Domů Akční nabídka TOP návazce na kapry do čisté podzimní vody! Z čeho je vázat?

TOP návazce na kapry do čisté podzimní vody! Z čeho je vázat?

- Reklama -

Lov kaprů na podzim není nic jednoduchého! Jde zejména o to, že na mnoha lokalitách se voda výrazně pročišťuje, takže rybář musí být při volbě návazce maximálně obezřetný. Zkušený a opatrný kapr prostě nesmí rozpoznat zradu! Jeden z nejlepších navazovacích materiálů do čisté podzimní vody je jednoznačně fluorocarbon na návazce. Jedná se o materiál, který je i v té nejčistší vodě velmi špatně rozpoznatelný. Jaký ale vybrat?

Ilustrační foto: PARYS

 

Levný fluorocarbon na návazce Extra Carp EXC  

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalý fluorocarbon na návazce na kapry, který je ale bohužel rybáři dost opomíjený. Naprosto neprávem! Tento fluorocarbon, který na česko-slovenský trh dodává česká značka Extra Carp, pochází z Japonska. A právě tato asijská země patří k předním producentům navazovacích materiálů. Dokonalým výsledkem precizní japonské práce je i tento fluorocarbon na návazce Extra Carp EXC, který nabízí fakt skvělé vlastnosti, ale přitom je dostupný za super nízkou cenu!

Co nabízí? Musíme začít obrovskou pevností a odolností! Tento japonský fluorocarbon má opravdu perfektní odolnost proti oděru, takže i když jej rybář bude používat na hodně těžkých terénech, nevadí to. Tento materiál je naprosto vhodný i pro chytání na kamenitém dně, anebo v blízkosti nebezpečných překážek. I tady má rybář jistotu, že fluorocarbon EXC bude skvěle sloužit!

Skvělou vlastností tohoto materiálu je i to, že má vynikající nosnost. Značka Extra Carp si nemusí „honit triko“ na vymyšlených hodnotách – průměr i nosnost jsou kalibrované! Tento navazovací materiál tak nabízí to, co je psáno na obalu. Jaká je vlastně nosnost? V průměru 0,28 mm je 6,9 kilo, v průměru 0,31 mm je 8,1 kilo, v průměru 0,33 mm je 8,9 kilo, v průměru 0,36 mm je 9,5 kilo a v průměru 0,40 mm je 12,6 kilo. Pevnost je udávána v mokrém uzlu.

Samozřejmostí je i špičkové chování tohoto materiálu ve vodním prostředí. Fluorocarbon na kapry EXC má čiré zbarvení, takže nejde vidět ani v té nejčistší vodě. To se zatraceně dobře hodí při chytání opatrných kaprů na silně prochytávaných vodách! Tento materiál je navíc poddajný, a nemá žádnou tvarovou paměť. Takže i po delším používání se na vlákně nevytváří nerovnosti, které v rybách budí nedůvěru. Pecka!

Na tomto fluorocarbonu máme rádi, že i když nabízí špičkovou kvalitu, tak je k dostání za fakt super nízkou cenu! Tento navazovací materiál se dodává ve 20metrových návinech, které vystačí na celou řadu prvotřídních návazců. Bomba!

Jaký fluorocarbon na návazce vybrat, ptáte se? Pokud hledáte super kvalitní vlákno na kaprové návazce, které je ale dostupné za normální peníze, pak se rozhodně podívejte na tento fluorocarbon Extra Carp EXC. Jedná se o špičkový navazovací materiál, se kterým budete vytvářet perfektní návazce s úžasnými vlastnostmi při lovu. A vše za super nízkou cenu!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Fluorocarbony za super peníze na PARYS!

Hledáte jiný typ fluorocarbonu pro vytváření TOP návazců na kapry do čisté vody? Pak se podívejte na bohatou nabídku těchto vláken na rybářském e-shopu PARYS. Právě v nabídce tohoto rybářského obchodu naleznete celou řadu těchto materiálů od tuzemských i zahraničních značek. A za ty nejlepší ceny!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kvalitní fluorocarbony na kaprové návazce za super nízké ceny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -