DomůNovinkyMalý rybář si zapíchl háček do prstu! Pak chytil kapra o váze...

Malý rybář si zapíchl háček do prstu! Pak chytil kapra o váze 28,8 kilo!

- Reklama -

Takhle se pozná zapálený rybář! O čem to mluvíme? Malý rybář Ondra si při rybaření vrazil do prstu háček. Jelikož se mu zapíchl do prstu až po zpětný hrot, musel do nemocnice. Kdejaký rybář v jeho věku by na další rybaření ani nepomyslel. Jenže Ondra má rybářské srdce! A po příjezdu zpátky k vodě chytil obrovského kapra!

Foto: LK Baits

Malému rybářovi se „povedlo“ to, že se mu do prstu zarazil háček na kapry. A jak je z přiložené fotografie patrné, tak se mu háček zapíchl až po zpětný hrot. Ten rybář, který něco podobného už taky zažil, si určitě vzpomene na tu bezmoc, kdy nejde nic dělat. Ondra proto musel do nemocnice, kde mu háček museli vytáhnout.

Kdejaký rybář v jeho věku by si po tomhle zážitku nejraději sedl za počítač a ryby dlouho nechtěl vidět. Jenže Ondra to měl nastavené jinak! „Je to zabiják! Malý Ondrášek, je velký chlap! Nevzdal to a ze špitálu jel zpět k vodě,“ stojí na stránce na facebooku firmy LK Baits, která tuto zprávu od vody zveřejnila.

TOP nástraha na letní kapry: Jahodová kulička plná šťávy! Tohle kapři milují!

A za velké rybářské srdce si Ondra vysloužil obrovského kapra! Na prut mu totiž přišla ryba o váze 28,8 kilogramů! Famózní úlovek! Fotografie ulovené ryby položené na podložce prostě budí respekt a úctu. Koukejte na toho kapra! To je břicho! Ondrovi posíláme upřímnou gratulaci za jeho parádní úlovek – jsi fakt borec!

 

Brutální lysec o váze 29 kilo z české svazovky

Tohle je kapr, ze kterého prostě padá brada! Neskutečný lysec s famózní stavbou těla potěší nejednoho rybáře! O to větší „hodnotu“ má tato ryba i proto, že ji rybář ulovil na prochytávané svazové vodě, kde není o rybářské montáže nouze. Takže ryby jsou zde velmi opatrné!

TOP nástraha na letní kapry: Jahodová kulička plná šťávy! Tohle kapři milují!

„Rozhodl jsem se používat nenápadnou nástrahu – NUTRIGO Plankton. Jeho jemná vůně i barva byly můj tip na silně prochytávanou svazovku. Jako krmení jsem používal mix partiklu, pelet a boilies, a nástrahu právě 24 mm Plankton,“ popisuje pro magazín InRybar.cz rybář Aleš.

Kapry na silně prochytávané svazové lokalitě bylo nutné zaujmout jak kvalitním krmením, tak i atraktivní nástrahou. A k tomu byla kulička s tekutým středem ideální. „NUTRIGO jsem jehlou napíchal tak, aby se esence uvolňovala. Během jednoho dne se mi povedlo chytit několik krásných kaprů, včetně trofejního lysce s váhou 29,4 kilogramů,“ raduje se rybář Aleš.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Držím palce Ondro ať se ti takový krásný ryby daří lovit už bez úrazu a jsi vážně statečně kluk že si nezanevrel na rybarinu,ať se ti daří chlape…. A držím ti palce ať máš palec brzy zahojeny a můžeš zdolavat takový krásný ryby.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -