Dovnitř prostě nezateče!

Ještě k té odolnosti: Oblek je pokrytý materiálem, který se jmenuje Teflon. O co jde? Jde o speciální materiál, který firma Trakker používá proto, aby oblek rychleji schnul. Příklad z praxe: Pokud rybář u vody přečká průtrž mračen, tak díky této vrstvě jeho oblek Trakker uschne až o 40 % rychleji. Navíc! Vrstva materiálu Teflon výrazně více usnadňuje čistění obleku od nečistot. Paráda!

VIDEO: Jak vypadá nepromokavý oblek od firmy Trakker? Mrkněte na video!

Co se týče bundy u tohoto kompletu: Ta má zvětšenou vrstvu polstrování, takže bunda nabízí velmi dobré tepelné vlastnosti i za hodně chladného počasí. Velmi příjemným plusem je to, že bunda má fleecový límec, který krásně hřeje na citlivém místě na těle. Velkou předností je z našeho pohledu i hodně prostorná kapuce, do které si rybář schová hlavu, i když má nasazenou čepici. Tohle je fakt super!

Teď pojďme ke kalhotám: U těch firma Trakker vylepšila jejich střih, aby byly kalhoty pohodlnější. Jde třeba o to, že na kalhotách byla zvýšena zadní strana, díky čemuž lépe chrání citlivé partie na zádech. Tohle ocení každý rybář zejména v tu chvíli, kdy u vody fouká vítr.

Na těchto kalhotách milujeme taky elastický pás se suchým zipem, díky kterému se kalhoty perfektně „nastavují“. Dalším příjemným „bonusem“ je zesílení kolen, takže i když rybář si klekne na břehu (třeba při vyprošťování háčku), tak přesto bude tato část kalhot krásně odolná. Super!

Jaký rybářský komplet na ryby vybrat, ptáte se? Pokud hledáte kvalitní rybářský oblek, který nabídne opravdu perfektní vlastnosti i v hodně hnusném počasí, ale přitom nestojí půlku výplaty, pak se rozhodně podívejte na tento rybářský oblek Trakker Core 2-Piece Winter Suit. Jde opravdu o dokonalé rybářské oblečení, ve kterém bude u vody vždycky příjemně. A to je to hlavní! Oblek pro rybáře Trakker je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -