DomůAkční nabídkaPřístřešek pro rybáře, který postavíte během minuty: Ideální na krátké vycházky k...

Přístřešek pro rybáře, který postavíte během minuty: Ideální na krátké vycházky k vodě

- Reklama -

Přístřešek pro rybáře je důležitou součástí výbavy ve chvíli, kdy rybáři u vody přečkávají delší chvíli. Právě rybářský přístřešek zajišťuje to, že rybář bude v suchu a v bezpečí před vnějšími vlivy.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Jak to ale udělat, když jdeme k vodě jen na jednu noc, takže nechceme tahat nijak velký (a těžký) bivak na ryby? Odpověď je jednoduchá: Zajímavou variantou je třeba levné brolly pro rybáře, které má jednoduchou konstrukci. Díky ní tento rybářský přístřešek okamžitě postavíte. Pojďme se na jedno takové levné rybářské brolly podívat detailněji…

 

Brolly pro rybáře Chyť a pusť Thunder 60

Vynikající rybářské brolly od české značky Chyť a pusť, které patří k nejvíce oblíbeným na česko-slovenském trhu. A ono se není čemu divit! Toto brolly mají rybáři hodně rádi proto, že patří k tomu nejlevnějšímu na rybářském trhu. A přitom kvalita tohoto obydlí pro rybáře je opravdu hodně zajímavá! Takže pokud hledáte kvalitní brolly pro rybáře za rozumné peníze, pak zpozorněte! Cenově dostupné brolly je dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

Rozměry rybářského brolly Thunder 60 jsou 250 centimetrů (délka) a 260 centimetrů (šířka). Díky tomu se tak pod střechu tohoto přístřešku vleze i rozměrné lehátko pro rybáře spolu s nutnou batožinou, aby měl rybář vše po ruce. Výška brolly je potom 125 centimetrů, takže rybář si pod střechu pohodlně sedne.

VIDEO: Levný přístřešek pro rybáře Thunder 60

Absolutně největší předností z našeho pohledu je velmi jednoduchá konstrukce. Díky jednoduché konstrukci je rybář schopný toto brolly postavit během jediné minuty, takže je okamžitě připraven pobývat u vody v maximálním pohodlí. Rychlému postavení tohoto přístřešku výrazně napomáhá i deštníková konstrukce, díky které lze brolly okamžitě postavit. Bomba!

I když je konstrukce opravdu jednoduchá, tak přesto nabízí opravdu úctyhodnou stabilitu. Ta je dána i podpěrnými tyčemi, díky kterým je rybář schopný konstrukci pořádně „vyztužit“. Díky tomu tak brolly vydrží i pořádný vítr u vody, který kolikrát rybáře při rybaření doslova přepadne. Důležitou součástí jsou i zavrtávací kolíky pro maximální fixaci ke břehu (jsou v ceně přístřešku).

Na tomto brolly velmi chválíme i vysoký výběr, co se volby panelů týče. Co tím myslíme? Rybář si může navolit, jestli chce přední panel, anebo ne. Přední panel je samozřejmě velmi vítaný při silném dešti, ovšem v momentě, kdy panují tropické teploty, je příjemné ho sundat. Na bocích jsou potom větrací okna, díky kterým se pod střechou brolly Chyť a pusť Thunder 60 nedrží přebytečnou vlhkost, anebo velmi horký vzduch při letním rybaření. Paráda!

Brolly nabízí i velmi odolný plášť, který je vyrobeny z perfektního voděodolného materiálu s vodním sloupcem 5000 mm srážek. Takže i když rybáře u vody přepadne velmi silná přeháňka, tak přesto bude na rybách krásně v suchu a v pohodlí. Aby měl rybář pak naprostou jistotu maximální voděodolnost, tak musíme zdůraznit, že švy jsou podlepené, což je další „pojistka“ při velmi silných srážkách.

Kladete si otázku, jaký přístřešek na ryby vybrat? Pak se podívejte na toto levné brolly Chyť a pusť Thunder 60. Jedná se fakt o cenově dostupný camping pro rybáře, který nabízí vysokou kvalitu a skvělé zpracování. Ale přitom za něj nezaplatíte moc. Prostě super! Brolly pro rybáře za rozumnou cenu je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -