DomůAkční nabídkaNávazce na kapry do čisté podzimní vody: Z čeho je vázat? Zkuste...

Návazce na kapry do čisté podzimní vody: Z čeho je vázat? Zkuste tyhle materiály

- Reklama -

Lov kaprů na podzim není nic jednoduchého. Jde o to, že na lokalitách se voda pročišťuje, takže rybář musí být při volbě návazce maximálně obezřetný. Zkušený a opatrný kapr nesmí rozpoznat zradu!

Ilustrační foto: PARYS

Jeden z nejlepších navazovacích materiálů do čisté podzimní vody je jednoznačně fluorocarbon na návazce. Jedná se o materiál, který je i v té nejčistší vodě velmi špatně rozpoznatelný. Jaký ale vybrat?

 

Levný fluorocarbon na návazce Extra Carp EXC  

Dokonalý fluorocarbon na návazce na kapry, který je ale bohužel rybáři dost opomíjený. Naprosto neprávem! Tento fluorocarbon, který na česko-slovenský trh dodává česká značka Extra Carp, pochází z Japonska. A právě tato asijská země patří k předním producentům navazovacích materiálů. Dokonalým výsledkem precizní japonské práce je i tento fluorocarbon na návazce Extra Carp EXC, který nabízí fakt skvělé vlastnosti, ale přitom je dostupný za super nízkou cenu! Fluorocarbon Extra Carp je dostupný na e-shopu PARYS.

Co nabízí? Musíme začít obrovskou pevností a odolností! Tento japonský fluorocarbon má opravdu perfektní odolnost proti oděru, takže i když jej rybář bude používat na hodně těžkých terénech, nevadí to. Tento materiál je naprosto vhodný i pro chytání na kamenitém dně, anebo v blízkosti nebezpečných překážek. I tady má rybář jistotu, že fluorocarbon EXC bude skvěle sloužit!

Skvělou vlastností tohoto materiálu je i to, že má vynikající nosnost. Značka Extra Carp si nemusí „honit triko“ na vymyšlených hodnotách – průměr i nosnost jsou kalibrované! Tento navazovací materiál tak nabízí to, co je psáno na obalu. Jaká je vlastně nosnost? V průměru 0,28 mm je 6,9 kilo, v průměru 0,31 mm je 8,1 kilo, v průměru 0,33 mm je 8,9 kilo, v průměru 0,36 mm je 9,5 kilo a v průměru 0,40 mm je 12,6 kilo. Pevnost je udávána v mokrém uzlu.

Samozřejmostí je i špičkové chování tohoto materiálu ve vodním prostředí. Fluorocarbon na kapry EXC má čiré zbarvení, takže nejde vidět ani v té nejčistší vodě. To se zatraceně dobře hodí při chytání opatrných kaprů na silně prochytávaných vodách! Tento materiál je navíc poddajný, a nemá žádnou tvarovou paměť. Takže i po delším používání se na vlákně nevytváří nerovnosti, které v rybách budí nedůvěru. Pecka!

Na tomto fluorocarbonu máme rádi, že i když nabízí špičkovou kvalitu, tak je k dostání za fakt super nízkou cenu! Tento navazovací materiál se dodává ve 20metrových návinech, které vystačí na celou řadu prvotřídních návazců. Bomba!

Jaký fluorocarbon na návazce vybrat, ptáte se? Pokud hledáte super kvalitní vlákno na kaprové návazce, které je ale dostupné za normální peníze, pak se rozhodně podívejte na tento fluorocarbon Extra Carp EXC. Jedná se o špičkový navazovací materiál, se kterým budete vytvářet perfektní návazce s úžasnými vlastnostmi při lovu. A vše za super nízkou cenu! Fluorocarbon za rozumnou cenu je dostupný na e-shopu PARYS.

 

Fluorocarbony za super peníze na PARYS!

Hledáte jiný typ fluorocarbonu pro vytváření TOP návazců na kapry do čisté vody? Pak se podívejte na bohatou nabídku těchto vláken na rybářském e-shopu PARYS. Právě v nabídce tohoto rybářského obchodu naleznete celou řadu těchto materiálů od tuzemských i zahraničních značek. A za ty nejlepší ceny! Kvalitní fluorocarbony na kaprové návazce za super nízké ceny najdete na rybářském e-shopu PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -