Rybník Nový

- Reklama -

Soukromý rybník Nový leží v obci Staré Splavy v Libereckém kraji. Rybník Nový se nachází jen pár kilometrů od Mladé Boleslavi, a pouze několik desítek kilometrů od Prahy. Rybník se rozprostírá na ploše 2,5 hektaru. Jeho hloubka se pohybuje od 1 do 3 metrů. Soukromý rybník Nový nebyl skoro 20 let vypuštěn, což slibuje nádherné úlovky!

Na rybníku Nový si můžete zachytat za velice příznivé ceny. Můžete si koupit celou řadu druhů povolenek, ať už krátkodobé nebo dlouhodobé. Speciální povolenky jsou připraveny i pro děti do 15 let. Na rybníku Nový je možné provozovat noční rybolov. Na rybníku Nový si rybáři mohou pro vytvoření jedinečné atmosféry v určených úsecích rozdělat i oheň. Soukromý revír Nový nabízí i další služby. Je zde k dispozici občerstvení, půjčovna rybářského vybavení nebo bezplatné parkoviště.

Okolí rybníku Nový nabízí jedinečnou atmosféru! Okolo rybníka rostou klidné a čisté lesy, břehy jsou travnaté, a místy zarostlé vegetací. Rybáři tak na rybníku Nový mohou zažít klidnou a pohodovou rybařinu, která je ale protkána i řadou rybářských dobrodružství!

rybniknovyRybník Nový má velice bohatou obsádku. Žijí zde kapitální kapři, amuři nebo jeseteři. Najdete zde ale i další kaprovité ryby, například líny, cejny nebo širokou škálu „bíle“ ryby. V rybníku Nový nechybí ani rybí predátoři. Jsou mezi nimi zastoupeni sumci, candáti, okouni, úhoři nebo štiky. Velikou raritou soukromého revíru Nový je speciální rybí druh – Buffalo. Rybník nový nabízí možnost zažít jedinečné rybářské zážitky. Neváhejte, a přijeďte si sem zachytat!

 

rybniknovyO revíru

Rozloha revíru: 2,8 ha

Kraj: Liberecký

 

Nejlepší cesta k revíru: Rekreační středisko Staré Splavy leží u silnice spojující Mladou Boleslav a Českou Lípu (70 km severně od PRAHY). Pokud odbočíte do Starých Splavů a dáte se první odbočkou vlevo (před závorami) dovedou vás ukazatelé přímo k rybníku.

 

Rybník Nový

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

 • 1 hodina –  40,- Kč
 • 2 hodiny – 60,- Kč
 • 1/2 den – 100,- Kč
 • 1 den –  160,- Kč
 • 1 týden – 700,- Kč

Sezónní

 • 1.4. – 30.10. – 2500,- Kč

Noční rybolov

 • 17 – 23 hod. – 130,- Kč
 • 20 – 08 hod. – 200,- Kč
 • 24 hod. non-stop – 250,- Kč

 

Pravidla lovu:    

Hlavní zásadou na rybníku „Nový“ je slušné zacházení s rybou – podběrák, pean, poduška nebo jiná podložka a samozřejmě pořádek na stanovišti.

Pravidla vnadění: Není povoleno vnadit kukuřicí, hrachem, bobem, tygřím ořechem, pokud nejsou konzervované. Tedy ani vařené! Velmi omezeně je možno vnadit boilie pomocí PVA. Ostatní způsoby (kobra, raketa, prak, rukou) nejsou povoleny.

Montáže: Povolená je úniková montáž. Takzvaná helikoptéra na tomto revíru povolena není.

Šňůry – pro boilies montáže: Jsou povolené – fluorcarbon, vlasec 0,35 mm a více, olověná šňůra.

!!! Háčky – pouze bez proti hrotu, nebo zamáčknuté protihroty. !!!

1. Zde vydaná povolenka platí pro jednu osobu a dva pruty, další pruty je možno doplatit – 1 prut navíc = polovina ceny, jiné osoby nemohou s pruty manipulovat. Děti do 15 let mohou rybařit na 1 prut za polovinu ceny.

2. Rybu, kterou si chcete ponechat, je třeba bez prodlení přinést zvážit a zaplatit. Poté je možno si rybu ponechat ve vezírku.

3. Vylovenou rybu dávejte vždy na podložku, ryba se musí během vyproštění háčku polévat. Podložku je možné si bezplatně zapůjčit u obsluhy.

4. Zbytky krmení (chleba, rohlíky, směsi apod.), neházejte do odpadkových pytlů, odevzdejte je při odchodu u obsluhy. Stejně tak uhlí z grilů.

5. Volný oheň je možno rozdělat pouze na vyhrazeném místě.

6. Veškeré plastové obaly je nutno před vyhozením sešlápnout. Na odpadky je možno zakoupit pytle úklidové firmy – 75 Kč – a zanechat zde. Ostatní odpadky je nutno odvést sebou.

7. Na stanovišti udržujte pořádek, všechny odpadky, včetně nedopalků od cigaret dávejte do odpadních pytlů.

8. Parkování je povoleno pouze na vybraných místech (parkoviště a okolí přístřešků). Stanování po dohodě s obsluhou.

9. Dravce je možno lovit jen na zde ulovené nástražní rybky nebo na přívlač. Dravci se nevracejí do vody, je možno je odkoupit nebo odevzdat u obsluhy.

10. CELOROČNĚ HÁJENÉ RYBY – JESETER, BUFALO A OKOUN, BEZ PRODLENÍ PUSTIT ZPĚT DO VODY!!!

11. Na rybníku „Nový“ platí zákaz používání pletené šňůry na celém návinu a takzvané SRKAČKY. Krmítka musí být průběžná s jedním návazcem.

12. Ponechání prutů bez dozoru „spánek, odchod ze stanoviště“ ZAKÁZÁNO! Každý rybář je odpovědný za své vlastní pruty.

13. WC používejte výhradně v táboře INTERGAST (za poplatek) nebo WC TOITOI (zdarma), klíče jsou u obsluhy. Neznečišťujte okolí stanoviště, obzvláště hrubý přestupek je vykonávání potřeby v blízkosti rekreačních chat za cestou!!!

14. Při porušení bodů 9 – 13 si vedení sportovního rybolovu na rybníku „Nový“, vyhrazuje právo na odebrání povolenky a ukončení lovu bez náhrady.

15. Noční klid je od 22 hod. do 06 hod. Berte prosím ohled na kolegy rybáře a obyvatele chat. Při porušení nočního klidu jsou povoláni příslušníci Policie ČR, což má za následek ukončení lovu a odebrání povolenky

 

Půjčovné rybářského náčiní:

 • Prut + naviják – 60,- Kč/den
 • Vezírek – 20,- Kč/den
 • Podběrák – 20,- Kč/den

Nabízené služby:

 • Bezplatné parkoviště
 • Půjčovna rybářského vybavení
 • Občerstvení

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov rybník Nový

Odpovědná osoba: Karel Samek

Telefon: 602 229 169

Webové stránky: rybniknovy.cz/

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -